Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi

Codzienna porcja informacji ze świata: Niewiarygodne, Kataklizmy, UFO, Zagrożenia dla Ziem, Trzęsienia Ziemi, Wojna…Trybunał Sprawiedliwości chce islamizacji Europy! Sprawdź szczegóły skandalicznej decyzji!

Unijny Trybunał Sprawiedliwości oddalił dzisiaj skargi Słowacji i Węgier na decyzję o obowiązkowej relokacji uchodźców, którzy de facto nie są żadnymi uchodźcami, ale islamskimi imigrantami przebywającymi na terenach obozów w Grecji i we Włoszech. Przedstawiciele Trybunału uznali, że decyzja jest proporcjonalna. Skargi złożone przez rządy w Bratysławie i Budapeszcie wspierała również Polska, która konsekwentnie odmawia przyjmowania islamskich imigrantów.

W komunikacie napisanym przez Europejski Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej można przeczytać, że mechanizm relokacji przyczynia się do rozwiązania kryzysu imigracyjnego w Grecji i Włoszech:

Trybunał oddalił wniesione przez Słowację i Węgry skargi przeciwko tymczasowemu mechanizmowi obowiązkowej relokacji osób ubiegających się o azyl. Mechanizm ten skutecznie i w sposób proporcjonalny przyczynia się do sprostania przez Grecję i Włochy kryzysowi migracyjnemu z 2015 roku.

Przypomnijmy, że decyzję o przyjęciu ponad 120 tysięcy islamskich imigrantów przyjęła Rada Unii Europejskiej, w której uczestniczyli szefowie MSW poszczególnych państw we wrześniu 2015 roku. Przeciwko tej decyzji były Słowacja, Węgry, Czechy, Rumunia, a Polska pod wodzą ówczesnej premier Ewy Kopacz wyłamała się z jedności Grupy Wyszehradzkiej i zgodziła się na przyjęcie tysięcy islamskich imigrantów.

Na szczęście decyzja o przyjęciu imigrantów nie została wykonana przez rząd PiS, a polskie władze poparły stanowiska Słowacji i Węgier przed Trybunałem UE. Warto dodać, że przeciwko rządom w Bratysławie i Budapeszcie przed Trybunałem występowali przedstawiciele Francji, Niemiec, Szwecji, Luksemburga, Grecji i Włoch oraz Komisji Europejskiej, czyli krajów które mają olbrzymie problemy z islamizacją swoich państw, a także zamachami terrorystycznymi.

Decyzja Trybunału Unii Europejskiej wywoła z pewnością kolejne napięcia w Unii Europejskiej, gdyż polskie władze na czele z premier Beatą Szydło zapowiadają, że nie ulegną i nie będą przyjmować islamskich imigrantów zagrażających bezpieczeństwu Polski. Będzie to z pewnością paliwo dla “totalnej opozycji” oraz lewicowo-liberalnych mediów, które będą próbowały przekonać zdecydowaną większość Polaków o tym, aby popierali przyjmowanie arabskich przybyszów.

Przypomnijmy, że ponad 2/3 obywateli naszego kraju zgadza się z polityką rządu i nie chce przyjmowania islamskich imigrantów. Polacy widzą to, co dzieje się w miastach Europy Zachodniej, a więc kolejne islamskie getta i strefy, no-go, gwałty i napaści na kobiety, wzrost przestępczości, a także panoszenie się islamu w przestrzeni publicznej. Polskie władze nie mogą ulec eurokratom, którzy chcą islamskie zagrożenie sprowadzić do naszego kraju i muszą konsekwentnie odmawiać przyjmowania imigrantów, gdyż jest to zgodne z naszą racją stanu.

źródło: tefakty.pl
[Głosów:0    Średnia:0/5]

5
Dodaj komentarz

3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość
Lucippurr

Trybunał żydo-kurew może sobie chcieć. Tak się składa, że SŁOWIANIE mają to w dupie 🙂

Gość
tom

Czy żyd który rządzi Polską ci nie przeszkadza, niejaki Kalkstein?

Gość
mara

Obawiam się, że dzisiejsi imigranci to tylko wstęp. Co się stanie gdy spełnią się przewidywania i Afryka całkowicie wyschnie. Już teraz jest tam mało wody i ciągle jej ubywa.

Gość
lena

II list Jana 10
„Jeśli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki,nie przyjmujcie go do swojego domu.Nie pozdrawiajcie go nawet, gdyż robiąc to macie udział w jego złych czynach”
Zdaje się , że to nie są chrześcijanie… jak się na początku wszystkim wmawiało

Gość
Lucippurr

Bajki żydów zostaw żydom. My mieszkamy w POLSCE i ich folklor może być dla nas co najwyżej ciekawostką. Bajdy i bajania Abrachama i jego super kolegi z innego wymiaru są dobre, ale do trzeciego-czwartego piwa…