Ciekawostki Religia

Słychać Biblijne trąby Jerychońskie? Czy to początek apokalipsy?

W ostatnich latach w różnych rejonach świata można usłyszeć tajemnicze dźwięki, niektórym kojarzące się z Biblijnymi trąbami Jerychońskimi, które miały obwieścić początek apokalipsy. Tajemnicze dźwięki zaczęły się znów pojawiać tym razem w USA. Co to jest i co nam może grozić?

Od pewnego czasu na świecie zaczęły się pojawiać dziwne dźwięki , których nie da się w jakikolwiek sposób wyjaśnić i określić skąd dochodzą. Zjawisko to może być początkiem apokalipsy szczegółowo opisanej w ostatniej księdze Nowego Testamentu czyli w Objawieniu Św. Jana.

Ponury okres przed końcem świata ma rozpocząć się sygnałem siedmiu trąb. Jest to największe  proroctwo Apokalipsy, które przedstawia najdotkliwsze kary, które mają spaść na niegodziwych mieszkańców naszej planety. Czy przepowiednia ta zaczęła się właśnie wypełniać?

Tajemniczy dźwięk, który przypomina buczenie trąb, po raz pierwszy zarejestrowano w 2011 roku u naszego sąsiada w Kijowie na Ukrainie.  Wieść o tym tajemniczym zjawisku rozeszła się błyskawicznie a potem zaczęły się pojawiać bardzo podobne nagrania na Youtube z różnych zakątków świata.

Na wszystkich filmach słychać zagadkowe dudnienie, które potrafi zjeżyć włos na głowie. Jednak podobieństwa na tym się nie kończą, a to właśnie one sprawiają, że zagadka jest znacznie prostsza do rozwiązania, niż mogłoby się to wydawać.

Większość nagrań powstało na blokowiskach lub w pobliżu drapaczy chmur w górach i na obszarach leśnych w okresie późnej jesieni, zimy i wczesnej wiosny jest zimno, niebo jest zachmurzone lub nocą.

Tajemnicze dźwięki tym razem pojawiły się w stanie Oklahoma. Do zjawiska doszło w czwartek i piątek. Eksperci twierdzą, że natura tych zjawisk pozostaje nieznana. Głośne odgłosy niewiadomego pochodzenia są słyszane nie tylko w USA, ostatnio do całej serii tego typu zjawisk doszło również w Wielkiej Brytanii.

Na chwilę obecną nikomu nie udało się udowodnić co powoduje powstanie tego dźwięku. Czy dźwięki te mogą ostrzegać nas o jakiś wydarzeniach apokaliptycznych do których może dojść w najbliższym czasie?

 

10
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MMƠ̴̴͡.̮Ơ̴̴͡.grafmarekbabelMystery Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ơ̴̴͡.̮Ơ̴̴͡.
Gość
Ơ̴̴͡.̮Ơ̴̴͡.

Cuś kurna wibruje. Tylko co?

grafmarek
Gość
grafmarek

Ale wy jestescie przerwazliwieni. Te odglosy sa w wiekszosci podrobione. A autentyczne odglosy tego zjawiska przypominajacego dzwiek traby to sa odglosy ogromniej burzy na saturnie ktora wydarzyla sie w 2011 roku i przwszlo rok czasu fale tej burzy lecialy w strone ziemi po do darciu do naszej atmofery fale zostaly zamienione na dzwiek. Posluchajcie sobie nagran z nasa dzieki odglosow pierscieni lub tej wlasnie burzy na saturnie.Fale dziekowe w prozni nie moga sie rozchodzic ale gdy odpowiednie fale dotra do atmosfery ziemskiej zostano przemienione na zmodulowany dzwiek i prawdopodobnie wzmocnione. To jedynie sensowne wytlumaczenie. jest juz rok 2015 i nic… Czytaj więcej »

MM
Gość
MM

https://www.youtube.com/watch?v=ZRgtxlSrd1I pod koniec filmiku odgłosy ze stycznia 2016 wiec twoja teoria nie ważna ;P

babel
Gość
babel

aktywność słoneczna. jak byście zagrali na czymś w „ogromnej” pustej przestrzeni bo taka jest planeta od powierzchni ziemi. Fale „dźwięki” słyszalne. bardziej naukowiec może się wypowiedzieć na ten temat albo zapytajcie nauczyciela w szkole albo zajrzyjcie na wiki. Pole magnetyczne. Może dziwne doświadczanie „przykład” który każdy z was przerabiał. Przystawianie mikrofonu wł do wł „głośnika”. im mniejsza „silniejsza” odległość tym bardziej słyszalne są „dźwięki”

babel
Gość
babel

a tłumaczenie tego w jakich kierunkach świata odbicie/wygięcie miało miejsce to tylko historia może wytłumaczyć, z teorią i praktyką. bo to się stało gdzie i co w jakim czasie, pozbierać elementy do kupy i odpowiedź na tacy.

babel
Gość
babel

pomyślcie jak by nic nie chroniło ziemi przed słońcem… siła uderzenia i „dźwięk”. Riddick (2013). My do słońca jesteśmy maluteńcy więc to co dla nas jest ogromne to dla niego to tylko „nic nie znaczące pierdnięcie”. „Obiekty we Wszechświecie”

Mystery
Gość
Mystery

Oglądnijcie ostatnie nagranie na tej stronie i zacznijcie oglądać od dziewiątej (9.) minuty, czyli w nagraniu z Kanady. Widzicie ten poruszający się kształt – są na obrazie 3 pola białe, na drugim (2.) polu białym porusza się jakiś kształt i nie jest to raczej samochód… ? Jak myślicie, co to może być?

tomek
Gość
tomek

samoloty hipersoniczne i tyle w temacie

humanek
Gość
humanek

Zgadzam się całkowicie z komentarzem Kamila.

Kamil
Gość
Kamil

Zaraz się pojawia pseudo-naukowe wyjaśnienia, ze coś się od bloków odbija, że anteny od cb na dachach bloków czy od telefonii komórkowej powodują jakieś zakłócenia etc. Tylko ciekawe dlaczego to słychać od niedawna a bloki np: są już od wielu wielu lat! Nic takiego wcześniej nigdzie na świecie nie miało miejsca. To przestroga dla nas, że biblia jest autentyczna i nigdy w to nie wątpiłem 😉 Oby tylko niedowiarkowie uwierzyli i było w końcu lepiej na tej ziemi 🙂

%d bloggers like this: