,,Silna Polska to błogosławieństwo dla narodów Europy.’’

Tak brzmiało jedno ze zdań, które wczoraj wypowiedział do Narodu Polskiego prezydent USA Donald Trump. To przemówienie wygłoszone z pamięci, przy wymownej scenerii oraz burzliwych oklaskach było jednym z najważniejszych, jakie kiedykolwiek padły na naszej ziemi. Obecna sytuacja w Europie, gdzie dochodzi do otwartego starcia cywilizacji, jest czasem wielkich przemian, pewnego rodzaju dziejowych konwulsji, z których współczesna cywilizacja albo wyjdzie silniejsza albo przepadnie niczym kamień w wodę a na miejsce naszej cywilizacji wkroczy cywilizacja Azjatycka, Arabska jednak w odsłonie bardziej radykalnej i niekontrolowanej.

Nie będziemy dziś przytaczać cytatów z przemówienia Prezydenta Donalda Trumpa, ponieważ całe przemówienie zasługuje na uwagę i gorąco zachęcamy każdego by wysłuchał tego, co ma do powiedzenia nam, Polakom Donald Trump, człowiek, który stawił czoła Amerykańskiemu Establishmentowi i wygrał. Po mimo wielu trudności i manipulacji, jego erudycja oraz umiejętność dotarcia do każdego obywatela sprawiły, iż jako jeden z nielicznych może być prezydentem najpotężniejszego kraju świata i wywodzić się z po za kręgów elit.

A teraz, jakie było ogólne przesłanie przemówienia. Po pierwsze zaakcentowanie piątego artykułu NATO. Ważne jest i to, że to mocne podkreślenie padło tutaj u Nas w Warszawie a nie pare miesięcy temu w Brukseli. Kolejna kwestia to zwrócenie uwagi na wyżej wspomniany już konflikt cywilizacji. Nie zabrakło miejsca dla rodziny, patriotyzmu, honoru i Boga. Dodatkowo otrzymaliśmy wizję Polskiej historii z punktu widzenia Amerykańskiego Prezydenta, swoją drogą była to bardzo trafna i opowiedziana z pasją wizja.

Dziś wiemy jedno. Polska jest silniejsza, bezpieczniejsza i ma bardziej świetlaną przyszłość niż się nam jeszcze wczoraj mogło wydawać. Drodzy czytelnicy, czy Polska polityka nie mogłaby codziennie opierać się na tego typu płaszczyźnie merytorycznej, bez jątrzenia, manipulowania i bezwstydnego kłamania? Świat idzie nieustannie do przodu, sama idea między morza jest czymś rewolucyjnym i zrzesza ponad dziesięć państw. Czy Polska opozycja tego nie dostrzega i jedyne, co widzi to jakieś urojenia? Drodzy czytelnicy, bardzo wymownym jest skonfrontowanie dzisiejszych wydarzeń i słów, jakie padały z niedawnym wystąpieniem Grzegorza Schetyny na zjeździe jego partii. Kontrast jest tak ogromny, że nie wiem czy dziś można w ogóle brać pod uwagę tę partię. Czasem w życiu pogoń za władzą sprawia, że ludzie popadają w obłęd i już w nim pozostają. A zatem odetnijmy od Polskiego ciała wszelkie objawy obłędu by i nas on nie zaraził.

Drodzy czytelnicy, dziś możemy czuć się jeszcze bardziej dumni z bycia Polakami. Dziś przed naszym narodem stoi zadanie, a może nie tyle zadanie, co wiele narodów Europy oraz Świata pokłada w Polskim Narodzie nadzieję, że ten się nie ugnie pod dyktatem liberalnych elit, nie podda się, nie cofnie się ani o krok, ponieważ ceną kapitulacji był by upadek cywilizacji, jaką znaliśmy do tej pory. A zatem stawka jest ogromna, wręcz niewyobrażalna, ale jedno jest pewne, Polska jest w stanie jako jeden z niewielu narodów świata sprostać tej nadziei w nas pokładanej.

źródło: globalne-archiwum.pl
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

8 thoughts on “,,Silna Polska to błogosławieństwo dla narodów Europy.’’”

 1. Polska będzie mocarstwem. To bardziej niż pewne. Za jakiś czas będziemy zatrudniać w fabrykach Niemców a nawet Francuzów którzy będą sie godzic na prace za minimalną pensję

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Przemówienie nie było wygłoszone z pamięci, miał po bokach dwa monitory na których był wyświetlony tekst przemówienia.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. A może Trump wspiera ISIS

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. A może to Antychryst który omamia ludzi i ludzie mu wierzą, kochają go i pokladaja w nim nadzieję a on doprowadzi to zagłady lub do wojny które może być początkiem tej zagłady

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. A może to Antychryst który omamia ludzi i ludzie mu wierzą, kochają go i pokladaja w nim nadzieję a on doprowadzi to zagłady lub do wojny które może być początkiem tej zagłady

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. Popierdolil,
  Propagande,Indoktrynacje rozsial…
  BALBINIE,DLUGOPISOWI OTWORY WYORAL,JAK I TEPEMU PISLANDOWI,KATOLICKIM CHRZESCIJANSKIM,ZYDOWSKIM FANATYKOM RELIGIJNYM TEZ ORKE ZROBIL
  ZNOWU PROPAGANDA
  PIERDOLONA PROPAGANDA,INDOKTRYNACJA.
  XXI WIEK A LUDZIE NA POZIOMIE INTELEKTUALNYM Z XXI WIEKU P.N.E

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. Amerykański stan, jak Hawaje 😉

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. To taki mały cynizm

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.