TR-3B czy UFO widziane na niebie w Finlandii? Wideo!

TR-3B czy UFO

Nagrany film  może okazać się, że niebo Finlandii, a wcześniej  Rosji i w Stanach Zjednoczonych, jest wykorzystywane do tajnego projektu szpiegowania Rosji.  Film ukazując dziwne światła uchwycone na niebie, które wydają się poruszać powoli, unosząc się na stałej wysokości.

TR-3B czy UFO

Podczas przybliżania kamery widzimy trójkątny obiekt, który porusza się w powietrzu przez kilka minut, aż powoli zniknie za chmurą, zanim film się skończy. Film został nagrany w Finlandii i opublikowany 30 kwietnia przez kanał YouTube Light Hunter i stał się bardzo popularny, zdobywając popularność online po udostępnieniu go innym kanałom. (obejrzyj wideo)

Black Manta TR-3B czy UFO?

Niektórzy spekulują, że trójkątny samolot może być przytłaczającym dowodem tajnego projektu rządowego prowadzonego przez siły powietrzne Stanów Zjednoczonych.

UFO zostało zaobserwowane w pobliżu rosyjskiej granicy i mogło to być ” Black Manta TR-3B „, samolot obserwacyjny Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych , opracowany specjalnie dla tajnego projektu: naddźwiękowy samolot szpiegowski o konstrukcji zdecydowanie innowacyjne.

TR-3B czy UFO

TR-3B jest „prototypem szpiegowskim” wojskowych służb wywiadowczych Stanów Zjednoczonych Ameryki, w niesklasyfikowanym programie „Ściśle tajnyn”, ale jest również jednym z najbardziej konkretnych obiektów UFO uchwyconym do tej pory.

TR-3B czy UFO

Zewnętrzna struktura polimerowa TR-3B, w połączeniu z zaawansowanymi awionikami, reagowałaby na stymulację elektryczną poprzez zmianę koloru i byłaby w stanie oszukać każdy odbiór radarowy, kierując się perfekcyjnym kamuflowaniem swojej struktury, emitując echa radaru powiązane z samolotem w różnych pozycjach: IL Samolot „HI TEC” generuje pole magnetyczne, które w ten sposób zostaje zneutralizowane, dopóki efekty grawitacji nie zostaną przerwane.

TR-3B czy UFO

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tomek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek
Gość
Tomek

Troche za wolno leci jak na naped odrzutowy. Samolot musi miec okreslona predkosc zeby wytworzyla sie sila nosna noo chyba ze ma nowy nie znany naped?