Szokująco prawdziwa przepowiednia Nostradamusa. Rok 2018 będzie…

Nostradamus przepowiednia 2018

Te przepowiednie najsłynniejszego z jasnowidzów są po prostu przerażające. Nie tylko z powodu ich brutalności, ale również dlatego, bo… się sprawdzają na naszych oczach.

Przepowiednie znanego francuskiego wizjonera i astrologa, żyjącego w XVII wieku, budzą ciągłe przerażenie ludzi na całym świecie. Wielu zwolenników Nostradamusa ufa mu bezgranicznie. Na dowody tej tezy wspominają chociażby zamachy na wieże World Trade Center, a także wygraną Donalda Trumpa, które – według nich – zostały dokładnie przepowiedziane.

Jednak przepowiednie Nostradamusa na zbliżający się rok 2018 są po prostu przerażające. A co najgorsze, część z nich już zaczęła się spełniać.

Rok 2018 będzie ciężki dla ludzkości

Najgorsza rzecz, jaka ma się wydarzyć to wybuch III wojny światowej. Rozpocznie się ona od wybuchu broni jądrowej – tu na myśl od razu przychodzi kryzys związany z konfliktem z Koreą Północną, która grozi całemu światu bronią atomową.

Jakby mało było wojen i kryzysów to „na dokładkę” Nostradamus pisze o klęskach naturalnych. Stany Zjednoczone mają przeżyć największe trzęsienie ziemi w swojej historii. Natomiast przez wybuch Wezuwiusza oddech wstrzymają Włosi.

Jak przepowiadał Nostradamus, rok 2018 to również czas ogromnych migracji ludów. Tu od razu przychodzi na myśl kryzys migracyjny, który szaleje w Europie od kilku lat, a który – według niektórych instytucji – w następnym roku przybierze na sile.

Nie ma też dobrych wiadomości dla chrześcijan. Do ogromnego chaosu, który będzie szalał na świecie, ma dojść według Nostradamusa, śmierć „ważnego przywódcy Kościoła rzymskokatolickiego„.

Francuski astrolog daje jednak ludziom nadzieję. Mimo tych wielu perturbacji czeka nas rozwój w dziedzinie medycyny oraz odkrycie leków, zapewniającym życie nawet do 200 lat.

źródło: Pikio.pl
Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 28
 •  
 •  
  28
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

13 komentarzy do "Szokująco prawdziwa przepowiednia Nostradamusa. Rok 2018 będzie…"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KimBury
Gość

Przepowiednie Nostradamusa są zaszyfrowane. Nadużyciem jest mówić i pisać, że coś przepowiedział na rok 2018. Można jedynie przypuszczać, że zapowiedziane straszliwości staną się. Autor nawet nie podaje źródła swojej bredni, kłamie więc!

Martas
Gość

A 3 lat temu Nostradamus przepowiadał wojnę na jesieni, i co ? chyba byłem w robocie jak była . . .

Zimy nie będzie.
Gość

Wojnę odwołano.

&
Gość

Znów cytujecie kapucyna? To jest taki Hawking, on jest znany.

jjj
Gość

znaczy jesteśmy przeszłością a taki jasnowidz podłancza sie do informacji z dalszej przeszłości a my juz możemy życ biliony lat do przodu a jak sa wcielenia to co żyjemy tu i te biliony lat do przodu… no i oczywiście w każdej sekundzie tak jak by życie to był film do któreko w każdym czasie można sie podłączyć czy kiedyś moze teleportować … dziwny jest ten świat 😉 tylko względem czego /i po co …?

KimBury
Gość

Podłącza.

00000000
Gość

”tu na myśl od razu przychodzi kryzys związany z konfliktem z Koreą Północną” i to jest to co pisałem … pewnie wielu z was tak nie pomyslało ale po przeczytaniu tego przyszło na mysl a później ta myśla zyjecie … każą wam mysleć tak jak chca maniupuluja wami !!!! otwuzcie oczy a telewizory komputery na śmietnik dajcie !!!!!

0000 idź sobie
Gość

Czy można prosić o zbanowanie tego użytkownika? Niech pisze sobie gdzieś indziej a nas w spokoju zostawi

Frof
Gość

Popieram

00000000000
Gość

w spokoju …? świadomie lubisz być straszony i nabierany takimi artykułami ? to jakieś nie wiem jak to nazwać może psychomasochizm ? ok nie będę już wam pisał wasz wybór chcecie byc manipulowani to będziecie bardzo to ekscytujace i fascynujace … bo przeciez w życiu nie ma nic lepszego jak bycie robionym w konia … ehh ludzie ludzie

drKolgrim
Gość

Jako pierwszy wyrzuć swój komputer na śmietnik, to będzie pierwszy krok ku lepszemu „jutro” i nikt z nas nie jest tu zmanipulowany ani zastraszony, raczej mamy możliwość rozważenia który scenariusz może się sprawdzić i ewentualnie podjąć próbę przygotowania się na niego…

Anty0000
Gość

No i w końcu sobie poszedł! Jednego debila mniej ^^

&
Gość

My się nie boimy wojen, to cioty które lubią płaciś wysokie podatki się ich boją. Wojna to jedyna nadzieja na zmiany, to żelazo, które jest gorące i można je dowolnie przekuć.