Stany Zjednoczone prowadzą tajne operacje na Antarktydzie, usuwając piramidy z map

Rząd Stanów Zjednoczonych prowadzi tajne operacje wojskowe na Antarktydzie i usuwa obrazy satelitarne, aby zapobiec ich odkryciu. Przynajmniej tak uważają teoretycy spiskowi.

Ostatnio w filmach pojawia się wiele obrazów, które najwyraźniej pokazują serię dziwnych struktur odkrytych w Google Earth. Niektóre z tych obrazów przedstawiają budynki, piramidy i rzekome tajne bazy.

piramida Antarktyda

baza antarktyda

Odkrycie piramidy i zatuszowanie obrazu

W poniższym filmie badacz pokazuje nagranie dotyczące odkrycia piramidy pod śniegiem. Ale kiedy wrócił kilka dni później, aby lepiej obserwować piramidę, obraz był tajemniczo rozmazany wraz z całym biegunem południowym. Co się tam dzieje?

piramida Antarktyda

Tak więc badacz powiedział: ” Dzieje się tam coś dziwnego. Chcą, żebyśmy myśleli, że to śnieżna kraina, w której nic się nie dzieje, ale dlaczego mieliby rozmazać tyle obrazów? Znaleźliśmy rzadkie struktury piramidalne kilka dni temu, a teraz całkowicie wymazali je z Antarktydy. Teraz nic nie widzisz, co ukrywają przed nami? „

piramida Antarktyda

Antarktyda jest domem dla wielu kłamstw …. kłamstwa, które mogą prowadzić do wielu reakcji naszego współczesnego świata … Odpowiedzi na nowe technologie i starożytne cywilizacje. Dziś na wideo omawiam, jak Antarktyda jest mocno zamazana, by ukryć wiele sekretów … Mam nadzieję, że zdobyłeś pewną wiedzę o wielu spiskach, które obejmują … Zawsze pamiętaj, że „prawda jest wielkim kłamstwem, które należy odsłonić … „

UWAGA: Zaleca się włączenie automatycznego tumaczenia napisów:

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
tomi69KimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość
KimBury

Żyjemy wśród kłamstw, którymi raczą nas rządy i organizacje naukowe. Pod przykrywką tajemnic państwowych mogą robić wszystko byśmy żyli w niewiedzy lub w wiedzy fałszywej. Nie ma społecznej kontroli rządów, gdyż hasło TAJEMNICA na kontrolę nie pozwala. Jedynie ogólnoświatowy bunt trzody ludzkiej może zmienić stan rzeczy.

tomi69
Gość
tomi69

„ogólnoświatowy bunt trzody ludzkiej”-Jak to sobie wyobrażasz?Bunt przeciw czemu?Jasne,zgadzam się z tym że”elity”nas wkręcają ale z historii wiem że zawsze tak było.Teraz jest w miarę transparentnie. Zawsze jest jakiś dziennikarz z poczuciem misji albo koleś z kamerą w telefonie.Kiedyś analfabeci z feudalnych czworaków musieli kupować to co mówią w kościółku,bo innej opcji nie było a oni nawet nie byli w stanie dowiedzieć się w co”wierzą”