Samolot AWACS pojawił się znów nad Polską !

Wczoraj popołudniu nad północną Polską można było zobaczyć samolot AWACS należący do NATO. Co może być powodem pojawienia się samolotu? Czy jesteśmy zagrożeni?

Samoloty NATO typu AWACS pojawiają się co jakiś czas nad  Polską od początku kryzysu na Ukrainie, który przekształcił się w wojnę. Samolot można było zobaczyć także nad Rumunią.

Tym razem pojawienie się samolotu należącego do NATO jest dużym zaskoczeniem. Ma to zapewne wpływ z zaostrzeniem się sytuacji na Ukrainie. Krążący samolot nad Mazurami może zwiastować coś niedobrego.

W ostatnich dniach było głośno o Litwie i ich desperackiej informacji jak zachować się na wypadek rosyjskiej agresji. Rząd Litwy ma zamiar przywrócić pobór do armii, której jest praktycznie pozbawiony. Napięta sytuacja jest również na Łotwie i Estonii gdzie działa duża grupa mniejszości rosyjskich, które bardzo łatwo mogą odegrać rolę zielonych ludzików znaną z Abchazji, Naddniestrza i Ukrainy.

Oczywiście nikt oficjalnie nie potwierdza, że AWACS został wysłany do Polski w celu innym niż prewencyjny. Takie sygnały nie powinny jednak pozostawać niezauważone w kraju frontowym, jakim stała się Polska.

Sytuacja na wschodzi Ukrainy robi się w ostatnich dniach coraz bardziej napięta. Cały czas trwają walki z separatystami.

Oddziały rządowe odparły ataki separatystów w pobliżu Orłowo-Iwanówki i Marjinki w obwodzie donieckim.

Prorosyjscy separatyści  ostrzeliwują taże stanowiska pułku «Azow» w rejonie Granitnego.

Mimo ciężkich walk ukraińscy wojskowi nadal utrzymują kontrolę nad Donieckim Portem Lotniczym. Potrzebują jednak natychmiastowego wsparcia.

Wczoraj w strefie przeprowadzenia Operacji Antyterrorystycznej zginęło 6 wojskowych, 18 zostało rannych.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Samolot AWACS pojawił się znów nad Polską !”

 1. Gdzie jest link do oryginału? http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/samolot-awacs-znowu-krazyl-nad-polska-czy-republiki-nadbaltyckie-sa-zagrozone

  Chłopie to już kolejny artykuł ukradziony, mam się z prawnikiem skontaktować?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Pisałem na podstawie artykułu a nie skopiowałem więc linku nie trzeba dać

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.