Trump

Amerykańskie wojska są „największą siłą sprawiedliwości” w historii ludzkości, powiedział prezydent USA Donald Trump podczas przemówienia w Pensacola na Florydzie.

„Jesteśmy narodem, który zbudował Kanał Panamski, wygrał dwie wojny światowe, wysłał człowieka na Księżyc i położył komunizm na kolanach”, amerykański przywódca wykrzykiwał te słowa przed swoim ludem.

Trump powtórzył swój zamiar zbudowania muru między Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem. „Będziemy mieli mur, nie martwcie się,” powiedział, dodając, że nie „daruje ludziom, którzy zamierzają zniszczyć jego kraj”.

Prezydent USA Zapewnił swoich zwolenników, że będzie bronił interesów Amerykanów za wszelką cenę i że nie pozwoli innym krajom dyktować reguł.

Wydaje się, że to wystąpienie prezydenta USA i jego deklaracje to oswojenie ludzi z decyzją o interwencji w Korei Północnej, do której wiele obywateli nie jest przekonane.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Pat Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pat
Gość
Pat

O tej sprawiedliwości mogą chyba poświadczyc takie kraje jak Irak,Syria,Afganistan,Somalia,Libia i inne, druga sprawa z tym człowiekiem na Księżycu to chyba trochę popłynął, jak mnie pamięć nie myli z miesiąc lub dwa temu, był artykuł na tej stronie o NASA, iż w podróży na Marsa problemem jest to, że komórki zwierzęce ulegają obumarciu po wyjściu z poza Pola elektromagnetycznego Ziemi, więc odpowiedzcie sobie sami. Odpowiem też zagorzałym fanom Usranców, gdyby któryś chciał podważyć moje słowa na temat, że przecież ludzie latają w kosmos na stację itp, latają ale po orbicie ziemskiej, gdzie jest pole elektromagnetyczne.