chemtrails

,,Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.’’

John Holdren.

Istnieje oficjalne wyjaśnienie tłumaczące, dlaczego NASA rozpyla lit (lithium), składnik leków farmaceutycznych najczęściej stosowanych w leczeniu ludzi z depresją maniakalną lub zaburzeniem dwubiegunowym, do naszej jonosfery. Oczywiście łatwiej byłoby zaakceptować oficjalne wyjaśnienie NASA, gdyby owa organizacja nie była tak tajemnicza w stosunku do wszystkiego, co robi w kosmosie. Niemniej jednak jedno jest pewne, personel NASA przyznał, że lit, wraz z innymi chemikaliami, celowo umieszcza się w naszym środowisko regularnie.

Jest możliwe, że wielu pracowników NASA nie jest nawet świadomych prawdziwych motywacji projektów związanych z geoinżynierią jak właśnie chemtrailsNaukowcy uważają, że środki rozpylane w atmosferze są substancjami chemicznymi, których celem jest dokonanie zaszczepienia człowieka farmaceutykami w aerozolu. W publikacji Pub Med zatytułowanej: ,,Wykonalność szczepień aerozolowych u ludzi.’’ Omówiono, w jaki sposób zwiększenie objętości antygenu w atmosferze może być korzystne w aplikowaniu szczepionek w aerozolu.

chemtrails

chemtrails

Dodatkowo szczepionki w aerozolu mogą być stosowane w: ,,krajach rozwijających się i na obszarach dotkniętych klęskami.’’ Streszczenie również przyznaje, że kilka tysięcy osób już zaszczepiono specyfikiem w aerozolu żywą atenuowaną odrą i szczepionkami przeciwko grypie typu A. Streszczenie podsumowujące stanowi dalej, że szczepienia aerozolowe są idealne dla: ,,dużych populacji.’’ Innymi słowy, miliony ludzi nie ma pojęcia, iż zostały objęte kontrowersyjnym projektem szczepień rozpowszechnianych w formie aerozolu po przez smugi kondensacyjne, czyli chemtrails.

W tej sprawie już kilka lat temu Penilla Hagberg nie szczędziła ostrych słów pod adresemchemtrails, wspominając, że smugi chemiczne stanowią bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale nawet oddziałują na zwierzęta. Efektem chemtrails są takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson oraz neurologiczne schorzenia u dzieci, których wysyp możemy obserwować w ostatnich latach.

Światowa Organizacja Zdrowia od lat bada szczepionki w aerozolu, podobnie jak agencje filantropijne, które mają wyraźne cele sterylizacji populacji. Warto również zauważyć, żeprzemysł farmaceutyczny w USA został zwolniony z jakiejkolwiek prawnej odpowiedzialności za medykamenty masowe, ponieważ koncerny farmaceutyczne otrzymały ochronę prawną ustawą z 1986 roku. Kilka lat temu ustawę zakwestionowano, jednak ostatecznie została ona podtrzymana przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych w 2011 roku.

Drodzy Czytelnicy, ponieważ coraz więcej Państw i narodów odmawia genetycznie zmodyfikowanej żywności GMO oraz odmawia picia fluorowanej wody, która notabenezostała sklasyfikowana jako neurotoksyna przez jedno ze światowych czasopism medycznych Waking Science Magazine, struktura władzy, pewne globalne elity, pragną nadal współtowarzyszyć i kreować rozwój populacji, to też sięga się po chemtrailsdokonujące zmian w ludzkiej neurochemii.

A teraz powróćmy do samego początku naszej dzisiejszej publikacji i zadajmy sobie pytanie, dlaczego akurat lit? Otóż lit wpływa na sposób myślenia, zmieniając poziomyserotoniny i norepinefryny wydzielanej przez nasz układ hormonalny. Lit silnie wpływa na cały system mózgowy, jednak NASA uporczywie stwierdzi, że: ,,To nie jest niebezpieczne.’’ i nie szkodzi populacji. Otóż nawet lekarze, stwierdzili, że jest to niebezpieczne, ponieważ trudno jest ustalić właściwe dawkowanie. Z pewnością spryskanie dużą ilością litu w powietrzu za pomocą aerozoli powinno zostać zakwestionowane.

Na koniec warto zauważyć, że każda osoba pracująca dla NASA, NWS lub NOAA, jest opłacana z dolarów amerykańskiego podatnika. Oznacza to, że płacą oni za leki i zatrucie. Sytuacja jednak ma szersze spektrum oddziaływania, ponieważ smugi kondensacyjne, czyli chemtrails, są stosowane na całym świecie, także i w Polsce. Wystarczy spojrzeć w niebo aby dostrzec na jak zaawansowanych etapie obecnie znajduje się geoinżynieria.

 

źródło: globalne-archiwum.pl

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
PapieżArielSamJacekjan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Papież
Gość
Papież

Powinni wam usunąć stronę internetową za takie bzdury

Ariel
Gość
Ariel

Co za stek bzdur

Jacek
Gość
Jacek

Sluchajcie .celowo dopisuje sie rozne rzeczy czym jest chemtrails po to zeby osmieszac ten temat i zeby ludzie uznali ze to wymysl tosamo z plaską ziemią .PO to sie wrzuca takie bzdety do sieci ,nie rozumiecie?
Chemtrails istnieje bo wczesniej go nie bylo wcale i to jest pewne na 100% wiec nie sa to naturalne chmury czy smugi wynikajace z kondensacji a cos sztucznego rozpylanego celowo

jan
Gość
jan

Boze dawno wiekszych glupot nie czytalem…

Roland
Gość
Roland

Dziwne, że takie elity są opłacane i „zamyka im się buzie” ale autor tego artykułu może o tym pisać i nie stać ich na to żeby jemu zamknąć. Śmieszne to trochę. Teorie spiskowe działały od początku istnienia ludzkości więc pewnie będą istnieć do jej końca. Jednak z logiką to ma mało wspólnego

Sam
Gość
Sam

Co tu nie ma logiki wedlug Pana?

KimBury
Gość
KimBury

Dodajmy do tego smog elektromagnetyczny. Większość ludzi w ogóle nie zastanawia się, skąd się bierze sygnał w smartfonie czy telewizorze. A przecież stacji nadawczych RTV jest mnóstwo, całe mnóstwo jest też anten telefonii komórkowej. Emitują fale elektromagnetyczne, które wnikają do naszych domów przez ściany i okna, wnikają więc i do naszych organizmów. Miliardy telefonów, komputerów z wifi i miliardy telewizorów, radyjek – oj, żyjemy pośród świata fal i promieniowania elektromagnetycznego.

PS. Rozwiń, Admin, ten mój temat.