Tajemnicze struktury odkryte na „ciemnej stronie księżyca”. Czy to jest obca baza?

10
69
Bazy obcych na Księżycu

Przestrzenni anomalni łowcy wciąż uderzają i tym razem zrobili to przechwytując spektakularne obrazy w obszarze ciemnej strony Księżyca. Obrazy i nagrania przechwycone z teleskopu i opublikowane na YouTube pokazują tajemniczą bardzo wysoką wieżę , a inne konstrukcje dookoła sugerują obecność obcej bazy złożonej z anten i innych budynków.

baza obcych na Księżycu

baza obcych na Księżycu

Ciemna strona Księżyca zawsze przyciąga zainteresowanie nie tylko naukowe, ale także ekspertów ze społeczności UFO, wierzą, że Księżyc może być miejscem budynków i statków kosmicznych z podziemnymi tunelami widocznymi na powierzchni.

baza obcych na Księżycu

baza obcych na Księżycu

Tajemniczy obraz, w którym widać gigantyczną „wieżę” lub „antenę” wyższą niż pięć kilometrów, został znaleziony w Google Moon i opublikowana w wideo 23 stycznia 2016 r. Odkrycie dokonano dzięki zdjęciom wykonanym przez sondy wysłane na orbitę wokół Księżyca w latach 60. Jedno z najbardziej intrygujących zdjęć wykonał w 1964 r. Sowiecki statek kosmiczny Zond-3, na którym widzimy enigmatyczną strukturę wznoszącą się nad horyzontem księżycowym.

księżyc

Zdjęcia opublikowane ostatnio przez YouTubera pokazują wieżę i inne struktury widoczne dookoła. Ekspert UFO Massimo Fratini stwierdza: „Jest to wysoce anomalna struktura, pionowa forma, która rzuca wyzwanie wszystkim znanym modelom geologicznym, nie wspominając o innych strukturach, które znajdują się wokół tej tajemniczej wieży”. Nawet inni eksperci anomalii przestrzennych twierdzą, że są przekonani, że wieże sfotografowane na Księżycu i jego ciemnej stronie są dowodem obecności obcych budowli.

księżyc

Czemu przestaliśmy podróżować na Księżyc? Najwyraźniej misje Apollo odkryły coś strasznego. Niepokojące jest to, co widzisz w filmie poniżej… Albo jest to operacyjna obca baza, albo to starożytne artefakty pozostawione przez obcą cywilizację, która w przeszłości skolonizowała Księżyc i inne planety w Układzie Słonecznym.

10
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
adavfdLeonidasWaldekŻar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ada
Gość
ada

Podano wiadomość, ze w 10.10.2018 r wypadku zginął Karl Wolfe -uderzony z tyłu przez ciągnik siodłowy. Zyskał sławę gdyż twierdził, że widział tajne zdjęcia orbity księżyca w latach 60. XX wieku – dowody na istnienie obcej struktury po drugiej stronie księżyca. Pracował dla Tactical Air Command w Langley Air Force Base w Virginii jako technik elektroniczny

Leonidas
Gość
Leonidas

Nie ma żadnej „ciemnej strony Księżyca” Słońce, zależnie od ustawienia a ono zmienia się cały czas, jest zdolne oświetlić każdy fragment Księżyca! Niepoprawni i niedouczeni romantycy! Nauczcie się najpierw logicznego myślenia.

vfd
Gość
vfd

ty sie doucz nieuku

Paweł
Gość
Paweł

Na tym filmie nic nie widać. Jakość beznadziejna. Księżyc może być w ogóle sztucznym tworem. Lądowania na Księżycu nigdy nie było. To było nagrane w studio na zlecenie służb specjalnych. Przyznał to Stanley Cubrick niedługo przed śmiercią http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/szok-ksiezyc-jest-sztuczny-skonstruowali-go-ludzie_772672.html

iiiiiii
Gość
iiiiiii

dlaczego gufniana jakość ? żeby w konia robic ludzi 😉 na każdym kroku ludzie sa w konia robieni trzeba tv pc wyłączyć i żyć realnie

Musta
Gość
Musta

Jesli ta wieza ma 5km wysokosci..to ile km srednicy ma plama swiatla, wydobywajaca sie jak mniemam, z recznego szperacza..??. No bez jaj. A te skaly? Przeciez leza na ” ziemi”. To sa jakies lupki. To zadna wieza tylko jakis odlamek skaly zdeformowany marna jakoscia filmu. Rozumiem, ze polecieli na ksiezyc i wzieli najgorszej jakosci „vhsa”. Yhm.

Co do proporcji i sensacji – podobnie maja sie doniesienia o potworze z loch ness..chodzi o grzbiety fal na zbiorniku i jego cialo.

wlodeusz
Gość
wlodeusz

Przedstawiane zdjęcia, urągają ludzkiej inteligencji. Są teleskopy zdolne zajrzeć wszędzie, z dużą rozdzielczością. Sondy kosmiczne robią zdjęcia, umożliwiające podgląd gazet, czytanych przez Twardowskiego. Dlaczego więc, cały czas pokazują nam szajs?…

Cieciers
Gość
Cieciers

Dokładnie tak. Syf jaki oglądamy na którym można jedynie dostrzec Minecraft

Żar
Gość
Żar

Zdjęcia może celowo są rozmazywane aby nie pokazać całej prawdy.

Waldek
Gość
Waldek

Boje sie ksiezycan!