Stany Zjednoczone: Meteorolodzy informują o programie wojskowym USA “Chemtrails”

Meteorolodzy w całych Stanach Zjednoczonych zaczęli przemawiać przeciwko tajnemu programowi wojskowemu USA “Chemtrails”, w którym chemikalia są rozpylane do atmosfery. Według ekspertów niebo jest celowo skażone. Rozpylają: aluminium, bar, ołów, arsen, chrom, kadm, selen i srebro.

radar-chaff-noaa_980x551

Celem amerykańskiego programu Geoinżynierii tworzonego przez rząd USA jest wyludnienie planety. W ostatnich latach media doniosły wiele o chemtrails, ale nie ujawniły całkowicie zebranych dowodów, co pokazuje, w jaki sposób rządy na całym świecie manipulują ziemskim klimatem.

NASA rozpoznała rozpylanie substancji chemicznych takich jak lit w atmosferze w dużych miastach USA. W poniższym filmie były wojskowy meteorolog wyjaśnia, że ​​anormalne odczyty radarowe są wynikiem wojskowego rozpylania szkodliwych substancji w atmosferze.

Chemtrails

Chemtrails

“Wtedy widzisz te dziwne chmur, które różnią się od tych chmur, które znamy. To nie są chmury deszczowe. Samoloty a przede wszystkim wojskowe rozpylają chemikalia:  glin, baru ołów, arsen, chrom, kadm, selen i srebro. Kiedy byłem w Marines przez wiele lat, widziałem dobrze co to jest. Musimy potępić to straszne, nieludzkie działanie “. Arei della Marina wykonuje codziennie dedykowane loty, w których rozpyla substancje a ludzie nic nie wiedzą, nieświadomi niebezpiecznych trucizn, którymi oddychamy.

W tym filmie meteorolog z południowej Kalifornii ponownie opowiada o chemtrails, zauważając, że region został spryskany i zakłóca dane satelitarne.

(zalecane włączenie napisów PL)

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

61
Dodaj komentarz

avatar
18 Comment threads
43 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
54 Comment authors
Mirekxyz2357BekatomekJacek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karola
Gość
Karola

Sraja nam na głowy… A reszta dalej śpi.. Lepiej wierzyć telewizji a nie widzieć co się w koło dzieje

Mirek
Gość
Mirek

Na mózg ci nasrali chyba Karolo

Damian
Gość
Damian

Zastanawia mnie jedno jak może być tam wysoko ujemna temperatura skoro jest to bliżej słońca??? Tak wiem w szkole mówili i banda naukowcow , śle czy ktoś z was tam był i to sprawdził??? A może faktycznie to spisek i gadają tak , oraz piszą bo może zostali szczodrze wynagrodzeni, wiec nie ma co krytykować tych co mówią ze to faktycznie może być trucizna, wystarczy spojrzeć jak i tak trucie ludzi jest pod każda postacią czy to jedzenie, czy picie czy medycyna , to dlaczego bynie powietrze

Inż
Gość
Inż

To dlaczego szczyty najwyższych gór pokryte są lodem ? odpowiedz sobie sam

tomek
Gość
tomek

bo bliżej tam do samolotów, a co za tym idzie złowieszczych chemtrails.

xyz2357
Gość
xyz2357

Góry były pokryte lodem zanim ludzie wymyślili samoloty, a tym bardziej zanim wymyślili bzdury o “chemtrails”.

Dany
Gość
Dany

Ale nocą jest najdalej od Słońca XD

KARP
Gość
KARP

WSZYSCY JEDZA PARACETAMOL, TO PO CO SIE TRUDZIC SAMOLOTAMI 🙂

JohnDoe
Gość
JohnDoe

Dupa nie chemtrailsy. Gdyby faktycznie zależało na tym żeby nas truć to te ślady powinny OPADAĆ na ziemię a nie wisieć w powietrzu. In dłużej wiszą tym bardziej są rozproszone a każda trucizna ma minimalna dawkę skuteczną. Kiedyś próbowałem oszacować opad – ile by tego było – wyszło mi po kilkadziesiąt cząsteczek na 1 m2 obszaru pod torem lotu samolotu. Samych atomów tlenu w 1m3 powietrza jest około 110*10^23. Dziesięć do 23.

asa
Gość
asa

opadaja tepy idioto

EbeEbe
Gość
EbeEbe

Z deszczem opadają
Jesteś idiotka hahah

xyz2357
Gość
xyz2357

Wyznawcy religii “chemtrails” mają poza wyzwiskami dokładnie ZERO dowodów na potwierdzenie tych bzdur… ;)))

