Wygrana Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich USA zaskoczyła wiele osób na całym świecie. W opinii wielu, wygrana Trumpa oznaczać będzie izolację USA w razie konfliktów w Europie. Jak wpłynie to na dalsze losy świata? Dlaczego Rosja tak cieszy się z wygranej Trumpa?

Czy istnieją przepowiednie Jackowskiego na prezydenta USA? Jasnowidz przepowiedział, że wygra mężczyzna, a Clinton nie ma szans. – Idzie nowy porządek, wszystko zostanie zaorane – powiedział jasnowidz. Według jasnowidza, rok 2016 będzie przepełniony chaosem.

Zapowiedział on falę uchodźców i pogłębianie się islamizacji Europy. Przewidział występowanie ataków terrorystycznych.Wszystko to ma prowadzić do III wojny światowej. Z kolei Nostradamus już wiele wieków temu zapowiedział, że nowo wybrany prezydent skieruje USA na nowe tory działania. Jaki związek ma w tym Donald Trump?

W swoich przemówieniach nowy prezydent Stanów Zjednoczonych często powtarzał, że ochroni USA przed najazdem uchodźców. Mówił nawet o murze na granicy amerykańsko-meksykańskiej. Jednocześnie podkreślał, że najważniejsze dla niego są Stany Zjednoczone i może odmówić interwencji militarnej w przypadku ataku na kraje należące do NATO.

Trump dodał, że „wolałby trwać w obecnym porozumieniu”, ale nie jeśli odbywałoby się to kosztem USA. Słowa te zaniepokoiły członków NATO, którzy obiawiają się agresji ze strony Rosji. Niektórzy uważają, że wybór Trumpa na prezydenta daje wolną rękę Rosji do działania w Europie. Stąd też radość Putina z wyboru Amerykanów.

Znana bułgarska jasnowidz, Babka Wanga zdaje się potwierdzać przypuszczenia. Przepowiedziała ona, że w 2016 roku Europa zacznie się drastycznie wyludniać, co znawcy interpretują jako osamotnienie Europy na arenie międzykontynentalnej.

Trump urodził się podczas zaćmienia Księżyca, co według astrologicznych horoskopów oznacza, że może być kimś olśniewającym ale jest także podatny na szaleństwo.

źródło: se

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kimbursindanoriellowernyhora Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kimbur
Gość
Kimbur

Tak ogólnikowo sformułowane przepowiednie mają się nijak!
Nie jestem jasnowidzem (może z wyjątkami), ale wielokrotnie ostrzegałem przed islamizacją i zamachami. Mówiłem o tym znajomym, pisałem w Internecie. Do tego wystarczy logiczne myślenie. Jeśli Niemcy są wręcz zalewane nachodźcami to efektem muszą być tarcia wewnętrzne. Jeśli są wulkany na świecie to wreszcie któryś tak pierdutnie, że będzie ciemno. Itd.

sindanoriello
Gość
sindanoriello

Parę tygodni było „trąbienie” na wszystkie strony, że III wojna światowa wybuchnie jeśli Clinton wygra wybory. Pod rządami Trumpa spodziewam się: ociepleniu się stosunków z Rosją (zniesienie sankcji, nawet uznanie Krymu za część Rosji), zbliżenie z Izraelem, Palestyna może zapomnieć aby dostała status państwa lub rozwiązanie na wzór Bośni i Hercegowiny, co byłoby możliwe za Clinton. Chiny oraz Rosja dostaną „wolną rękę” w sprawach Morza Południowochińskiego oraz Syrii, Trump mimo, że został wybrany prezydentem jest niedoświadczony, co stanowi szansę dla Putina na zdominowanie relacji Trump-Putin a co za tym idzie bycie pierwszym światowym przywódcą. Izolacjonizm Ameryki Trumpa tylko temu pomoże.… Czytaj więcej »

wernyhora
Gość
wernyhora

Ciekawa jest mentalność wielu Polaków! Dlaczego „uliczny zabijaka”, USA, miałby bronić Polski? Dlaczego i przed kim? Przed Rosją? A może przed Niemcami, które powoli i z uporem odbudowują III Rzeszę pod kamuflarzem „Unii Europejskiej”…

sindanoriello
Gość
sindanoriello

Jeśli przysłowie, że historia kołem się toczy, jest prawdziwe mam obawy co do Polski w przyszłości. Oby Trump nie został nowym Churchillem w „kolejnej Jałcie” podczas dzielenia wpływów na świecie, między Putinem, Jinpingiem…i Erdoganem. Dla Polski najlepszym rozwiązaniem jest aby Merkel jak najdłużej była kanclerzem Niemiec, mimo wielu wad jest „najbezpieczniejsza” dla Polski, jeśli w Niemczech wygrają socjaliści stosunek do Rosji się zmieni, zniosą sankcję, nastąpi spore zbliżenie z Rosją. Stany mogą nawet zabrać „swoje zabawki” (sprzęt) z Europy.