Ten człowiek twierdzi że nakręcił spotkanie z syreną na Wielkiej Rafie Koralowej

Syrena

W folklorze syrena jest stworzeniem wodnym z głową i górną częścią ciała człowieka oraz ogonem przypominającym rybę. Te „mityczne” stworzenia są wymienione w niezliczonych starożytnych kulturach na całym świecie, w tym na Bliskim Wschodzie, w Europie, Afryce i Azji.

Dziwaczne wideo trafiło do Internetu po raz kolejny. Film przesłany w 2010 roku ponownie pojawił się w Internecie, popychając wierzących i sceptyków do gorącej debaty wokół filmu rzekomo nakręconego na Wielkiej Rafie Koralowej.

Materiał ukazuje tajemnicze stworzenie – syrenę – znikającą w oddali.

Niektórzy uważają go za najlepsze nagranie z syreną, podczas gdy inni twierdzą, że jest to prawdopodobnie ktoś, kto pływa w tanich strojach, robiąc wszystko, co w ich mocy, aby wyprodukować wysokiej jakości wideo.

Czy to prawdziwa syrena?

Film przesłany na YouTube przez Marginal Media zgromadził prawie 3 miliony wyświetleń. (Jest jeszcze jeden, również zamieszczony poniżej, który ma ponad 4 miliony wyświetleń).

Narrator filmu wyjaśnia, w jaki sposób „udał się na Wielką Rafę Koralową w Australii, aby przetestować podwodną klatkę, którą niedawno kupił”.

Dwa filmy zostały nagrane – wyjaśnia narrator. Materiał wideo po lewej stronie był jego pierwszą próbą. Wyjaśnia, że ​​kiedy testował swoją kamerę i uczył się jak ją obsługiwać, czuł coś „z tyłu”.

Dalej stwierdza, że ​​dostrzegł tylko „syrenę” po obejrzeniu materiału na komputerze.

Człowiek, który nakręcił film, twierdzi, że jest prawdziwy. Nie edytowany. Nie sfałszowany.

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że jest to najlepszy dowód na to, że syreny są prawdziwe:

„Wierzę w to. Syrenka nie używa ramion do pływania, a zgięcie ogona jest gładkie i płynne. Szybko się porusza. Jednak myślę, że to chyba dobrze, że ludzie tak mało wiedzą o nich. Będą polować i wykorzystywać tylko to. ”

Inni utrzymują bardziej sceptyczne stanowisko, mówiąc, że film niczego nie dowodzi.

Jednak to nie powstrzymuje ludzi przed oglądaniem tego wideo jako ostatecznego dowodu, że syreny są prawdziwe.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o