Szokujące proroctwo św. Franciszka o fałszywym Papieżu

W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. (…)Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić. (…)Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.”

Święty Franciszek z Asyżu.

Osoba Papieża Franciszka dla wielu stanowi Fenomen, dla innych upadek i to dosłownie. Żyjemy w czasach gdzie lewicowi politycy oraz myśliciele chwalą postępowanie obecnego papieża a sami Chrześcijanie bardzo często nie dowierzają temu, co widzą i temu, co słyszą z ust Bergoglio. Jest to sytuacja dziwna, ponieważ nasuwa się pytanie o to czy obecny Papież jest rzeczywiście Biskupem Rzymu czy może kimś, kto w niekanoniczny sposób został wybrany na owe stanowisko. Temat ten jest także wysoce kontrowersyjny, bo przecież dla wielu osób Papież to człowiek święty i poddawanie w wątpliwość owej świętości jest czynem niemoralnym.

”Działajcie odważnie, bracia. Bądźcie dzielni i ufajcie Panu.  Czasy   wielkich   prób   i   wielkich ucisków szybko nadchodzą, zamieszanie i waśnie tak, co do rzeczy duchowych jak i doczesnych, będą rozliczne. Miłość wielu oziębnie i niegodziwość złych wzrośnie. Demony będą miały niezwykłą moc, nieskazitelna czystość naszego zakonu i innych [zakonów] zostanie tak bardzo oszpecona, że tylko bardzo niewielu chrześcijan będzie ze szczerym sercem i doskonałą miłością posłusznych prawdziwej osobie trzymającej władzę papieską i Kościołowi Rzymskiemu. W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża.”

Wielu Watykanistów zauważa, że wybór obecnego Papieża był niezgodny z rytuałem, który został zaktualizowany jeszcze przez naszego papieża Jana Pawła II. A zatem podnosi się kwestię niepoprawnego wyboru Franciszka I oraz prośby o powtórzenie ostatniego felernego konklawe. Nic jednak takiego nie miało miejsca i wygląda na to, że mieć nie będzie, jednak to w bardzo wyraźny sposób nakłada się na proroctwo świętego Franciszka z Asyżu, którego fragment przytoczyliśmy powyżej i zaraz będziemy owe proroctwo kontynuować.

Jest to także swego rodzaju paradoks, że święty Franciszek przepowiada fałszywego Papieża, być może jest to osoba fałszywego proroka z Apokalipsy i podejrzenia z tego proroctwa trafiają na osobę Franciszka, który wybrał sobie to imię. Paradoks, przypadek a może znak, który należy dostrzec? Święty Franciszek mówi dalej.

”Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić. Będzie tak wielka różnorodność opinii i liczne podziały wśród ludzi, między zakonnikami i duchownymi, że jeśli te dni nie zostałyby skrócone, według słów Ewangelii, to nawet wybrani zostaliby wprowadzeni w błąd, jeśliby nie byli w szczególny sposób prowadzeni pośród tak wielkiego zamieszania, dzięki niezmierzonemu Bożemu miłosierdziu. Naszej regule i sposobowi życia niektórzy będą z przemocą sprzeciwiać się i straszliwe pokusy na nas przyjdą. Ci  zaś, którzy pozostaną wierni, otrzymają koronę życia. Ale biada tym, którzy ufając jedynie swojemu zakonowi, popadną w letniość, bo nie będą w stanie przetrzymać pokus, które zostały dopuszczone dla doświadczenia wybranych.”

Spójrzmy na obecny świat religii Rzymsko Katolickiej. W tym świecie nastał chaos, istnieje wiele poglądów, interpretacji tego samego przesłania Jezusa z Nazaretu, że zwykły człowiekiem bardzo często może popaść w zagubienie. Upadają kapłani a z nimi tysiące wiernych. Fala wystąpień z seminariów, odejść z kapłaństwa i liczne skandale w wyraźny sposób nadwerężyły reputację Kościoła, Watykanu i samych księży. Gdyby nie Boska interwencja i nieustanna opatrzność to zapewne Kościół by już nie istniał.

