To on wywołał muzułmańską inwazję na Europę! Właśnie zmarł

Peter-Sutherland imigranci muzułmanie Europa
Peter-Sutherland imigranci muzułmanie Europa

Zajadły wróg państw narodowych, największy ideolog multi-kulti, fanatyk globalizmu i guru neoliberałów właśnie pożegnał się z tym światem.

W Dublinie zmarł dwa dni temu człowiek, którego powszechnie uważa się za “szarą eminencję europejskiej polityki imigracyjnej” – 71-letni Peter Sutherland. Nazywano go także “ojcem globalizacji” – przypomina portal Breitbart.

Peter-Sutherland imigranci muzułmanie Europa

Przez lata ten prawnik, polityk i biznesmen irlandzkiego pochodzenia odgrywał kluczową rolę w forsowaniu masowej polityki imigracyjnej i ustanowienia rządów wielkich korporacji na całym świecie.

Jako członek Komisji Europejskiej, wysoki rangą funkcjonariusz Światowej Organizacji Handlu WTO, prezes banku Goldman Sachs International i Specjalny Przedstawiciel ONZ ds. Migracji przez lata intrygował, manipulował opinią publiczną i zakulisowo tworzył grunt pod likwidację państw narodowych.

Otwarcie przyznawał, że Unia Europejska “powinna zrobić wszystko aby podważyć jednolitość etniczną” przede wszystkim Wielkiej Brytanii, ale także wszystkich innych krajów Europy, aby następnie ustanowić w miejsce państw narodowych “społeczeństwo multikulturowe”.

Peter-Sutherland imigranci muzułmanie Europa

Wzywał też władze UE aby forsowały masową imigrację pomimo, że jak przyznawał – “jest to trudno wytłumaczyć zwykłym obywatelom”. “Globaliści tacy jak Sutherland traktują poszczególne narody jak przedsiębiorstwa komercyjne i nie liczą się z ludźmi” – oceniał niegdyś jeden z jego politycznych adwersarzy finansista sir James Goldsmith.

 

źródło: Reporters.pl

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ttteis77ratkeri Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ttteis77
Gość
ttteis77

„szma*y, kur**y, z muzułmańskiego pochodzenia nie wiedzą o czymś. Trując mięso do kebaba, a my to jedząc, uodparniają nasz organizm na ich choroby. Chcą źle a i tak nie mają tu nic do gadania.”

rat
Gość
rat

Naoglądał się Star Treka i go trochę poniosło, jeszcze dużo wody musi upłunąć żeby takie coś się wydarzyło, a i jak pamiętam w Star Treku to dopiero zaczeło sie dziać po # wojnie światowej, taka dygresja.

keri
Użytkownik
keri

Dlaczego był taki nietowarzyski gdy umierał? Nie byłoby mu raźniej tak w kilka tysięcy mu podobnych?