Szok! Soros się przyznał: Specjalnie zalałem Europę islamistami!

9
8

George Soros potwierdził, że jego działania maja doprowadzić do zniszczenia granic państw w Europie. Soros celowo zachęca do potęgowania kryzysu migracyjnego!

George Soros potwierdził, że jego działania maja doprowadzić do zniszczenia granic państw w Europie. Soros celowo zachęca do potęgowania kryzysu migracyjnego!

Inwazja ta napędzana jest z jednej strony przez przemytników ludzi, a z drugiej strony przez tych działaczy, którzy wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe – powiedział Orban. Dodał także, że ten model myślenia jest reprezentowany głównie przez George’a Sorosa.

Soros opublikował oświadczenie w Bloomberg Business, twierdząc, że jego fundacje pomagają „podtrzymywać europejskie wartości”, a Orban przeszkadza poprzez wzmacnianie granic węgierskich.

-Jego plan traktuje ochronę granic państwowych jako cel i uchodźców jako przeszkodę. Nasz plan traktuje ochronę uchodźców jako cel i narodowe granice jako przeszkody.- dodał Soros.

W ubiegłym roku Orban oskarżył pro-imigracyjne organizacje pozarządowe, że „uczyniły sobie sposób na życie z kryzysu imigracyjnego”, wyróżniając te finansowane przez samego Sorosa.

George Soros jest sponsorem instytucji ponadnarodowe, takich jak Unia Europejska, a jego Fundacja Społeczeństwa Otwartego (OSF) przewiduje pomoc dla działaczy pro-migracyjnych. Jest on znany ze swojego poparcia dla „postępowych” spraw, takich jak Centrum Amerykańskiego Postępu, Hillary Clinton czy Baracka Obamy.

Na stronie OSF możemy przeczytać:

Wierzymy, że polityka imigracyjna i azylowa powinny być osadzone w realiach ekonomicznych i demograficznych, a nie napędzane przez wzgląd na tymczasową politykę lub popularne nieporozumienia. W Europie wielu naszych partnerów społeczeństwa obywatelskiego podnosi swoje głosy i domaga się wspólnego stanowiska europejskiego zgodnie z międzynarodowymi prawami człowieka.

Węgierski rząd nie może popierać napływu imigrantów, które stoją w sprzeczności z zobowiązaniami ujętymi w tej konstytucji. „Takiej polityki nie może zgodnie z konstytucją prowadzić ani ustawodawca, ani rząd” – stwierdził Orban.

Oświadczył, że wszystkie zasady i prawa muszą być przestrzegane. Jeśli ktoś chce przyjść do Węgier, musi udać się do oficjalnych przejść granicznych i pokazać swoje dokumenty identyfikacyjne. Ci, którzy tego nie uczynią, popełniają zbrodnie – dodał Orban.

Powiedział także, że istnieje związek między migrantami i terroryzmem. (…) Chociaż siły węgierskie nie są obecne w Syrii, inne kraje europejskie są tam. Część ludności tych krajów uważa Europejczyków za wrogów, czy nam się to podoba czy nie – powiedział premier Węgier.

Ci ludzie szukają zemsty w krajach europejskich. Są oni w stanie wykorzystać falę imigrantów, aby osiągnąć swoje cele, ponieważ mamy już przykłady takich ataków terrorystycznych – stwierdził. Orban oświadczył , że swoboda przemieszczania się jest najważniejszym aspektem UE.

źródło: wrealu24

9 KOMENTARZE

 1. Można sobie pokrzykiwać na pana Sorosa i ubliżać mu; faktem jest, że jest on przedstawicielem tych sił, które zaplanowały zmniejszenie populacji ludzkiej w skali globalnej do poziomu poniżej 1 miliarda! Wiadomo już, że w dobie komputeryzacji, automatyzacji i robotyzacji ( mój termin), tzw. rąk do pracy nie będzie potrzeba! Zastąpią je roboty, automaty oraz ludzie je tworzący i kontrolujący! A tzw. światowej elicie oraz obsługującej ich „armii” niewolników będzie się żyło bardzo dostatnio!

  • Ta stara faszystowska świnia zdechnie i pozostanie tylko jedno po tym ścierwie.
   Zło,zło,zło tyle pozostanie po tym pojebanym złodzieju.Zdestabilizował cały świat ten popapranieci oby jakiś syryjczyk uwiązał go za gardło i bawił się z tydzień na sznurku. saros jest śmieciem a nie panem a ty chyba jesteś jego sługusem że nazywasz go panem.

 2. Zgadzam się z „keri”, kolor cytatów nieczytelny. Artykuł fajny i cieszę się, że ich się ostatnio sporo tutaj pojawia.

 3. „Nasz plan traktuje ochronę uchodźców jako cel i narodowe granice jako przeszkody- dodał Soros.”
  A my uważamy, że soros jest przeszkodą.
  Niech soros chroni najeźdźców zwanych uchodźcami w swoim domu. Zrobią mu taką rozrywkę, że nie będzie się zajmował Europą.

 4. Bardzo dobry artykuł, jak wszystkie tutaj, lecz kolor czcionki w cytatach jest nieczytelny, a pewnie da się to zmienić. Pozdrawiam 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.