Trójkątny samolot lub TR-3B widziana na Księżycu. Czy istnieją już Tajne Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych?

1
39
TR3b na Ksiezycu

Niedawne wideo zaprezentowane przez łowcę UFO i Space Anomalies  pokazuje tajemniczy trójkątny samolot TR-3B na powierzchni Księżyca.

Film pokazuje dziwaczny obiekt zidentyfikowany na powierzchni Księżyca w kształci trójkąta, znajduje się również obok czegoś, co wygląda jak sztucznie skonstruowany obszar. Badacz StreetCap1 zakłada, że ​​jest to nieznany samolot, który wylądował w pobliżu małej bazy kosmicznej.

TR3b na Ksiezycu

 

„Ma zdecydowanie trójkątny kształt, ale nie wiemy, dlaczego znajduje się na powierzchni Księżyca – komentuje StreetCap1. „To bardzo dziwne –  może to być UFO, obcy statek, a nawet samolot kosmiczny. Dziwne jest to, że zdaje się znajdować w pobliżu jakiejś księżycowej bazy lub habitatu.

Klip został przesłany na kanał YouTube Streetcap1, gdzie już zebrał wiele odwiedzin i komentarzy. Użytkownicy są gotowi spekulować, co to tak naprawdę jest.

TR3b na Ksiezycu

TR3b na Ksiezycu

Jeden z komentarzy pod filmem: „Wygląda jak łódka i wydaje się, że jest oświetlona w kierunku poruszania się z większą ilością światła na przodzie. Cokolwiek to jest, to na pewno nie wydaje się być naturalne. „Kolejny dodał:” Świetne miejsce – spójrz na rozmiar tego samolotu „.

TR3B_UFO

Trzeci nawet stwierdził: TR-3B to trójkątny samolot, o którym mówi się, że jest częścią Czarnych Projektów sklasyfikowanych jako Kosmiczny Top Secret. Został ochrzczony jako samolot w latach 80. i używany podczas wojny w Zatoce Perskiej jako samolot szpiegowski. W ściśle tajnych środowiskach mówi się, że ten samolot ma napęd antygrawitacyjny i jest w stanie latać w przestrzeni kosmicznej z wielką łatwością.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.