Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…„Trąby Apokalipsy” są słyszalne na całym świecie i nikt nie wie dlaczego

W czerwcu 2018 r. Dziwne zjawisko zanotowano w różnych częściach globu, co nieoficjalnie nazwano „Trąbami Apokalipsy”.

Dziwne, niezwykłe i przerażające dźwięki są tak głośne, że wydają się jakby przenikały wszystko dookoła i są słyszane gdzieś z nieba lub z ziemi. Ostatnio stają się coraz częstsze a naukowcy nie są jeszcze w stanie dokładnie powiedzieć, z czym związane jest to niezwykłe zjawisko.

Wszystkie przesłane filmy zostały nagrane w czerwcu 2018 roku.

A to tylko niewielka część zarejestrowanych anomalii.

Być może jest to jakaś nowa technologia utrzymywana na razie w ścisłej tajemnicy lub któryś z uszkodzonych radarów wojskowych. Budzącą grozę fonię może powodować również największy na świecie akcelerator cząstek (hadronów) znajdujący się w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN w pobliżu Genewy.

źródło: planet-today.com
[Głosów:0    Średnia:0/5]

12
Dodaj komentarz

6 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość
Roke Valar

Traby sa ostrzezeniem , po nich nic nie bedzie , ziemia nie bedzie drzala czy tez potopow nie bedzie. Dopiero gdy zabrzmi 7 traba zaczna byc rozrywane pieczecie kar ktore Bog zostawil zapieczetowane z nadzieja ze czlowiek sie opanuje . Patrząc na zmiany które są subnaturalne , które wydaje się następują jedne po drugich , nie mam wątpliwości że coś wisi w powietrzu . Nie interesują was katastrofy które mają miejsce gdzieś w innym zakątku bo was nie dotykają, ale to nie znaczy że się nie dzieją. Człowiek jest egocentryczny i zadufany w sobie , przez co nie zauważa rzeczy… Czytaj więcej »

Gość
Azazel

„Perpetum mobile”, pojazdy „antygrawitacyjne” to pikuś, jest tego znacznie więcej i to wszystko już od dawna jest w użyciu, a to że do szarego człowieka takie informację nie docierają to inna sprawa. Jesteśmy okłamywani od tysiącleci.

Gość
Tomek

Ktoś pomyślał o wpływie częstotliwości dźwięku na działanie organizmów?

Gość
Tomek

Już w dzień później wszystko powinno się trząść jeżeli to są tzw. Trąby Apokalipsy.

Gość
Patrycja

Ja dziś też słyszałam te dźwięki. Jak znajomi opowiadali to im nie wierzyłam.

Gość
Wiem że dobrze jem

Wzdęcia to normalna rzecz. Nie ma się co doszukiwać na siłę.

Gość

24. Nowenna Pompejańska za Polskę

Zachęcam wszystkich, komu leżą na sercu losy Polski, do uczestnictwa w tej kolejnej Nowennie (od 14 lipca do 5 września). Dzielimy tajemnice pomiędzy uczestnikami jak w kółkach różańcowych, więc „początkujący” oraz mający dużo innych modlitw i obowiązków mogą brać do rozważania po 1 dziesiątku. Natomiast „doświadczonych” gorąco zachęcam brać więcej – po 2-3, a najlepiej – po całej części (5 dziesiątek). Może to być, oczywiście, nawet cały różaniec.

Zgłaszać się można na mail msybirak@gmail.com lub na Forum, gdzie są podane szczegóły:
https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/np-24

Gość
agnostyk

Ja proponuję napisać soft do różańca. Szybciej, wydajniej i wystarczy tylko jedna pętla w kodzie. Na kilku wątkach osiągniecie zdumiewające wyniki. Można by pokusić się o stworzenie botnetu, dzięki temu wasz fanklub zyska setki tysięcy uczestników (niekoniecznie świadomych). Kto wie, może nawet powstrzymacie wszystkie nadchodzące kataklizmy. W każdym razie moc róża… obliczeniowa będzie naprawdę spora.

Gość
lllllllll

w pl nic nie słyszał trudno powiedzieć czy nie fake

Gość
konrad

własnie ze słyszał, w pl tez były np warszawa https://www.youtube.com/watch?v=FAgTQEG_NoM

Gość
Musta

Cos ty, to przeciez w pekinie przesuwali szafe po parkiecie..

A tak serio, ciekawe to jest. Dzwieki troszke jak z filmu bliskie spotkania trzeciego stopnia. Cos nam wisi nad glowami?

Gość
Ptk

Ja słyszałam taki jak na ostatnim filmiku wczoraj ok. 22:30 na Śląsku