Joannazz
Gość
Joannazz

podobno od 10 lat ONZ robi opryski w Europie – w ostatnim czasie nasilone

Dorota Yavuz
Gość
Dorota Yavuz

Dlatego mam kaszel ktöry mi nie przechodzi a ludzie möwia ze to od kwiatköw na wiosne

Rychu
Gość
Rychu
Karola
Gość
Karola

Nie widać strony

asa
Gość
asa

to są bydlaki, jakiś jeden Ch.. czy kilku coś wymyśli i wali na nas to gówno z nieba. Jak będzie nad moim domem leciał to wezmę od dziadka bazooke i raz dwa na ziemie jak dziką kaczkę spuszczę 🙂
A tak na poważnie to wszyscy odpowiedzialni za ten stan chcą być panami świata a są zwykłymi łachami których rodzice bili w dzieciństwie i nie mieli kolegów

Żar
Gość
Żar

“których rodzice bili w dzieciństwie i nie mieli kolegów”
Podobnie jak Polska, kraj, który nie ma kolegów i był “bity” przez matkę Rassiję. Taki łach Europy z wątpliwą przeszłością (afera z roszczeniami żydowskimi, paktami przeciw wszystkim na około, w tym Słowacji) i kolaboracją ze stanami aby dopiec Europie. Coś jak współczesny Izrael.

kto nie skacze, ten za Trumpem
Gość
kto nie skacze, ten za Trumpem

kolejny polski idi..ota, ciesz się, że ty nie byłeś bity.

Twój Pan
Gość
Twój Pan

Chwast…

Bogusław
Gość
Bogusław

Na terenie Polski jak wiemy z przedstawianych zdjęci i wskazaniem lokalizacji są zbrodniarze. Przyrzekam po usunięciu obecnej targowicy, wasali Izraela, Niemiec wszystkich czeka dożywocie w kopalniach. Natomiast o ile jakiś samolot znajdzie się nad terytorium RP
zostanie zestrzelony w sposób bezpieczny jak kaczka. Sposób bezpieczny, zlikwidować pilotów samolot spadnie nie niszcząc zbiorników.

Marek
Gość
Marek

Te samoloty nie mają pilotów, są bezzałogowe

Stary
Gość
Stary

A co w naszym kraju??? Kto i za czyją zgodą również robi takie “opryski”????

iza
Gość
iza

Z tego co się orientuje, to są umowy klimatyczne, za które jeszcze płacimy.
https://www.youtube.com/watch?v=hMJOukVI2HQ&t=4s

Pogromca fałszu
Gość
Pogromca fałszu

Hindusi stosuja dziala orgonowe (chembustery) do neutralizacji. Mozna zrobic samemu albo zakupic.

Izka
Gość
Izka

Niebo nad Polską nie należy do nas..

Mati
Gość
Mati

Wyludnia się Afrykę, żeby tam uciec bo lepsze powietrze ?

Kosma
Gość
Kosma

Taaaa…i ziemia jest od tego coraz bardziej płaska.

Bojar
Gość
Bojar

nie ma sensu dyskutować z tym idiotyzmem….
Szczególnie jak myślą, że dowodem jest to, ze smugi nie powstają w silnikach….
To brak podstawowej wiedzy i brak chęci jej nabycia….nie wmówi się im do rozumu.

Adam
Gość
Adam

Smuga kondensacyjna, to para wodna która powstaje w wyniku ogrzania spalinami silnika z komory wylotowej atmosfery przelotu samolot, na wysokości gdzie znajduje się temp ujemna, po szybkim ochłodzeniu momętalnie zanika, smugi o których mowa utrzymują się do kilkunastu godzin

Marcin
Gość
Marcin

Smuga kondensacyjna – zbudowana z kryształków lodu chmura typu cirrus, powstająca najczęściej za samolotem odrzutowym lecącym w górnej troposferze i dolnej stratosferze, zazwyczaj na wysokości między 8 a 15 km nad ziemią. Może utrzymywać się nawet kilka dni.Chmura powstaje poprzez skroplenie pary wodnej utrzymującej się w powietrzu w stanie przechłodzonym na wysokości kilku kilometrów nad ziemią. Dzięki aerozolowi, jakim są spaliny, których drobiny stanowią jądra kondensacji, para wodna wytrąca się w postaci kropelek, po czym natychmiast zamarza. Powietrze zawsze zawiera pewną ilość pary wodnej. Im wyższa jest temperatura powietrza, tym zawartość wody może być większa. Jeśli temperatura powietrza nasyconego wilgocią… Czytaj więcej »

