terrorysci-dzihad-w-Polsce

Grożą Polakom dżihadem.

Atak hakerski w Polsce na kilkadziesiąt portali działających w różnych miastach. Zostały sparaliżowane po cybertaku typu „Deface”. Jak podaje polsatnews.pl, hakerzy podmienili zawartość stron internetowych. Ucierpiał także polskojęzyczny portal w Londynie.

Amerykańscy żołnierze w Polsce i Grupa Tipmedia

Hakerzy zaatakowali sieć portali informacyjnych Grupy Tipmedia (m.in. Radio Tczew, Cooltura24 Londyn, Telewizja Sudecka, Telewizja Świnoujście). Wyświetliły się na nich treści w języku arabskim, wizerunek terrorysty samobójcy z pasem szahida oraz flagi Polski i USA.

Dżihad nie ma granic. Zatrzymajcie amerykańskich żołnierzy, albo przyjdziemy do waszych domów – grozili hakerzy.

terrorysci-dzihad-w-Polsce

Prezes Grupy Tipmedia Piotr Marek oświadczył, że zostało złożone zawiadomienie do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) i Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe CERT.GOV.PL. Zapewnił, że ataki hakerskie zostały wcześnie wykryte i wiele z nich udało się powstrzymać. Sprawców raczej nie uda się dopaść, ponieważ adresy IP były generowane przez TOR (The Onion Router), co zapewniło im anonimowość.

 

źródło: planeta.fm

3 KOMENTARZE

  1. ALLAH AKBAR.POLACY TO WDZIECZNE MIESO ARMATNIE,ZONKE ODDA,CORKE SYNA TEZ,TO SOBIE UZYJEMY NA NIECZYSTYCH,A CO…….ONI Z OCHOTA DRZWI OTWIERAJA.UFNI,NAIWNI,KAZDEGO DO DOMU WPUSZCZAJA I DOBROBYT SWOJ ZA CIEPLE SLOWKO ODDAJA.DOBROWOLNIE SIE PODLOZA DO WYKOSZENIA W IMIE ALLAHA.TO JAK POLACY MOZEMY WPASC I WAS OCZYSCIC Z NIECZYSTOSCI WASZYCH?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here