Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…Widmo wojny

Trump nazwał przywódcę Korei Północnej „małym tłuściochem” Kim Dzong Un: Trump zginie

Prezydent Stanów Zjednoczonych nie musiał długo czekać na ripostę po swoich słowach o komunistycznym dyktatorze. Ton Korei Północnej drastycznie się zaostrzył.

Jest tylko okropnym przestępcą skazanym na śmierć przez Koreańczyków – tak o Donaldzie Trumpie napisała oficjalna gazeta północnokoreańskiego reżimu „Rodong Sinmun”.

Kim Dzong Un odpowiedział w ten sposób na ostatnie słowa prezydenta USA. Donald Trump nazwał przywódcę Korei Północnej „małym tłuściochem”, a jego reżim określił mianem okrutnej dyktatury. Komuniści z Północy nie przemilczeli tego.

Najgorszą zbrodnią, za którą nigdy nie można go ułaskawić, jest to, że ośmielił się złośliwie zranić godność najwyższych przywódców – można przeczytać w redakcyjnym komentarzu – pisze „The Guardian”.

 

„Rodong Sinmun” uznawana jest za głos rządzącej partii komunistycznej. Kim Dzong Un rzadko osobiście zabiera głos, ale to, co chce przekazać światu, można przeczytać w gazecie. I tak dalej można się dowiedzieć, że prezydent Stanów Zjednoczonych jest tchórzem, bo nie odwiedził podczas podróży do Azji strefy zdemilitaryzowanej między obu Koreami.

Był zbyt przerażony, aby spojrzeć w oczy naszych żołnierzy – pisze „Rodong Sinmun”.

Obelgi padały już z obu stron, jednak mowa o śmierci dla Trumpa jest po raz pierwszy. Najwyraźniej słowa odnoszące się do tuszy i wzrostu Kima ubodły go niezwykle boleśnie. Nie tylko osobiście – drwina z „ukochanego przywódcy” kruszy jego nieskalany wizerunek w koreańskim społeczeństwie.

źródło: o2.pl

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
radeksekator&vvvvvvvEuropejczyk Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sekator
Gość
sekator

Każdy kiedyś kojfnie!. Ja, stawiam na pierwszeństwo Kima?….

&
Gość
&

jak ojciec z synalkiem

vvvvvvv
Gość
vvvvvvv

taka ciekawostka według jasnowidzów obaj panowie pod odstrzał maja pójść …

radek
Gość
radek

Daj jakieś namiary na konkretne proroctwa dotyczące Trumpa i Kima.

Europejczyk
Gość
Europejczyk

Taka błazenada DT, kruszy jego nieskalany wizerunek w Hamerykańskim społeczeństwie.