Jacek
Gość
Jacek

Cytujesz wikipedie? Niestety tam tez prawdy nie znajdziesz . haslo o chmurach cirrus aviaticus pojawilo sie w wiki mniej wiecej ok 2003 r wczesniej nie istnialo.Chmury tworzace sie na niebie sa zawsze naturalne i zaden samolot nie tworzy naturalnych chmur bo to brak logiki .Chmury tworzone przez cos innego niz natura sa sztuczne czyli np chemtrails i inne sztuczne .Cirrus aviaticus to wymysl na potrzeby spisku geoinzynierii A poza tym drogi Marcinie masz zapewne za malo lat zeby pamietac niebo bez chemtrails tak wiec ja ci powiem ze kiedys takie zjawisko NIEISTNIAŁO. Nie bylo go nawet jeden raz . W… Czytaj więcej »

Beka
Gość
Beka

Głupków nie przegadasz i może nawet ktoś coś rozpyla nigdy nie wiadomo ale co kolego powiesz na to że zdjęcie użyte w artykule prezentujące rzekome chemitrails zostało wykonane w roku 1974 i prezentuje boeinga B-747? Emitery dymu widoczne na zdjęciu są używane do wizualizacji przepływu powietrza, turbulencji za samolotem. Zdjęcie jest tak przycięte aby nie było widać źródła skąd pochodzi. 😀 Wciskają wam ciemnotę a wy łykacie jak pelikany.

xyz2357
Gość
xyz2357

Smugi kondensacyjne były ogromnym problemem dla pilotów koalicji podczas nalotów na Niemcy podczas IIWS… Baaardzo ułatwiały naziolom lokalizowanie i atakowanie bombowców. Stosowne badania na ten temat przeprowadzono zaraz po wojnie.

Dino
Gość
Dino

Smacznego imbecylu, zobaczymy jak długo będziesz zdrowy i kiedy zaczniesz wyciągać nitki spod skóry.

gość
Gość
gość

kto im pozwala nad Polską latać?

Piotr
Gość
Piotr

No właśnie!

Szymek
Gość
Szymek

Umowy klimatyczne

greg
Gość
greg

Zobacz na Flight radar jaki jest zagęszczenie lotów nad Polską, a jakie nad zachodnią Europą…. i wyciągnij wnioski. A poza tym, jak sens ma rozpylanie czegokolwiek na pułapie kilkanaście tysięcy metrów, gdzie jest -50 stopni Celsjusza?

iiiiiiiiii
Gość
iiiiiiiiii

maja odtrutke albo to iluminaty czy jak zwał jaszczury 😉 ale fakt faktem że pyla i pyla szczególnie jak jest gorąco …? gdybać to se sobie możemy przydało by się żeby to ktos politykom publicznie zadał pytania i jakas organizacja powstała niezalezna która mogłaby mieć prawo to zbadać i zkazać ewentualnie ale w PL widocznie nie ma ludzi na tyle sprytnych i intlygentnych ps ale mimo wszystko fajnie wizualnie takie pasy wygladają

Martwy Piksel
Gość
Martwy Piksel

zadali.wrzuć pytanie w googla.

rat
Gość
rat

Tak po cichu powiem, są prognozy pogody i zawsze pylą 2-3 dni przed deszczem, ciekawe dlaczego?? polecam sprawdzić

Mała Mi
Gość
Mała Mi

Popieram. Gdy widzę te smugi na niebie to wiem że będzie padać. I zawsze się sprawdza.

rat
Gość
rat

Można jeszcze dodać gdzie te smugi się pojawiają (granice państw, lotniska, bazy wojskowe) i idę spać

Angelika
Gość
Angelika

Tylko po co?

ono
Gość
ono

qrwa i samie się uśmiercają????????????? zjeby

Mark
Gość
Mark

Bush i reszta kruczowłosych oddychaja innym powietrzem??

Miroslaw
Gość
Miroslaw

2012 rok… stare informacje

Gostek2
Gość
Gostek2

Ale aktualne i stale widzimy te smugi na niebie.

