Naukowo sprawdził, jak będzie wyglądał koniec świata. W taki sposób wyginie ludzkość

koniec swiata

Autor youtube’owego kanału pełnego ciekawostek Neksu opublikował niezwykle ciekawy film. Wymienia w nim możliwe sposoby na nieuchronnie zbliżający się koniec świata. Teorie przerażają.

Czarna dziura

Całkiem prawdopodobne, że Ziemię już wkrótce połknie czarna dziura i nawet tego nie zauważymy. Może zdarzyć się też tak, że w czarnej dziurze wyląduje tylko fragment planety i nastąpi jej rozerwanie.

Wojna

Dużo bardziej realnie brzmi jednak teoria o konflikcie zbrojnym. Wojny na świecie nie ustają. W wypadku kolejnej wojny światowej istnieje prawdopodobieństwo, że nas gatunek wyginie z naszych własnych rąk.

Zderzenie z innym obiektem

Istnieje możliwość, że zginiemy w podobny sposób, co dinozaury. W Ziemię może uderzyć inny obiekt, w wyniku czego życie na planecie przestanie istnieć.

Kataklizmy

Tsunami, powodzie, wybuchy wulkanów, pożary, trzęsienia ziemi to klęski żywiołowe, które pojawiają się na naszej planecie coraz częściej. Każda z nich pochłania wiele ludzkich istnień, dlatego nie trudno sobie wyobrazić, że być może kiedyś sprawi, że nasz gatunek wyginie.

 

źródło: buzz.gazeta.pl

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PawełŻar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

Czarna dziura wchłonie jedynie część planety… :D:D:D Warto by chociaż poczytać, czym jest czarna dziura i jak działa, bo takich pierdół, to dawno nie czytałem.

Żar
Gość
Żar

i jak Damian, wybrałeś już najlepszy przepis na koniec świata?