Spokojnie oni mieli tylko noże!

W sobotnią noc w Londynie rządzonym przez inno-kulturowego polityka, inno-kulturowi mordercy w imię swojego boga wjechali samochodem w pieszych na moście London Bridge, a następnie szlachtowali i dźgali za pomocą noży i maczety ludzi w pobliżu targu Borough Market.Najtrafniej skomentował to pan Donald Trump Prezydent Stanów Zjednoczonych za pomocą popularnego portalu społecznościowego:

At least 7 dead and 48 wounded in terror attack and Mayor of London says there is “no reason to be alarmed!” Co można przetłumaczyć jako: „Co najmniej 7 ofiar i 48 osób rannych w ataku terrorystycznym, a Burmistrz Londynu mówi, że nie ma powodu się bać! To pokazuje różnice w sposobie myślenia pomiędzy ludźmi z różnych kultur, nawet jeżeli jedzą chleb ze wspólnych piekarni. Pan Prezydent dodał w innym komentarzu: „We must stop being politically correct and get down to the business of security for our people. If we don’t get smart it will only get worse.” Co można przetłumaczyć jako: „Najwyższy czas, byśmy przestali być politycznie poprawni i na poważnie zajęli się bezpieczeństwem ludzi. Jeżeli nie zmądrzejemy to będzie tylko gorzej.”

Pani Theresa May – premier Wielkiej Brytanii miała powiedzieć że wyrażano zbyt wiele tolerancji dla ekstremizmu. Wielka Brytania ma zmienić charakter strategii bezpieczeństwa, ponieważ obecna jest nieskuteczna. Szef brytyjskiego MSZ pan Boris Johnson napisał w mediach społecznościowych, że „kończą się pokłady tolerancji” u Brytyjczyków. Poza tym Wielką Brytanię zalewa standardowa papka o tym jak to nie mogą się dać podzielić no i ta szalona fraza użyta w tytule. Komentatorzy w brytyjskich i innych mediach, podnosili że mordercy mieli ubrane kamizelki stylizowane na tzw. pasy szachida – to charakterystyczne kamizelki przeznaczone do przenoszenia materiałów wybuchowych. Chwalono policję za szybkie działania, mówiono o bohaterstwie zwykłych ludzi. W tym kontekście zdaniem części komentatorów – na szczęście oni mieli tylko noże, ponieważ Policja i służby specjalne działają tak, że nie mają dostępu do materiałów wybuchowych.

Warto zwrócić uwagę na bardzo realistyczne słowa pana Donalda Trumpa, niestety zachodni politycy w większości potrafią tylko poprawno-politycznie współczuć rodzinom ofiar i za chwilę przechodzą nad tym do porządku dziennego. Przecież nic się nie stało, oni mieli tylko noże! Co by się stało jakby mieli AK albo PKT i RPG? Zachód wyhodował sobie żmiję na gardle i raka w płucach. Bardzo mądrze powiedziała pani Beata Szydło – nie wystarczy tylko współczucie. Tylko czy to zrozumieją politycy odpowiadający za obecne rządy? Po skandalicznych wypowiedziach Burmistrza Londynu odwołanie tego polityka jest kwestią honoru Brytyjczyków.

W ujęciu ogólnym – obejmując całość sytuacji niestety trzeba przyznać, że ludzie są sami sobie winni, bo w końcu to od nich zależy jaka władza ich reprezentuje. Niestety czynnikiem pompującym ideologię kłamliwej poprawności politycznej do sfery publicznej są media. Większość mediów lansuje poronione przekazy ideologiczne, lansujące malowanie na chodnikach kredkami serc i łez. Dominuje przekaz mówiący o tym, ze tutaj nic się nie stało i nie można podchodzić do tego jako do zderzenia kultur. W praktyce to wynika z lęku zachodnich elit przed podjęciem odpowiedzialności za społeczeństwo.

KAŻDY ROZUMIE ŻE PODSTAWĄ DLA ZAMACHOWCÓW JEST SPOŁECZNOŚĆ INNO-KULTUROWA. Czy to jest odpowiedzialność zbiorowa? Wolimy obecną sytuację, gdzie każdy może stać się losową ofiarą? Proszę pamiętać, że w tym przypadku nie można podnosić argumentu odpowiedzialności zbiorowej. Ponieważ idea tej formy odpowiedzialności jest głęboko zakorzeniona w dominującej w Europie inno-kulturowej kulturze. Same zamachy, których dokonują ich współwyznawcy, są w ich mniemaniu odpłatą za rzekome zbrodnie Europejczyków w ich macierzystych krajach. Z tego powodu nie ma argumentu odpowiedzialności zbiorowej, ponieważ oni sami ją uznają i ją stosują. Mierzmy nieprzyjaciela jego własną miarą – to sprawiedliwe i uczciwe.

Nie ma znaczenia, czy oni przyjechali wczoraj z Bliskiego Wschodu, czy słuchali radykalnego kaznodziei. Okazuje się, że wystarczy im poczytać w Internecie swój inno-kulturowy przekaz nienawiści i mają bodźce emocjonalne, do dokonywania tego typu akcji. Ponieważ posługują się narzędziami powszechnie dostępnymi, nie da się przewidzieć kolejnego ataku, nóż można kupić w każdym sklepie. Samochody można wypożyczyć nawet na zasadzie car-sharingu. Nie da się powstrzymać terroryzmu, jeżeli ma się tak liczną cześć społeczeństwa (chociaż trudno tych ludzi tak nazwać – nie chcieli się integrować przez pokolenia), którzy są zapleczem dla morderców z powodów kulturowych, ideologicznych, religijnych i rasowych.

