III wojna swiatowa

Wojna, wybuchy wulkanów i komety: co przepowiedział Nostradamus na 2018 rok?

W 2018 roku na ludzkość spadną niezliczone nieszczęścia — tak uważał znamienity francuski jasnowidz Michel Nostradamus (a dokładniej interpretatorzy jego czterowierszy). Wiele zachodnich mediów opublikowało jego straszne przepowiednie.

W tym roku może wybuchnąć trzecia wojna światowa: „Wielka wojna wybuchnie we Francji, i cała Europa będzie zaatakowana, (wojna — red.) będzie długa i przeraźliwa dla wszystkich, potem nastąpi pokój, ale tylko nieliczni zaznają spokoju”.

Nostradamus przy tym precyzuje, że wojna wybuchnie między dwoma wielkimi mocarstwami i potrwa całe 27 lat.

Ludzie mogą też ucierpieć na skutek poważnych żywiołów. Wezuwiusz się obudzi i zacznie „wstrząsać ziemią co pięć minut”, zginie co najmniej sześć tysięcy osób. W zachodniej części USA nastąpi duże trzęsienie ziemi, którego echa będą odczuwane na całym świecie.

Z ostatnią prognozą zgadzają się też uczeni — już w 2016 roku specjaliści ostrzegali, że strefa subdukcji Cascadia, która biegnie wzdłuż zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej i Kanady, zaczęła stwarzać duże zagrożenie sejsmiczne. Siła potencjalnego trzęsienia ziemi może wynieść 8-9 stopni. Uczeni nie są jednak w stanie przewidzieć, kiedy ono nastąpi.

Całość dopełni upadek komety: „Moment przemocy zbiegnie się z pojawieniem komety na niebie. Terroryzm jądrowy i katastrofy naturalne zniszczą naszą planetę”.

Nostradamus ma też optymistyczne prognozy. Jego zdaniem już w najbliższej przyszłości długość życia człowieka wyniesie dwieście lat, a ludzie nauczą się ze sobą rozmawiać bez barier językowych, opanują nawet umiejętność rozmowy ze zwierzętami.

Prognozy na 2018 rok stawiała też w swoim czasie bułgarska jasnowidząca Wanga: Chiny przekształcą się w światowe supermocarstwo i przegonią USA pod względem PKB, a na Wenerze zostanie znaleziona „nowa forma życia”.

 

źródło: pl.sputniknews.com

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCAKimBuryqvwvp Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA
Gość
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA

Bla bla bla,znowu hochsztapler,ktory majac kielbie we lbie w zwidach,konwulsjach i majakach,bity i glodzony brednie mu do glowy wbijane na papier przelewal

KimBury
Gość
KimBury

Pisz, Admin, to samo co roku i co miesiąca – w końcu spełni się, choć bredzenie o konkretnych datach w Centuriach Nostradamusa jest Twoim przegięciem.

qvwvp
Gość
qvwvp

Wywodząc się ze środowiska takich teori można niekiedy zwariować.
Jedni straszą cię Planetą która walnie w ziemie, drudzy Apokalipsą, a jeszcze inni 3 wojną światową.
Jak już się tyle tego nasłuchało co ja, to wszystko ci jedno w jaki sposób skończy świat jaki znamy…