Szefowa policji Szwecji: “Mamy strefę wojny pod Sztokholmem!”

Musimy zastosować rozwiązania z wojny domowej w Salwadorze i Kolumbii – z takim dramatycznym apelem wystąpiła Lise Tamm w Szwedzkim Radiu.

Dowódca policji Szwecji ds. Walki z Zorganizowaną Przestępczością Lise Tamm oświadczyła, że sytuacja w opanowanym przez muzułmańskich imigrantów Rinkeby na przedmieściach Sztokholmu jest tak poważna, że należy ten region uznać za “strefę wojny”.

“Już obecnie kiedy nasze formacje podejmują tam interwencję, muszą działać jak regularne siły zbrojne” – przyznaje szefowa szwedzkiej policji. Jej zdaniem, należy natychmiast wprowadzić rozwiązania, które armia stosowała w czasie wojen domowych w Salwadorze i Kolumbii w walce z tamtejszymi zbrojnymi rebeliantami.

“Zobaczmy jak zrobili to w Kolumbii deportując partyzantów z Rewolucyjnych Sił Zbrojnych FARC, albo jak walczono z rebeliantami w Salwadorze. Zobaczmy jak poradziły sobie z tym inne kraje, które miały podobne problemy przez wiele lat. Przemyślcie to” – zaapelowała Lise Tamm.

Przypomnijmy, że wcześniej grupa szwedzkich deputowanych wezwała rząd aby natychmiast wysłał wojsko do opanowanych przez brutalne imigranckie gangi tzw. “stref no-go” w całym kraju.

Dodajmy, że zgodnie z ujawnionym najnowszym raportem, liczba takich stref w Szwecji wzrosła w tym roku do 61.

Jednak przeciwko wypowiedzi szefowej policji zaprotestował lokalny lider socjaldemokratów w Rinkeby – Mohammed Nuur, oczywiście muzułmanin. “Ja mieszkam w Rinkeby, a wcześniej w Tensta i nie czuję się zagrożony. Nie przesadzajmy. Mamy tylko pewne problemy. W Syrii czy Jemenie są poważniejsze wojny” – mówi muzułmański polityk. No tak, on może nie jest zagrożony.

Wtóruje mu poprzedni minister spraw wewnętrznych Szwecji, obecny szef socjaldemokratów w parlamencie Anders Ygeman. “W Rinkeby działają setki policjantów i budowany jest nowy komisariat. W Malmö jest gorzej – tam mamy rekordową liczbę aresztowanych. Ale policja dobrze działa i nie trzeba mówić o “strefie wojny” – próbuje uspokajać polityk szwedzkiej lewicy.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
tomKlon900oko Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Klon900
Gość
Klon900

Jebać Admina

oko
Gość
oko

Mam nadzieje i wierze ze Szwecja padnie niech spłynie krwią będzie idealnym pprzykładem otwarcia na biednych eemigrantów do otwarcia granic i serc co głosi heretyk antypapiez antychryst franciszek
Szwecja bbędzie jednym z pierwszych ppaństw które władze odda dzikusom

Klon900
Gość
Klon900

Ja wspieram ISIS niech ISIS zaatakuje cały świat za pomocą bomby nuklearnej niech nasz świat spłynie krwią ALLAH jest wielki

tom
Gość
tom

Czytając twoje komentarze widać ze przy klonowaniu ciebie popełniono błąd.