Trwa niebezpieczna PROWOKACJA III Wojny Światowej

CHINY obnażyły ​​swoją siłę powietrzną, latając potężnymi samolotami bojowymi w pobliżu Korei Północnej, podczas gdy USA przeprowadzają potężne prowokacyjne ćwiczenia wojenne z Koreą Południową w rejonie Półwyspu Koreańskiego.

Samoloty zwiadowczy zostały wysłane przez chińskie siły powietrzne, aby „poprawić gotowość bojową i zabezpieczyć strategiczne interesy kraju”, powiedziała PLA.

Shen Jinke, rzecznik Sił Powietrznych PLA, powiedział, że samoloty wzięły udział w ćwiczeniach wraz z myśliwcami  i siłami rakietowymi ziemia-powietrze.

Samoloty szpiegowskie, wysłano z niezidentyfikowanej bazy lotniczej w północnych Chinach, przeleciały przez strefę, której armia nie używała wcześniej, zgodnie z PLA.

Chiński myśliwiec odrzutowy bierze udział w ćwiczeniach wojskowych
Chiński myśliwiec odrzutowy biorący udział w ćwiczeniach wojskowych

Chiny i Rosja wezwały USA do porzucenia pięciodniowych manewrów w zamian za gwarancje, że Korea Północna ograniczy swój program nuklearny.

Ale dzisiaj ćwiczenia, obejmujące ponad 230 samolotów bojowych i 12 000 żołnierzy, ruszyły pełną parą, co skłoniło Koreę Północną do nazwania Donalda Trumpa „szaleńcem”.

Nikki Haley, ambasador USA przy ONZ, powiedziała, że ​​reżim północnokoreański zostanie „całkowicie zniszczony”, jeśli wybuchnie wojna.

Najwyższy przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un ogłosił, że jego naród jest „nuklearną potęgą” w świątecznej wiadomości nadawanej w telewizji państwowej.

źródło: www.dailystar.co.uk

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Winfort 2&Winford Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
&
Gość
&

Świątecznej? Oni nie obchodzą katolickich świąt.

Winford
Gość
Winford

Tak,czy inaczej Dzun Dzun dobrze mysli,gdyby nie miał odstraszającego arsenału nuklearnego juz dawno by skończył jak Kadafi albo Husajn. Ale USA zawsze znajdzie pretekst do wojny.Ta wojna ma się rozegrać przy współudziale Rosji i Chin więc raczej wszystko wskazuje na to,że coś dzieje się na rzeczy. A co z moimi wczasami,kużwa?! Miałam leciec na wyspy zielonego świątka :),gdzie jest gorąco i murzyny gołymi dupami świecą (byłoby ciekawie) a tu chyba klops i atrakcja na nic !!! :(((

Winfort 2
Gość
Winfort 2

Nie leć Winfort nie leć