Tajemniczy obiekt pojawił się na plaży w Karolinie Południowej

4
Dziwny obiekt na plaży Karolina Południowa

Dziwny obiekt, który pojawił się na plaży na wyspie w Południowej Karolinie, zmusił użytkowników portali społecznościowych do drapania się po głowach i doprowadził do wszelkiego rodzaju spekulacji, na czele z atakiem obcych.

Niezależna organizacja Lowcountry Marine Mammal Network z Charlestonie opublikowała zdjęcie tajemniczego okrągłego wydrążonego obiektu, które morze wyrzuciło na brzeg wyspy Seabrook Island w Południowej Karolinie.

Dziwny obiekt na plaży Karolina Południowa

Według LMMN, miejscy urzędnicy postanowili podnieść dziwacznie wyglądającą rzecz, która tylko dodała oliwy do ognia spekulacjom. „To oczywiście statek obcych” – napisała Meghan Galipeau, dołączając do fanów serii teorii spiskowych.

Kilku bardziej przyziemnych użytkowników Facebooka stwierdziło, że może to być wnętrze boi lub jakiejś części pływającej platformy wiertniczej – założenie poparte LMMN, które opisywało obiekt jako „piankowy”. „Widziałam to dziś w trakcie mojego porannego spaceru” – napisała Jennifer Passantino na stronie Kiawah Conservancy na Facebooku. „Zakładam, że to była boja, ale może to być szczątek jakiegoś obcego statku kosmicznego” – odała.

W pewnym momencie kapitan Obvious dołączył do dyskusji, by rozwiać wszelkie wątpliwości. „Wygląda na kobietę z telefonem komórkowym” – zażartował użytkownik.

Jednak inny mężczyzna opublikował jeszcze ciekawszą hipotezę. „To część promu kosmicznego Challenger, który wybuchł około trzydzieści lat temu. Wygląda to jak dysza rakietowa, zwróć uwagę na różne materiały izolacyjne. Weź próbkę materiału izolacyjnego i spróbuj go spalić i sprawdź, czy się rozpuści” – wyjaśnia.

Źródło: pl.sputniknews.com

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jojojames nowakLINKto prawda Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jojo
Gość
jojo

a ja mysle ze to czesc balonu meteorologicznego 🙂

james nowak
Gość
james nowak

To beczka na kiszone ogórki. Beton stwarza idealne warunki do kiszenia ogórków.

LINK
Gość
LINK

jak w Truman Show gwiazdy spadają …………

to prawda
Gość
to prawda

nadpalona boja ? oczywiście to statek innej generacji pokryty kamieniem by swobodnie bez obaw latał w kosmosie. oczywiste od lat jest by statki były kamienne