Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…zdjęcia satelitarne czołgów Rosji przy granicy z Ukrainą: Google Earth
Konflikt konflikt Ukraina Rosja Rosja Ukraina Widmo wojny zagrożenia

SETKI CZOŁGÓW na granicy ROSJI z UKRAINĄ na nowych zdjęciach satelitarnych GOOGLE EARTH

Na zdjęciach satelitarnych Google Earth, wykonanych pod koniec listopada i ukazujących przedmieścia Kamieńska Szachtyńskiego w obwodzie rostowskim, widoczne są „setki rosyjskich czołgów w pobliżu granicy z Ukrainą”, informuje „Defence Blog”.

zdjęcia satelitarne czołgów Rosji przy granicy z Ukrainą: Google Earth
Zdjęcia satelitarne czołgów Rosji przy granicy z Ukrainą: Google Earth
zdjęcia satelitarne czołgów Rosji przy granicy z Ukrainą: Google Earth
Zdjęcia satelitarne czołgów Rosji przy granicy z Ukrainą: Google Earth
Zdjęcia satelitarne czołgów Rosji przy granicy z Ukrainą: Google Earth

W publikacji zaznaczono, że sprzęt wojskowy znajduje się zaledwie 18 kilometrów od granicy rosyjsko-ukraińskiej. Oprócz setek czołgów, przede wszystkim T-64 i T-62M, na zdjęciach można rozpoznać również kilka tysięcy ciężarówek wojskowych.

W grudniu prezydent Ukrainy Petro Poroszenko powiedział, że jednostki szturmowe Powietrznych Sił Zbrojnych Ukrainy zostaną przeniesione do granicy z Rosją.

Pod koniec listopada Poroszenko podpisał dekret wprowadzający stan wojenny w wielu obwodach Ukrainy, graniczących z Rosją i Naddniestrzem — winnickim, ługańskim, mikołajowskim, odesskim, sumskim, charkowskim, czernihowskim, chersoskim, donieckim i zaporożskim, a także w wodach śródlądowych basenu Azowsko-Kerczenskiego.

źródło: pl.sputniknews.com


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Iwan Iwanowicz Iwanow Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iwan Iwanowicz Iwanow
Gość
Iwan Iwanowicz Iwanow

Putin nie chce wcale atakować Ukrainy. Niedawno powiedział, że Rosji nie jest potrzebna zadłużona Ukraina, której długów nie ma zamiaru spłacać. Bo gdyby wszedł na Ukrainę i ją przygarną,l w granice Rosji, to musiałby przejąć jej wszystkie międzynarodowe zobowiązania finansowe, a tego nie zrobi, bo nie widzi powodu. Poczeka aż Ukraina udusi się sama w burdelu jaki sobie stworzyła.