TO MA BYĆ KONIEC USA: 4 listopada Antifa planuje zabić każdego wyborcę Trumpa

antifa

Antifa planuje w USA, 4 listopada, „dzień krwawej przemocy”. Antifa ogłosiła, że ​​zamierza zabić każdego wyborcę Trumpa i konserwatystę. Ta lewicowa organizacja terrorystyczna deklaruje serię aktów „krwawej przemocy” i wywołanie niepokojów na ulicach Ameryki

Powstała podczas prezydentury Obamy, około 2014 roku, radykalna grupa lewicowa Antifa, stała się w USA poważnym zagrożeniem terrorystycznym. Po ogłoszeniu przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA, że Antifa jest organizacją terrorystyczną, jej struktury zeszły do podziemia. Jednak konserwatywni dziennikarze infiltrujący szeregi lewackich terrorystów, co pewien czas przekazują przerażające wiadomości.

Według różnych źródeł, Antifa planuje wojnę domową, która zacznie się 4 listopada: – To nie będzie pokojowy protest, to nie będą nawet gwałtowne zamieszki. To, co planują, jest większe niż cokolwiek możemy sobie wyobrazić. To będzie piekło, i musimy się na to przygotować. – ostrzega jedna z osób, która poznała te plany – Planują cały dzień anarchii. 4 listopada to będzie pierwszy dzień ich rewolucji. To nie jest jednorazowa impreza. To ma być dzień, w którym przejmują kontrolę nad Ameryką. To ma być dzień, w którym kończy się wolność, sprawiedliwość umiera, a strach przejmuje panowanie. Antifa nie chce demokracji, nie chcą pokoju, nie chce wolności, chce całkowitego i pełnego chaosu.

Jak ustalono Antifa zamierza najpierw wyeliminować funkcjonariuszy organów ścigania, a następnie zaatakować zwykłych obywateli.

Portal Info Wars informuje, że do największych działań Antify dojdzie w Nowym Jorku, Austin, Chicago, Los Angeles i San Francisco. Tam terroryści gromadzą broń, amunicję, noże, budują arsenały. Przygotowują się do wojny.

Lewicowi agitatorzy zamierzają rozpocząć masowe zamieszki w największych miastach, podczas których mają nadzieję zainicjować „wojnę domową”, która w efekcie doprowadzi do „zmiany reżimu” i odejścia administracji Trumpa.

To ma być koniec Ameryki.

Podziel się
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 27
 •  
 •  
  27
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "TO MA BYĆ KONIEC USA: 4 listopada Antifa planuje zabić każdego wyborcę Trumpa"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ROBERT
Gość

tak powinno byc z kazdym wyborca PO PSL

&
Gość

heh, płonie statek piracki?

&
Gość

Anti Fake?

aaa
Gość

zakladam sie o 50gr ze nic sie nie wydarzy