Tajemniczy gigantyczny obiekt w pobliżu Słońca

15 lipca na zdjęciach wykonanych przez należącą do NASA sondę SOHO, która bezustannie obserwuje naszą dzienną gwiazdę, entuzjaści astronomii dostrzegli coś, co bardzo ich zaniepokoiło. Dziwne obiekty zarejestrowane blisko Słońca pojawiają się dość często na zdjęciach publikowanych przez agencję.

Za każdym razem wzbudzają bardzo dużo emocji, a to dlatego, że wiele ludzi widzi w nich statki kosmiczne obcych, które cumują blisko gwiazdy, aby pobierać niezbędną do odbycia lotów energię.

Na zdjęciu z 15 lipca entuzjaści UFO zauważyli obiekt o wielkości aż 200 tysięcy kilometrów kwadratowych. Określili go mianem statku-matką, gdyż obok niego dostrzeżono również mniejsze pojazdy, które mogły wystartować z większego obiektu.

Gdy tylko pojawiają się takie zdjęcia, astronomowie-amatorzy natychmiast zadają pytanie NASA o ich pochodzenie. Jednak naukowcy trzymają się jednej wersji, a mianowicie, że są to artefakty obrazu powstające w wyniku oddziaływania promieniowania kosmicznego lub wysokoenergetycznych cząstek pochodzących właśnie ze Słońca.

Tę wersję wydarzeń ma potwierdzać fakt, że dziwne obiekty są widoczne zawsze tylko na jednym zdjęciu, a przecież fotki są wykonywane seryjnie.

Prawdopodobnie prawdy nigdy nie poznamy, ale miło jest czasem pomyśleć, że nie jesteśmy sami i gdzieś tam są obcy, którzy przemieszczają się tak ogromnymi statkami.

źródło: geekweek

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

2 thoughts on “Tajemniczy gigantyczny obiekt w pobliżu Słońca”

  1. To ne są żadne Ufoludki, to są DEMONY ;] Ich fizyczna emanacja.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...
  2. To bardzo możliwe. Przecież kosmos jest tak wielki,niemożliwe żeby nie było tam życia.

    Jeszcze nikt nie zagłosował.
    Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.