Szokujące proroctwo św. Franciszka o fałszywym Papieżu

W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. (…)Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz  zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić. (…)Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.”

Święty Franciszek z Asyżu.

Osoba Papieża Franciszka dla wielu stanowi Fenomen, dla innych upadek i to dosłownie. Żyjemy w czasach gdzie lewicowi politycy oraz myśliciele chwalą postępowanie obecnego papieża a sami Chrześcijanie bardzo często nie dowierzają temu, co widzą i temu, co słyszą z ust Bergoglio. Jest to sytuacja dziwna, ponieważ nasuwa się pytanie o to czy obecny Papież jest rzeczywiście Biskupem Rzymu czy może kimś, kto w niekanoniczny sposób został wybrany na owe stanowisko. Temat ten jest także wysoce kontrowersyjny, bo przecież dla wielu osób Papież to człowiek święty i poddawanie w wątpliwość owej świętości jest czynem niemoralnym.

”Działajcie odważnie, bracia. Bądźcie dzielni i ufajcie Panu.  Czasy   wielkich   prób   i   wielkich ucisków szybko nadchodzą, zamieszanie i waśnie tak, co do rzeczy duchowych jak i doczesnych, będą rozliczne. Miłość wielu oziębnie i niegodziwość złych wzrośnie. Demony będą miały niezwykłą moc, nieskazitelna czystość naszego zakonu i innych [zakonów] zostanie tak bardzo oszpecona, że tylko bardzo niewielu chrześcijan będzie ze szczerym sercem i doskonałą miłością posłusznych prawdziwej osobie trzymającej władzę papieską i Kościołowi Rzymskiemu. W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża.”

Wielu Watykanistów zauważa, że wybór obecnego Papieża był niezgodny z rytuałem, który został zaktualizowany jeszcze przez naszego papieża Jana Pawła II. A zatem podnosi się kwestię niepoprawnego wyboru Franciszka I oraz prośby o powtórzenie ostatniego felernego konklawe. Nic jednak takiego nie miało miejsca i wygląda na to, że mieć nie będzie, jednak to w bardzo wyraźny sposób nakłada się na proroctwo świętego Franciszka z Asyżu, którego fragment przytoczyliśmy powyżej i zaraz będziemy owe proroctwo kontynuować.

Jest to także swego rodzaju paradoks, że święty Franciszek przepowiada fałszywego Papieża, być może jest to osoba fałszywego proroka z Apokalipsy i podejrzenia z tego proroctwa trafiają na osobę Franciszka, który wybrał sobie to imię. Paradoks, przypadek a może znak, który należy dostrzec? Święty Franciszek mówi dalej.

”Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić. Będzie tak wielka różnorodność opinii i liczne podziały wśród ludzi, między zakonnikami i duchownymi, że jeśli te dni nie zostałyby skrócone, według słów Ewangelii, to nawet wybrani zostaliby wprowadzeni w błąd, jeśliby nie byli w szczególny sposób prowadzeni pośród tak wielkiego zamieszania, dzięki niezmierzonemu Bożemu miłosierdziu. Naszej regule i sposobowi życia niektórzy będą z przemocą sprzeciwiać się i straszliwe pokusy na nas przyjdą. Ci  zaś, którzy pozostaną wierni, otrzymają koronę życia. Ale biada tym, którzy ufając jedynie swojemu zakonowi, popadną w letniość, bo nie będą w stanie przetrzymać pokus, które zostały dopuszczone dla doświadczenia wybranych.”

Spójrzmy na obecny świat religii Rzymsko Katolickiej. W tym świecie nastał chaos, istnieje wiele poglądów, interpretacji tego samego przesłania Jezusa z Nazaretu, że zwykły człowiekiem bardzo często może popaść w zagubienie. Upadają kapłani a z nimi tysiące wiernych. Fala wystąpień z seminariów, odejść z kapłaństwa i liczne skandale w wyraźny sposób nadwerężyły reputację Kościoła, Watykanu i samych księży. Gdyby nie Boska interwencja i nieustanna opatrzność to zapewne Kościół by już nie istniał.

