Straszna przepowiednia siostry Łucji mówi też o Polsce

Łucja dos Santos, zakonnica z Portugalii, która razem z Franciszkiem i Hiacyntą Marto była świadkiem objawień Matki Bożej w Fatimie, w swoich przepowiedniach ujawniła, który kraj jako jedyny przetrwa III wojnę światową. Co zaskakujące, chodzi o Polskę! W swoich wizjach, które miała przekazać jej Matka Boża, siostra Łucja ze szczegółami opisała, jak ma wyglądać nasz kraj po wojnie.

Zakonnica Łucja z Fatimy miała być świadkiem objawień Matki Bożej, w których przepowiadano m.in. zamach na Jana Pawła II. Siostra Łucja zmarła w 2005 roku. Do końca życia przebywała w klasztorze, a swoje wizje przekazywała zakonnikowi Augustynowi Fuentesowi, który jako jeden z nielicznych mógł mieć z nią kontakt.

siostra-lucja

Wiele jej przepowiedni dotyczyło Polski, także ta związana z III wojną światową. Według niej kolejna wojna ma być bezpośrednio związana z użyciem broni jądrowej. Po tym kataklizmie najbardziej zniszczone będą Niemcy. Podobnie jak Dania i Holandia, nasi zachodni sąsiedzi mają zostać zalani wodą. Stolica Francji ma natomiast spłonąć, ale z czasem się odbuduje.

Obronną ręką z kataklizmu wyjdzie tylko Polska. I to od niej ma zależeć przyszłość Europy po III wojnie światowej. Żadne miasto w naszym kraju nie zostanie zniszczone przez broń jądrową. Większość polskich miast będzie zagrożona bombardowaniem, a ludność zostanie ewakuowana. Polacy wrócą do kraju po kataklizmie.

„Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie. Atakowane będą tylko porty, obiekty strategiczne i przemysłowe. Dużych zniszczeń nie będzie, bo polska obrona do tego nie dopuści” – przepowiadała zakonnica.

Polska ma zostać ocalona, bo działania wojenne przeniosą się daleko od terenu Polski – w głąb Niemiec. „Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa” – miała napisać wieszczka z Fatimy.

źródło: fakt
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “Straszna przepowiednia siostry Łucji mówi też o Polsce”

 1. Ja myślę że te przepowiednie to jest najgorszy scenariusz z możliwych i jeśli się pomodlimy to można zmienić. Tak jak w przepowiedni o zamachu Papież miał umrzeć a przeżył. Bo Pan Bóg pomógł.
  W moich ostatnich snach ciągle było o Papieżu że zejdzie z tronu ale czemu to nie wiem.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Czytałbym ten serwis z większą ciekawością, gdyby do artykułów były podawane źródła.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Miała napisać ale czy napisała? I gdzie? Bo ja miałem napisać i napisałem. Tu.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.