Szokujące wypowiedzi byłego pracownika NASA: „Widziałem ludzi na Marsie”

Każda osoba, która twierdzi, że widziała ludzi na Marsie, mogła zostać uznana za szaloną. Ale co, jeśli są bardzo wiarygodne świadectwa? Te stwierdzenia mogą być prawdziwe i szczere? Śledź tę historię. Jackie, były pracownik NASA zaangażowany w misję łazika Viking, twierdzi, że widział dwóch mężczyzn pracujących na Marsie w 1979 roku.

To zdjęcie zostało zrobione przez łazik Viking Rover lecz celowo zostało rozmyte przez NASA aby ukryć coś co budziło zainteresowanie badaczy
To zdjęcie zostało zrobione przez łazik Viking Rover lecz celowo zostało rozmyte przez NASA aby ukryć coś co budziło zainteresowanie badaczy

Były pilot CIA, John Lear, powiedział, że ludzie najprawdopodobniej znajdują się na Marsie. Co więcej, Andrew Basiago, najsławniejsza kronika na świecie, niewiarygodnie popiera te stwierdzenia, stwierdzając, że kolonia istot ludzkich działa na Marsie od lat.

Budynki na Marsie
Budynki na Marsie

Budynki na Marsie

John Lear powiedział, że ludzie, których Jackie zobaczyła w 1979 roku, najprawdopodobniej wyczyścili łazik Viking. Podczas swojej misji John zauważył bardzo ciekawy szczegół, który zdaje się potwierdzać tę całą historię. John zauważył, że panele słoneczne były pokryte dużą ilością kurzu, a kilka dni później były zupełnie czyste, jakby ktoś podszedł i usunął kurz.

ludzie na Marsie

Ludzie na Marsie

Wydaje się, że coraz więcej jest dowodów obecności ludzi na Marsie, a kolejne potwierdzenie pochodzi z obrazów wykonanych przez sondę Opportunity, która zdaje się pokazywać dwie postacie ludzkie. Patrząc na zdjęcia opublikowane w tym artykule, pytania wydają się mnożyć: czy jest to gra cieni? A może US Space Agency ukrywa wiele rzeczy? Czy kiedykolwiek poznamy całą prawdę?

Temat ten został poruszony w telewizji. Dokument był transmitowany na TercerMilenio TV przez dziennikarza i badacza UFO Jaime Maussana.

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego tłumaczenia napisów:

źródło: segnidalcielo.it

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KevenKto nie skacze ten za Tuskiemkeri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Keven
Gość
Keven

Widział orła cień

keri
Użytkownik
keri

Na Marsie nie ma żadnego łazika. Zdjęcia z Marsa są robione na Grenlandii, a dowodem są te same krajobrazy na Grenlandii co pokazywane przez marsjański łazik.
Ponieważ NASA jest wyśmiewana a jej kłamstwa ciągle demaskowane, więcej osób wierzy w istnienie innych cywilizacji niż w podboje kosmiczne NASY.
Zatem NASA próbuje poprawić swoją wiarygodność historyjkami o kosmitach.

Kto nie skacze ten za Tuskiem
Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

Dokładnie tak a Ci kosmici na zdjęciach to po prostu eskimosi którzy weszli w kadr i tyle…