”Ci, którzy wytrwają w swojej żarliwości i przylgną do cnoty z prawdziwą miłością i zapałem dla prawdy, będą cierpieć niesprawiedliwości i prześladowania jako rebelianci i schizmatycy, ponieważ ich prześladowcy, prowadzeni przez złe duchy, będą twierdzić, że oddają wielką cześć Bogu poprzez rugowanie tego rodzaju zepsutych ludzi z powierzchni ziemi. Ale Pan będzie ucieczką uciśnionych i uratuje tych wszystkich, którzy Mu ufają. I by stać się jak ich Głowa [Jezus Chrystus], oni, wybrani, będą działać z ufnością i przez swoją  śmierć uzyskają dla siebie życie wieczne. Decydując się bardziej słuchać Boga niż ludzi, nie będą się lękać niczego i będą raczej skłonni zginąć niż zgodzić się na kłamstwa i przewrotność. Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.

Ocena: 4.4. Przez 14 osób.
Proszę Czekać...

15 thoughts on “Szokujące proroctwo św. Franciszka o fałszywym Papieżu”

 1. Franciszek jest fałszywy. Są tego dowody i znaki. Jak benedykta zmusiłi do rezygnacji z pontyfikatu pod pretekstem choroby. To w ten sam dzień, jest na kamerach piorun uderzył w sam czubek Watykanu. Dla ludzi uswiadomionych jest to znak tego ze zle sie stalo.

  Ocena: 5.0. Przez 3 osoby.
  Proszę Czekać...
  1. Wszystko jest na siłę, a piorun można wywołać. Ludzie połączeni z jakimś inteligentnym bytem, (może kosmitami?) to robią aby „się wypełniło”.

   Ocena: 1.0. Przez 1 osobę.
   Proszę Czekać...
 2. Czyli ostatni papież już był?

  Ocena: 3.0. Przez 4 osoby.
  Proszę Czekać...
  1. To było retoryczne.

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 3. do rat bo niema nic wspulnego z kosciołem a biznes sie musi krencic

  Ocena: 2.3. Przez 4 osoby.
  Proszę Czekać...
  1. Czarna mafia jak zawsze dobrze sobie radzi

   Ocena: 3.3. Przez 3 osoby.
   Proszę Czekać...
  2. nie ma, wspólnego, kręcić

   Jeszcze nikt nie zagłosował.
   Proszę Czekać...
 4. Kościół katolicki sam odwraca wiernych od siebie np okolicę Elbląga z tego co wiem w trzech miejscowościach do kościoła złom karzą przynosić wiernym Chociaż jestem katolikiem przykro się robi mafia

  Ocena: 3.0. Przez 3 osoby.
  Proszę Czekać...
 5. Wara, won pedofile wszelkiej maści od świętego papieża Frańciszka.
  Biblie czytać a nie kanonicznymi doktrynami oczy mydlić.

  Ocena: 1.8. Przez 21 osób.
  Proszę Czekać...
  1. Dla mnie papieżem nadal jest Benedykt a Franciszek to zwykły uzurpator !!!!

   Ocena: 4.0. Przez 24 osoby.
   Proszę Czekać...
   1. święte słowa.. Benedykt 16 jest prawdziwym papieżem.. I będzie nim do końca swoich dni, a ludzkie papiery czy siłą przejęcie władzy materialnej nie ma znaczenia..Jak ktoś chce to doszuka się nawet w internecie nagrań, jak go podwładni bardzo rażącą i publicznie znieważali, nie chcieli służyć. Powielili błąd lucyfera popełniony przy początku świata. Ale pycha nigdy nie zrozumie pokory, dla tego zło jest skazane na przegraną

    Ocena: 3.6. Przez 5 osób.
    Proszę Czekać...
  2. Chciałbym przeczytać Biblię tą prawdziwą ale dlaczego nie mogę o to jest pytanie

   Ocena: 4.1. Przez 9 osób.
   Proszę Czekać...
   1. Wszystkie prawdziwe chyba spalili. Można szukać w Rosji, tam mogły się jakieś egzemplarze zachować.

    Ocena: 1.0. Przez 2 osoby.
    Proszę Czekać...
   2. Możesz kup biblię i czytaj. Nie ważne jaki przekład. Duch święty ożywia Słowo a nie literą.

    Ocena: 3.4. Przez 5 osób.
    Proszę Czekać...
    1. Mam 6 wersji różnych odłamów chrześcijaństwa, tak mnie kiedyś ciekawośc tknełą, no ale która jest najblizsza zródłu dale nie wiem, a orginał pewnie w lochach watykanu.

     Ocena: 3.7. Przez 3 osoby.
     Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.