Separatyści z Donbasu grożą Polsce. „Przyjdziemy do was”

Separatyści z Donbasu grożą PolsceJeden z dowódców separatystów z Donieckiej Republiki Ludowej – znany jako „Giwi” – opublikował w sieci film, w którym apeluje do Polski, by przestała sprzedawać Ukrainie broń. Jeśli tak się nie stanie „przyjdziemy do was”.

– Zwracam się do polskich władz. Przestańcie dostarczać tu broń i czołgi. Wszystko to zniszczymy. A potem przyjdziemy do was. Obowiązkowo przyjdziemy. Wszyscy, którzy najechali naszą ziemię, wszyscy umrą. Wszyscy, co do jednego – mówi.

– Pójdziemy dalej, nie zatrzymamy się na granicy Donieckiej Republiki Ludowej. Pójdziemy na Charków, Zaporoże, Dniepropietrowsk. I zobaczymy, jak Polska się wtedy zachowa – oświadczył „Giwi”.

To nie pierwszy podobny apel, który separatyści z Donbasu kierują w stronę Polski. Na początku września Arsen Pawłow, jeden z dowódców prorosyjskich oddziałów na Ukrainie – również w filmie zamieszczonym w sieci – groził Polakom w związku z odmową udostępnienia przestrzeni powietrznej dla samolotu z ministrem obrony Rosji Siergiejem Szojgu.

Pawłow, ps. „Motorola”, zapowiedział Polakom „surową odpłatę”. – Jeśli nie chcecie przepuścić samolotu ministra obrony Federacji Rosyjskiej, to przyjdę do was – mówił „Motorola”. Film zakończył się nagraniem salwy z wyrzutni rakietowej.

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Separatyści z Donbasu grożą Polsce. „Przyjdziemy do was””

 1. System kontroli wycieku wody Posejdon służy do wczesnego wykrywania i lokalizacji
  nieszczelności w systemie domów, mieszkań i instalacji przemysłowych.
  System blokuje przepływ wody, aby wyeliminować przyczyny nieszczelności i informuje o tym wypadku.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Naród, który nie zna swojej tożsamości narodowej „Słowiańszczyzna” jest gnojem, na którym urosną inne narody…

  P.S. Tylko lewacy boją się zmian, zwłaszcza kiedy mogą stracić swoje majątki i nie będą mogli kręcić lodów.

  Materializm, seks/prostytucja, prawo silniejszego/cwańszego, oto powody przez które ten naród się rozpadł i jest skazany na zagładę…

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. sprzedaja broń firmy koncesyjne,któe z państwowaa agenda sie tym zajmijaca nie maja nic wspólnego…to potężna róznica…po drugie wejdzie jak juz na wiejska ,tam znajdziecie pieniaczy którzy za wszelka cene chca rozpetac na waszej ziemi piekło..podaje nazwiska ..kaczyński , sikorski…itd..
  nam zwykłym zjadaczom chleba wasnie nie sa na reke ..wystarczy ze piekło nam robia urzędnicy ,i politycy,,,chyba jasno sie wyrażam.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.