Trybunał Sprawiedliwości chce islamizacji Europy! Sprawdź szczegóły skandalicznej decyzji!

Unijny Trybunał Sprawiedliwości oddalił dzisiaj skargi Słowacji i Węgier na decyzję o obowiązkowej relokacji uchodźców, którzy de facto nie są żadnymi uchodźcami, ale islamskimi imigrantami przebywającymi na terenach obozów w Grecji i we Włoszech. Przedstawiciele Trybunału uznali, że decyzja jest proporcjonalna. Skargi złożone przez rządy w Bratysławie i Budapeszcie wspierała również Polska, która konsekwentnie odmawia przyjmowania islamskich imigrantów.

W komunikacie napisanym przez Europejski Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej można przeczytać, że mechanizm relokacji przyczynia się do rozwiązania kryzysu imigracyjnego w Grecji i Włoszech:

Trybunał oddalił wniesione przez Słowację i Węgry skargi przeciwko tymczasowemu mechanizmowi obowiązkowej relokacji osób ubiegających się o azyl. Mechanizm ten skutecznie i w sposób proporcjonalny przyczynia się do sprostania przez Grecję i Włochy kryzysowi migracyjnemu z 2015 roku.

Przypomnijmy, że decyzję o przyjęciu ponad 120 tysięcy islamskich imigrantów przyjęła Rada Unii Europejskiej, w której uczestniczyli szefowie MSW poszczególnych państw we wrześniu 2015 roku. Przeciwko tej decyzji były Słowacja, Węgry, Czechy, Rumunia, a Polska pod wodzą ówczesnej premier Ewy Kopacz wyłamała się z jedności Grupy Wyszehradzkiej i zgodziła się na przyjęcie tysięcy islamskich imigrantów.

Na szczęście decyzja o przyjęciu imigrantów nie została wykonana przez rząd PiS, a polskie władze poparły stanowiska Słowacji i Węgier przed Trybunałem UE. Warto dodać, że przeciwko rządom w Bratysławie i Budapeszcie przed Trybunałem występowali przedstawiciele Francji, Niemiec, Szwecji, Luksemburga, Grecji i Włoch oraz Komisji Europejskiej, czyli krajów które mają olbrzymie problemy z islamizacją swoich państw, a także zamachami terrorystycznymi.

Decyzja Trybunału Unii Europejskiej wywoła z pewnością kolejne napięcia w Unii Europejskiej, gdyż polskie władze na czele z premier Beatą Szydło zapowiadają, że nie ulegną i nie będą przyjmować islamskich imigrantów zagrażających bezpieczeństwu Polski. Będzie to z pewnością paliwo dla “totalnej opozycji” oraz lewicowo-liberalnych mediów, które będą próbowały przekonać zdecydowaną większość Polaków o tym, aby popierali przyjmowanie arabskich przybyszów.

Przypomnijmy, że ponad 2/3 obywateli naszego kraju zgadza się z polityką rządu i nie chce przyjmowania islamskich imigrantów. Polacy widzą to, co dzieje się w miastach Europy Zachodniej, a więc kolejne islamskie getta i strefy, no-go, gwałty i napaści na kobiety, wzrost przestępczości, a także panoszenie się islamu w przestrzeni publicznej. Polskie władze nie mogą ulec eurokratom, którzy chcą islamskie zagrożenie sprowadzić do naszego kraju i muszą konsekwentnie odmawiać przyjmowania imigrantów, gdyż jest to zgodne z naszą racją stanu.

źródło: tefakty.pl

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
tomLucippurrmaralena Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lucippurr
Gość
Lucippurr

Trybunał żydo-kurew może sobie chcieć. Tak się składa, że SŁOWIANIE mają to w dupie 🙂

tom
Gość
tom

Czy żyd który rządzi Polską ci nie przeszkadza, niejaki Kalkstein?

mara
Gość
mara

Obawiam się, że dzisiejsi imigranci to tylko wstęp. Co się stanie gdy spełnią się przewidywania i Afryka całkowicie wyschnie. Już teraz jest tam mało wody i ciągle jej ubywa.

lena
Gość
lena

II list Jana 10
„Jeśli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki,nie przyjmujcie go do swojego domu.Nie pozdrawiajcie go nawet, gdyż robiąc to macie udział w jego złych czynach”
Zdaje się , że to nie są chrześcijanie… jak się na początku wszystkim wmawiało

Lucippurr
Gość
Lucippurr

Bajki żydów zostaw żydom. My mieszkamy w POLSCE i ich folklor może być dla nas co najwyżej ciekawostką. Bajdy i bajania Abrachama i jego super kolegi z innego wymiaru są dobre, ale do trzeciego-czwartego piwa…