Superbroń iluminatów HAARP zostanie rozebrany

HAARP na Alasce zostanie rozebranyAmerykańskie lotnictwo oznajmiło, że do końca tego lata zdemontuje i na stałe zamknie instalację HAARP na Alasce. Instalacja, która od swojego powstania w 1993 roku HAARP przyciąga zwolenników teorii spiskowych – przypisywano jej moc kontroli pogody czy umysłów – nie jest już potrzebna.

nformację o planie zamknięcie HAARP (ang. – High Frequency Active Auroral Research Program) USAF przekazało członkom Kongresu. Do połowy lata zostaną przeprowadzone ostatnie eksperymenty i badania, po czym rozległa instalacja na Alasce, w pobliżu miejscowości Gakona, zostanie rozmontowana.

Jonosfera pod atakiem

Gdyby nie zwolennicy teorii spiskowych, HAARP trudno by uznać za coś ekscytującego. Instalacja powstała w pierwszej połowie lat 90. ubiegłego wieku w celu prowadzenia badań jonosfery. Wojsko chciało sprawdzić, jak można usprawnić działanie systemów łączności i radarów.

Pomimo tego, że HAARP formalnie jest projektem wojskowym, to prowadzą go główne cywile, którzy publikują otwarcie wyniki swoich prac. Centrum badawcze opodal Gakony składa się ze 180 anten nadawczych i wielu różnych systemów obserwacji. Naukowcy spędzali większość czasu na wysyłaniu energii w jonosferę i obserwowaniu, jak zachowują się “doładowane” cząsteczki.

W ramach eksperymentów próbowano wywoływać pewne zjawiska w jonosferze, “bombardując” ją silnymi falami radiowymi. Udało się między innymi stworzyć małą zorzę polarną.

HAARP na Alasce zostanie rozebrany

“Superbroń iluminatów”

I to właśnie ta część programu HAARP zapoczątkowała całą lawinę teorii spiskowych, które uczyniły go jednym z najlepiej znanych przedsięwzięć badawczych wojska USA.

Osoby doszukujące się “drugiego dna” w HAARP przekonują, że tak naprawdę instalacja na Alasce jest tajną superbronią rządu USA. Wśród rzekomych możliwości stacji badawczej wymieniana jest kontrola pogody na całym globie, w tym tworzenie huraganów lub tornad. Może też rzekomo wywoływać trzęsienia ziemi. Na dodatek “podobno” ma możliwość kontroli umysłów. Skoncentrowana energia emitowana przez HAARP ma też móc wyłączać prąd na wybranych obszarach Ziemi.

HAARP na Alasce zostanie rozebrany

Instalacja na Alasce rzekomo jest prototypem, na podstawie którego zbudowano szereg podobnych stacji na całym globie. Oczywiście tajnych. Jak twierdzą twórcy i zwolennicy teorii spiskowych, z tego powodu teraz wojsko może sobie wyłączyć i zdemontować HAARP. Ma już bowiem podobno lepsze instalacje.

Naukowcy przekonują, że wszystkie podobne teorie są wierutną bzdurą. Wyniki swoich prac publikują bowiem otwarcie w pismach naukowych i wynika z nich jasno, że HAARP nie jest wykorzystywany do niecnych celów. Ewentualną próbę kontroli jonosfery i globalnej pogody przy pomocy instalacji porównują do próby kontroli Pacyfiku poprzez wrzucenie do niego kamienia.

Autor: mk\mtom / Źródło: Anchorage Daily News, TVN 24

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ZIUTAilluminati freemasonKera Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ZIUTA
Gość
ZIUTA

Bron HAARP, to bron o ktorej sie dowiedzielismy, ale do konca nie jest nam dane poznac jej wszystkich wlasciwosci, bo to jest scisle tajne.To co mowia naukowcy, ktorzy pracuja dla wojska, to papka dla mas, bo prawda jest bardzo dobrze strzezona.Co mowila M.Sklodowska o swoim odkryciu…ze to pomocne dla zdrowia,, w jednej czesci tak, ale do czego sluzyl rad i polon, pozniejsza historia pokazala.Nie wierze, ze ta madra kobieta nie zdawala sobie sprawy, ze przyczynia sie do stworzenia straszliwej broni przeciw ludzkowsci.Popatrzmy na Brauna, poczatkowo pracowal dla Hitlera, pozniej dla Amerykanow…wiedzial po co pracuje, i jakos nie mial wyrzutow sumienia,… Czytaj więcej »

illuminati freemason
Gość
illuminati freemason

Iluminaci masonem WPROWADZENIE DO ILLUMINATI ….. Jest to dobrze znane Illuminati reputacji skladac Multi Millionaires, miliarderów, którzy maja duzy wplyw Regarding wiekszosci spraw globalnych, w tym planowania nowej WorldOrder. Wiele swiatowych przywódców, prezydentów, premierów, royalty i kierownicy wyzszego szczebla w duzych firmach z listy Fortune 500 to czlonkowie Iluminatów. Teraz, po raz pierwszy w historii, otwieramy nasze drzwi do mas. Jesli chcesz Dolacz Illuminati, zarejestruj sie juz dzis z nami @ adres E-mail: baphomantrobert@gmail.com swiadczeniach podaje na nowych czlonków, którzy dolacza do Iluminatów. Nagrody pieniezne 300.000 dolarów USD Nowy elegancki samochód marzen o wartosci USD 120000 dolarów Dream House kupiony… Czytaj więcej »

Kera
Gość
Kera

Skoro wyłączają HAARP to mają udoskonaloną wersję lub coś nowszego o czym jeszcze nie wiemy