Sunday Express alarmuje o możliwej Rosyjskiej agresji na Polskę.

W najnowszym wydaniu Brytyjskiej gazety Sunday Express możemy przeczytać informację o tym, że Rosja jest gotowa zaatakować Polskę w ciągu kilkunastu godzin. Źródłem informacji jest wysoko postawiona osoba w NATO. To jednak nie wszystko.

Gazeta alarmuje, że w chwili obecnej Rosja jest skłonna do rozpoczęcia wojny na kilku frontach w celu odzyskania Litwy, Estonii oraz Polski, to też pytanie o to czy Europa po raz kolejny stanie w obliczu pożogi wojennej jest jak najbardziej aktualne i naglące.

Generał Richard Shirreff przestrzega i mówi wyraźnie, że w chwili obecnej armia Rosyjska znajduje się w stałej gotowości bojowej od czasu Konfliktu na Ukrainie oraz w Syrii. To też, aby odwrócić uwagę od problemów gospodarczych może zaatakować kraje Europy Wschodniej w tym także Polskę. Generał dodaje, że Rosja nie zniesie wojsk NATO przy swoich granicach. Dziś wiemy jedno. Po mimo nałożenia sankcji na naszego wschodniego sąsiada, pozostał on potężnym mocarstwem z niemałą siłą bojową, której namiastkę mogliśmy oglądać w walce z państwem islamskim. Spójrzmy jednak, co jeszcze powiedział Richard Shirreff.

” Rosja jest zdolna do zaskakującego ataku Zachodu , atak będzie miał niestety katastrofalne konsekwencje dla Polski i śmiertelne konsekwencje dla Sojuszu. Kiedy wojska rosyjskie zaatakowały wschodnią Ukrainę w marcu 2014 Putin mówił o ochronie mniejszości rosyjskojęzycznej w regionie Donbasu. W chwili, kiedy zaatakuję Polskę powie, że chce bronić dostępu do Kaliningradu. Należy pamiętać, że wojska rosyjskie są w stałej gotowości bojowej”.

Drodzy czytelnicy, w ostatnim czasie na terenie Europy mamy do czynienia z niezliczonymi ćwiczeniami wojskowymi. W naszym kraju były to chociażby ćwiczenia Anakonda. Jednak skąd tak nagły wzrost aktywności wojskowej? Otóż odpowiedz jest bardzo prosta, ruchy wojsk, które nieustannie znajdują się w trakcie ćwiczeń są oznaką, że mogą one przejść bardzo szybko do etapu ataku, inwazji militarnej. Brytyjska gazeta wyraźnie przestrzega przez wybuchem III wojny światowej, którą może zainicjować Władimir Putin.

Należy tutaj także odnotować, iż od jakiegoś czasu następuje coraz większa koncentracja wojsk Rosyjskich przy granicy z Ukrainą oraz samym obwodzie Kaliningradzkim a także przy granicy z Białorusią. Z pewnością nie jest to element ćwiczeń, czy defilady wojskowej, lecz etap, plan, Putin pozostawia sobie opcję możliwości ataku na dawne kraje ZSRR.

źródło: globalne archiwum
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

8 thoughts on “Sunday Express alarmuje o możliwej Rosyjskiej agresji na Polskę.”

 1. Toteż, a nie „to też”; pomimo, a nie „po mimo”. Jak tu dać wiarę artykułowi z takimi ortami!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Nikt nigdy Polski nie zdobył i Putinkowi też to się nie uda.
  Może tylko stracić (życie).

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
  1. Zbylu… Debilu…. Pamiętasz rozbiory????

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. Nikt nigdy Polski nie zdobył i Putinkowi też to się nie uda.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. Ile w tym propagandy ? Polaka nie zastawiła Krymu pod zastaw … Kupujemy od Rosji nie tylko gaz. KOnflikt nie jest nam potrzebny. Musimy zabezpieczyć raczej zachodnie granice bo z Rosjanami zawsze można sie dogadać.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. „jeśli chodziło by mi tylko o ziemie, nie zastanawiał bym się nad tymi którzy tam żyją bo po co mi ktoś kto czyha na moje życie. Od razu z grubej rury setki atomówek i cześć. a z biegiem czasu lub pokoleń ta ziemia będzie należeć do mnie bez żadnego oporu bo przecież nie ma nikogo oprócz mnie”

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 6. Jesteście śmieszni, ta brytyjska gazeta podała takie info rok temu, i nic się nie stało, jak nie macie tematów to nie odkopujcie staroci z przed roku, myśleliście że nikt się nie zorientuje? Usuńcie to i wymyślcie coś nowego.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 7. a fakt informuje że lata znowu w Polsce nie będzie, no MASAKRA źródła jak najbardziej wiarygodne

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.