iluminaci chemtrails symbol na niebie

Film, który prezentujemy, został nagrany na niebie Wielkiej Brytanii i pokazuje trójkąt z symbolem oka iluminatów pojawiającym się w środku 3 chemtrails.

iluminaci chemtrails symbol na niebie

iluminaci chemtrails symbol na niebie

Oryginalny film pochodzi z Grant Wood nagrany na Bracknell w Berkshire w Wielkiej Brytanii, uchwycony w marcu 2017 r. I opublikowany na grupie Facebook Chemtrails Global Skywatch.

iluminaci chemtrails symbol na niebie

Ta nowa metoda ujawniła się w ostatnich latach w odniesieniu do stosunkowo nowej i szokującej strategii, która ma na celu trucie nas przy użyciu niezbędnego elementu dla naszego przetrwania: powietrza, którym oddychamy. Jeśli spojrzysz w niebo w pogodny dzień, istnieje duża szansa na zaobserwowanie białych śladów pozostawionych przez samoloty przewożące tysiące ludzi do różnych miejsc na całym świecie. Prawdopodobnie uważasz to za zupełnie normalny widok.

iluminaci chemtrails symbol na niebie

Jest jednak z tym duży problem, mianowicie, że większość białych śladów obserwowanych dziś na naszym niebie nie jest nieszkodliwymi śladami naturalnych par, w które najprawdopodobniej wszyscy wierzą, ale są to syntetyczne ślady chemiczne, oparte na aerozolach chemicznych (lub chemtrails), które są celowo pozostawione w naszej atmosferze. Istnieje ogromna różnica między naturalnymi smugami (lub smugami) kryształów lodu i pary wodnej pozostawionych przez komercyjne samoloty, które znikają szybko po ich przelocie, a grubymi, białymi chemtrailami, które coraz częściej obserwowane są na naszym niebie.

Chemtrails
Chemtrails

Te chemikalia nie rozpraszają się szybko jak naturalna para, ale pozostają na niebie godzinami, powoli rozszerzając się i opadając na ziemię. Im więcej białych ścieżek pozostawionych przez samoloty tym bardziej zaczynają się rozpływać w ciągu dnia, aż w końcu robią to, co wygląda jak całkowicie naturalne pokryte niebo chmurami. W ciągu kilku godzin do pół dnia piękne, jasne i błękitne niebo zamienia się w kompletne białe – zamglone, która całkowicie blokuje dostęp promieni słonecznych do ziemi.

A wszystko to dzieje się pod pretekstem mitycznej walki z globalnym ociepleniem.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o