Tajemnicza piaskowa burza z jeźdźcami z piasku

Apokaliptyczna burza

29 października 2017 roku kilka krajów doznało niewyjaśnionego i tajemniczego ataku. Apokaliptyczna burza pokryła Irak i Arabię Saudyjską.

Burza ta została już okrzyknięta strasznym i zagadkowym Monstrum. Ale nie tylko z powodu swojej niezwykłości i siły…Ale dlatego, że w epicentrum burzy znajdowali się tajemniczy jeźdźcy z piasku, którzy przy pomocy szabel atakowali ludzi.

Można obejrzeć to Monstrum, które atakuje Arabię Saudyjską w dniu 29 października 2017 roku:

Temu Monstrum towarzyszyły potężne wichry i tajemniczy jeźdźcy z piasku. Obóz uchodźców w Qaim, Irak:

Arabię Saudyjską zaatakowała zagadkowa burza Monstrum z tajemniczymi jeźdźcami z piasku. Można ich zobaczyć przelotnie w oddali wśród piasku:

Dzień przemienił się w koszmarną noc a miasta przemieniły się w widma z przerażającej bajki:

Kiedy do władz zaczęły napływać doniesienia, że nie jest to zwykła burza to wysłano żołnierzy w celu sprawdzenia informacji dotyczącej jeźdźców, którzy atakują ludzi.

burza piaskowa

Żołnierze doznali ataku najsilniejszego wichru z piaskiem i tajemniczych piaskowych jeźdźców.

burza piaskowa

Jak później relacjonował dowódca oddziału zderzyli się oni z niesłychaną zgrozą:

„Ich było wielu. Oni skakali w głębi piaskowej burzy i nie od razu ich zauważyliśmy. Ale po tym jak oni nas zaatakowali i ranili siedmiu żołnierzy to zrozumieliśmy, że nie są to ludzie. Strzelaliśmy do nich. Ale kiedy kule ich trafiały to oni rozsypywali się a wiatr chwytał piasek w który oni się zmieniali i roznosił go. To było przerażające i niepojęte. Żołnierzy opanowało dzikie przerażenie. My, jakby, znaleźliśmy się w makabrycznej baśni. Tej makabry nie zapomnę do samej śmierci.”

Oficjalni przedstawiciele tych krajów nie udzielają żadnych wyjaśnień w sprawie tej dziwnej burzy. Wszystkim świadkom, którzy obserwowali tych zagadkowych jeźdźców z piasku i którzy odnieśli obrażenia z ich powodu, zalecono w kategorycznej formie powstrzymanie się od opowiadania o tym zdarzeniu i w ogóle zapomnienie tego co oni widzieli.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
PO wiec Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PO wiec
Gość
PO wiec

To nowe wojska Antka na cwiczeniach

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Mumia powraca, o jeeeee.