Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…Sanktuarium JP II w Krakowie z elementami demonicznymi?

Dziś chcemy poruszyć bardzo ważny temat. Jest to temat, który już od jakiegoś czasu przetacza się przez internet, niemniej jednak narosła wokół niego pewna warstwa kłamstwa i wypaczenia a to wystarczający powód do tego, aby podjąć ów zagadnienie. Raz jeszcze chcemy podkreślić, że jest to wątek szalenie istotny, ponieważ po pierwsze dotyka sedna polskiego chrześcijaństwa i w pewnym sensie kondycji polskiego Kościoła oraz po drugie jest to temat fundamentalny ze względu na jego zasięg. Wiara i religia dla wielu osób stanowią zabawę, pewnego rodzaju dodatek w życiu, ale jednocześnie dla wielu stanowią sens i wyznacznik życia, a to sprawia, że wiara i religia są pojęciem, obok którego nie można przejść obojętnie.

Dzisiejszy artykuł chcemy rozpocząć od fundamentalnej kwestii a mianowicie od błędnego podejścia wielu polskich tak zwanych Hierarchów Kościelnych, którzy każdą formę krytyki odbierają jako atak na wiarę, religię i wreszcie samego Boga. To błędne podejście, nad interpretacja i w pewnym sensie histeria, inaczej tego nazwać nie można. Otóż wiara i religia chrześcijańska nie są prywatną sprawą owych hierarchów, jest to dobro wspólne, które ofiarował Bóg człowiekowi.

Ludzie wierzący w Boga, ochrzczeni są częścią mistycznego ciała Chrystusa i w związku z tym także mają prawo do tego, aby interpretować słowo Boga oraz jako stworzenia obdarzone rozumem oceniać, bieżące wydarzenia. I tak, jeżeli zwykły wierny dostrzega takie patologie jak pedofila, nadmierne bogactwo, letniość pośród kapłanów, brak często podstawowej wiedzy na tematy religijne to czy może sam siebie oszukiwać i mówić, że jest dobrze a kościół Rzymsko Katolicki zmierza ku lepszej przyszłości? Oczywiście nie może, gdyż byłoby to nic innego jak kłamstwo i życie w zakłamaniu.

To też odrzucając kłamstwo, życie w pewnym wyimaginowanym świecie samouwielbienia i strachu przed wypowiedzeniem się na tematy związane z Polskim Kościołem przystępujemy do dzisiejszego artykułu. Tematem będzie Krakowska Świątynia, czyli Sanktuarium Jana Pawła II. Nie będziemy się tutaj bardzo rozpisywać i tworzyć wielowątkowe zdania, po prostu napiszemy jak jest a Wy Drodzy Czytelnicy oceńcie, co o tym Sądzicie.

Po pierwsze z centrum ołtarza zostało wywalone lub nazwijmy to bardziej dyplomatycznie, ewakuowane Tabernakulum. Nie jest to normalna sytuacja gdyż jak wiemy do tej pory Tabernakulum od zawsze stanowiło nie jako serce budynków sakralnych, co ważne, Maryja oraz Jezus w licznych objawieniach upominają ludzi Kościoła, aby ci nie wyrzucali Boga do bocznych kaplic czy jeszcze nie wiadomo gdzie, jak widzimy w Sanktuarium Jana Pawła II zignorowano tę zasadę.

Po drugie w tle znajduje się krzyż odwrócony do góry nogami, a odwrócony krzyż nie jest niczym innym jak symbolem satanizmu. Od wielu lat badacze odnajdują starożytne świątynie poświęcone demonom, gdzie właśnie na ołtarzach widniały odwrócone krzyże. Jest to makabryczna zbieżność, która zaiste napawa wielkim niepokojem o stan polskiego Kościoła a także intencje wielu hierarchów, którzy przecież nazwijmy to maczali swoje czyste i obrzucone złotymi pierścieniami dłonie w kreowaniu owego ołtarza.

I wreszcie po trzecie potwór poniżej odwróconego krzyża, potwór zjadający Jezusa i Kościół Katolicki. Naprawdę nie da się tego opisać słowami jak duża ilość dziwnych i makabrycznych wyjątków nagle zbiegła się w jednym miejscu i to tak ważnym miejscu jak Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie. Ktoś powie, że to przypadek, nad interpretacja, atak na wiarę czy wreszcie złudzenia, ale czy w obliczu takich dowodów można mówić w ogóle o przypadku?

Drodzy czytelnicy, dziś jedność Kościoła jest zagrożona, bardziej niż kiedykolwiek. Masoneria dąży za wszelką cenę do wyniszczenia nauki oraz pamięci o Jezusie z Nazaretu. W Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie na miejscu Tabernakulum ustawiono wytworne fotele dla kapłanów, człowiek zasiadł w miejscu przeznaczonym dla Boga. Zaiste są to wymowne czasy i wydarzenia, których nie można bagatelizować, gdyż zwiastują zbliżający się koniec.

źródło: globalne-archiwum.pl
[Głosów:0    Średnia:0/5]

10
Dodaj komentarz

6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość
mcsisi

Prawactwo, lewactwo. Jeden uj. I jedno i drugie banda złodziei i decydentów. Byle do fotelika i krzesełeczka dojść z korytkiem…

Gość
Obrzezany Jerzy

A moze Anikifadia juz jest po koncu swiata albo jeszcze na kacu?

Gość
&

Anikifadia nic się już nie dzieje na świecie? Bo prześpisz koniec 😉

Gość
Tusk Donalds

Podobno Jarek ma wydziarane trzy szostki na prawym posladku!!!bo prawe to i sprawiedliwe zaprawde mowie wam???

Gość
NEO

Prawda. Ten ołtarz nie jest taki jaki powinien byc. Już jakiś gamoń maczał w tym paluchy.

Gość
&

gamoń? Ten wyraz nie pasuje tutaj trollu.
To są odłamy masońskie.

Gość
NEO

Nazywaj ich jak chcesz 😉

Gość
tom

Demony,diabły,szatan to pokazuje jak ciemnogród jest zmanipulowany.

Gość
Anonim

Ot prawactwo w pigułce 😀

Gość
Kimbur

Gdybyś poznał fizykę kwantową i jej teorie to wtedy demony i szatany byłyby dla Ciebie pikusiami do zrozumienia. Czy nie dziwi Cię, że istnieją – wg fizyków teoretyków – wszechświaty równoległe, ciemna materia, czarne dziury itp. zjawiska? Przecież to trudniejsze do przyjęcia niż szatan.