”Ci, którzy wytrwają w swojej żarliwości i przylgną do cnoty z prawdziwą miłością i zapałem dla prawdy, będą cierpieć niesprawiedliwości i prześladowania jako rebelianci i schizmatycy, ponieważ ich prześladowcy, prowadzeni przez złe duchy, będą twierdzić, że oddają wielką cześć Bogu poprzez rugowanie tego rodzaju zepsutych ludzi z powierzchni ziemi. Ale Pan będzie ucieczką uciśnionych i uratuje tych wszystkich, którzy Mu ufają. I by stać się jak ich Głowa [Jezus Chrystus], oni, wybrani, będą działać z ufnością i przez swoją  śmierć uzyskają dla siebie życie wieczne. Decydując się bardziej słuchać Boga niż ludzi, nie będą się lękać niczego i będą raczej skłonni zginąć niż zgodzić się na kłamstwa i przewrotność. Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.

Podziel się
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

15
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Kimbur&ratNeoThe end Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Neo
Gość
Neo

Franciszek jest fałszywy. Są tego dowody i znaki. Jak benedykta zmusiłi do rezygnacji z pontyfikatu pod pretekstem choroby. To w ten sam dzień, jest na kamerach piorun uderzył w sam czubek Watykanu. Dla ludzi uswiadomionych jest to znak tego ze zle sie stalo.

&
Gość
&

Wszystko jest na siłę, a piorun można wywołać. Ludzie połączeni z jakimś inteligentnym bytem, (może kosmitami?) to robią aby „się wypełniło”.

&
Gość
&

Czyli ostatni papież już był?

&
Gość
&

To było retoryczne.

iiiiiiiii
Gość
iiiiiiiii

do rat bo niema nic wspulnego z kosciołem a biznes sie musi krencic

rat
Gość
rat

Czarna mafia jak zawsze dobrze sobie radzi

Kimbur
Gość
Kimbur

nie ma, wspólnego, kręcić

mariusz
Gość
mariusz

Kościół katolicki sam odwraca wiernych od siebie np okolicę Elbląga z tego co wiem w trzech miejscowościach do kościoła złom karzą przynosić wiernym Chociaż jestem katolikiem przykro się robi mafia

JA
Gość
JA

Wara, won pedofile wszelkiej maści od świętego papieża Frańciszka.
Biblie czytać a nie kanonicznymi doktrynami oczy mydlić.

ten który wie
Gość
ten który wie

Dla mnie papieżem nadal jest Benedykt a Franciszek to zwykły uzurpator !!!!

KRZY
Gość

święte słowa.. Benedykt 16 jest prawdziwym papieżem.. I będzie nim do końca swoich dni, a ludzkie papiery czy siłą przejęcie władzy materialnej nie ma znaczenia..Jak ktoś chce to doszuka się nawet w internecie nagrań, jak go podwładni bardzo rażącą i publicznie znieważali, nie chcieli służyć. Powielili błąd lucyfera popełniony przy początku świata. Ale pycha nigdy nie zrozumie pokory, dla tego zło jest skazane na przegraną

rat
Gość
rat

Chciałbym przeczytać Biblię tą prawdziwą ale dlaczego nie mogę o to jest pytanie

&
Gość
&

Wszystkie prawdziwe chyba spalili. Można szukać w Rosji, tam mogły się jakieś egzemplarze zachować.

The end
Gość
The end

Możesz kup biblię i czytaj. Nie ważne jaki przekład. Duch święty ożywia Słowo a nie literą.

rat
Gość
rat

Mam 6 wersji różnych odłamów chrześcijaństwa, tak mnie kiedyś ciekawośc tknełą, no ale która jest najblizsza zródłu dale nie wiem, a orginał pewnie w lochach watykanu.