Zibby
Gość
Zibby

Czlowieku, to para wodna z spalin od silnila odrzutowego. Do szkoly nie chodziles, w glupoty wierzysz. A wiesz ze ziemia jest plaska a nie okragla.

max
Gość
max

to para z waszych mózgów się ulatnia

Bojar
Gość
Bojar

Nie z silnika….to smuga kondensacyjna. Spaliny wpływają na jej powstanie, ale nie wychodzi z silnika.
Chmura powstaje poprzez skroplenie pary wodnej utrzymującej się w powietrzu w stanie przechłodzonym na wysokości kilku kilometrów nad ziemią. Dzięki aerozolowi, jakim są spaliny, których drobiny stanowią jądra kondensacji, para wodna wytrąca się w postaci kropelek, po czym natychmiast zamarza.
I ziemia jest okrągła 🙂

Piotr
Gość
Piotr

a czy smugi kondensacyjne o ktorych mowisz zamieniają niebieskie niebo w mleko? bo mozna cos takiego zaobserwowac przy ich nadmiarze.
smugi zawsze byly i one znikały dosyc szybko, czasem po dluzszym czasie ale jednak nie rozłaziły sie na bieboskłon tworząc owe mleczko…

whistle
Gość
whistle

I w to masz wierzyć bo tak Ci wmówiono! Nie obruszaj się teraz tylko sprawdź sam – zapomnij o tym co przeczytałeś w szkole czy zobaczyłeś w telewizji – świat jest inny niż nam przez lata wmawiano. Chemtrails to od lat skrupulatnie realizowana depopulacja – smugi kondensacyjne nie zawierają cząstek baru czy aluminium a po kilku chwilach znikają. Tymczasem smugi chemiczne tworzą trwale utrzymujące się warstwy wolno opadające na ziemię. Ty, Twoje dzieci, my wszyscy wdychamy to świństwo i chorujemy. Ciężko dziś spotkać ludzi zupełnie zdrowych. Jak można wierzyć dziś w “zwykłe smugi kondensacyjne” kiedy tak wielu udowodniło już prawdziwy… Czytaj więcej »

AGO
Gość
AGO

Tak?..:)…rece opadaja jak czyta sie te bzdury…ale w sumie jest mnostwo ludzi którzy wierzą w jeszcze wieksze brednie…A czym oddychaja mozni tego swiata?innym powietrzem? Fizyka…to ona da ci odpwiedz jezeli twoj malutki rozumek jest w stanie to ogarnac. Poczytaj o zjawisku kondensacji…rozwijaj sie chlopie. To nie boli!!

xyz2357
Gość
xyz2357

tak tak zapomnij bo anukowcy kłamiO 😀 gdzie jest problem wyznawcy religii “chemtrails” zrzutkę zrobić => wynająć jakaś cesenkę i pobrać próbki powietrza za takim samolotem?! Ahhh ta wy “risercz” robicie na jutube :D:D:D…

Speecu
Gość
Speecu

A przypadkiem woda nie jest jednym z produktów spalania węglowodorów, które są głównym składnikiem paliw? Dlatego też nie powstaje zaraz za silnikiem, gdyż jest za gorąca aby nastąpiła kondensacja. Smuga kondensacyjna pojawia się w pewnej odległości za silnikiem, ponieważ para wodna ze spalin musi się schłodzić i skondensować do postaci ciekłej, a to chwilkę trwa. Długość utrzymywania się smugi jest uzależniona od wilgotności powietrza na wysokości przelotowej. Im jest niższa, tym szybciej smuga paruje i przestaje być widoczna. Gdy wilgotność jest bliska 100%, kropelki wody lub lodu potrafią utrzymywać się nawet kilka godzin, a przez ten czas wiatr potrafi je… Czytaj więcej »

emer
Gość
emer

Dziwne tylko, że szkolna teoria contrails nie działała w taki sposób 17 lat temu. Jeszcze w 2015 smugi pozostawały pasami na niebie. Dziś wszystko to ładnie się rozprasza na dużych obszarach nieba, tworząc równomierną powłokę.

Izka
Gość
Izka

Smuga po samolocie rozmywa się szybciej , ta z chemią długo “wisi” na niebie

Włodek
Gość
Włodek

Nikt nie pisze ze po zaoraniu nieba najczęściej w dni wolne od pracy jest duszno a czasem śmierdzi chemią .Powstaje efekt hallo i często chmury częściowo są tęczowe.Kto obserwuje niebo zauważy samoloty całkowicie bez smug na tym samym pułapie to te normalne .Jeżeli to dla naszego dobra to podziękujemy

figa
Gość
figa

Ja nie dziękuję ……niech spierdalają do USA… MOOOOORDERCY..