Nie ulega również wątpliwości, że to celowa strategia ideologów terroryzmu, ponieważ oni rzeczywiście dążą do tego żeby zachodnie państwa i społeczeństwa, zwróciły się przeciwko inno-kulturowym mniejszościom. Chcą wojny totalnej i wszystko wskazuje na to, że po kilku kolejnych zamachach będą ją mieli. Ponieważ po drugiej stronie nie brakuje radykałów i to takich, przy których nawet banda śmieci z nożami i maczetami, to drobiazg. Proszę sobie tylko przypomnieć do czego było zdolne obie strony konfliktu w Irlandii Północnej. Zwrócenie tego typu maszyny przeciwko inno-kulturowej społeczności jest tylko kwestią czasu.

W trakcie ostatniej wojny, w USA izolowano ludność pochodzenia japońskiego i niemieckiego. Obecnie Zachód nie ma innego wyjścia, jak zrobić dokładnie to samo – tylko izolowanie i naciski na populację z której pochodzą mordercy, w tym dążenie do opuszczenia przez tych ludzi państw europejskich – to jedyny sposób na zmniejszenie prawdopodobieństwa kolejnych spontanicznych ataków tzw. samotnych wilków. Proszę zwrócić uwagę, że nie ma żadnych głosów z tych wspólnot, które potępiałyby morderców. Ci ludzie żyją w wydzielonych strukturach, oddzieleni od społeczeństwa. Nie ma mowy o żadnych realnych działaniach mających na celu ograniczenie prawdopodobieństwa kolejnych radykalizacji i kolejnych zamachów.

Realnie do kosztów utrzymania imigrantów i ich kolejnych pokoleń na pomocy socjalnej, trzeba doliczyć koszty związane z zabezpieczeniem społeczeństwa przed ich radykalizacją. To są realia, to jest nasza wspólna rzeczywistość. Bez mówienia prawdy w mediach, nie będzie zmiany polityki. Widząc różnicę pomiędzy tym, co się pisze na blogach, a tym co podają media – widać, że ludzie swoje wiedzą, nawet na Zachodzie. W brytyjskim społeczeństwie panuje szok i przerażenie, które obraca się w złość. Im szybciej przerodzi się w więcej i większej złości, tym lepiej – ponieważ szybciej dojdzie do racjonalnej, koniecznej i jedynej możliwej odpowiedzi. Alternatywą jest to, co widzieliśmy – ludzie się boją, ofiary wychodzą z podniesionymi rękami, Policja jest bezradna. Dodajmy, że w tym tygodniu są w Wielkiej Brytanii wybory.

Na marginesie warto tylko dodać, że gdyby był powszechny dostęp do broni, ludzie nie byliby wydani na rzeź. Wzorem jest Izrael. Każdy powinien mieć prawo wyboru – jeżeli masz broń, nawet zwykły pistolet to masz przy sobie kilku „przyjaciół 9 mm”, którzy w każdej chwili są gotowi stanąć w twojej obronie. Oczywiście optymalna jest broń maszynowa, ponieważ pozwala na zwalczanie zagrożenia z większej odległości. W realiach w których państwa nie są w stanie już bronić ludzi, nie zmieniają polityki afirmującej inno-kulturowe mniejszości, które wydają z siebie terrorystów, ludzie muszą mieć prawo do wyboru. Terrorysta działa na poziomie starcia bezpośredniego, tylko broń może dać nam bezpieczeństwo osobiste. Możecie być państwo przeciwko, ale jak wasza np. żona lub córka będzie zaszlachtowana, będziecie żałować że odebraliście jej prawo do samoobrony. Proszę sobie uświadomić, że ci mordercy weszli do restauracji i zarzynali ludzi jak bydło – każdy mógł stać się ofiarą. KAŻDY. Proszę nie dać sobie wmówić, że nie da się przed takim zagrożeniem obronić – da się – najlepszym przykładem jest Izrael.

Składając kondolencje, składajmy je także kolejnym ofiarom, ponieważ przy tej polityce – będą kolejne zamachy i kolejne ofiary.

Należy popierać rząd Rzeczypospolitej, tak długo, jak długo jego polityka będzie przeciwstawiać się inno-kulturowej dyfuzji. Ponieważ względy naszego bezpieczeństwa są ważniejsze, nawet niż jakiekolwiek dążenia tych ludzi do czegokolwiek. Wszystko w porządku, tylko nie naszym kosztem. Poza tym w Polsce, po takim wydarzeniu – wszyscy inno-kulturowi przybysze byliby zagrożeni. Dlatego w interesie nas wszystkich leży niedopuszczenie do przeniesienia konsekwencji zachodnich błędów na nas. W tej chwili wyjeżdżając do Londynu i w ogóle na Zachód, trzeba brać poprawkę na to, że można stać się przypadkową ofiarą terroru inno-kulturowego.

źródło: obserwatorpolityczny

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o