Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…Anomalia Ciekawostki Niewiarygodne Nowe Technologie Odkrycia USA Warto Przeczytać

Badacz mówi, że znalazł tunel do podróży w czasie w pobliżu strefy 51

Kilka tygodni temu badacz Joshua P. Warren oznajmił opinii publicznej, że znalazł anomalię w pobliżu obszaru 51. Wykorzystując różnicowy licznik czasu, odkrył, że w niektórych obszarach czas jest opóźniony o 20 mikrosekund. Warren zaproponował różne teorie, aby wyjaśnić to zjawisko, jeden z nich sugeruje istnienie portalu w czasie, a także możliwe eksperymenty przeprowadzone w obszarze 51, które miały wpływ na pogodę w niektórych regionach pustyni Nevada. Ale co tak naprawdę mówi Warren? 

Na całym świecie jest wiele miejsc, w których łamane są prawa fizyki i gdzie występuje szereg dziwnych zjawisk bez wyjaśnienia. Niektóre z tych miejsc znane są od jakiegoś czasu, jednak według naukowców istnieją podobne miejsca, które wciąż są ukryte na naszej planecie.

Jednym z takich miejsc jest „ strefa ciszy ” znajduje się pomiędzy meksykańskich stanach Chihuahua, Coahuila i Durango, gdzie bez wyjaśnienia naukowo fale radiowe zanikają, zegary i kompasy wariują. W regionie widywane są tajemnicze światła, zjawiska, które zakłócają układy elektroniczne, występują tam rzadkie roślin i stworzenia a częste upadki meteorytów uczyniły to miejsce mitycznym dla wielu ludzi.

Urządzenie używane do wykrywania anomalii w czasie

W zależności od naszej „testowej” koncepcji, strona Fox 5 Vegas donosi, że Warren dokonał tego odkrycia za pomocą urządzenia o nazwie DT Meter mierzącego  szybkość poruszania się materii czasowej. Według Warrena urządzenie zostało stworzone przez inżyniera z Doliny Krzemowej o nazwisku Ron Heath. Urządzenie składa się z 30-metrowego kabla z czujnikiem na jednym końcu, wysyła sygnał wzdłuż kabla i mierzy czas potrzebny na dotarcie do drugiego końca; Teoretycznie urządzenie może wykryć małe zakłócenia lub różnice w prędkości czasu.

Warren mówi, że urządzenie pozwoliło mu wykryć punkt, w którym czas zwalnia , niedostrzegalny dla ludzkiej świadomości, ale wystarczający do wykrycia przez urządzenie.

W tym miejscu, 18 czerwca 2018 r., Faktycznie zmierzyłem po raz pierwszy, że czas zwolnił o 20 mikrosekund. 

Badacz i pisarz Iván Martínez mówi nam o wiele więcej na ten temat w następującym filmie:

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia napisów:

źródło: codigooculto.com
[Głosów:0    Średnia:0/5]

3
Dodaj komentarz

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość
0284

cyferki z zielonego wykrywacza mówią mi że przejeście przez to cudo zajmie mi co najmniej milion lat a będę tam szybciej o niecałą minutę 🙂

Może niech jakis naukowiec odkryje jakieś przejście petardę bo ja nie będę wiecznie żył

Gość
lokalny Panoramix

badacz Jan Nowak

Gość
Tomek

lepiej wiązką lasera to mierzyć niż prędkością elektronów. Jak szybko foton powróci.