Putin Rosja iii wojna swiatowa

Rosyjscy parlamentarzyści skomentowali wypowiedzi Władimira Putina, który podczas wczorajszej gorącej linii poruszył temat ewentualnego wybuchu trzeciej wojny światowej.

„Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie” — powiedział rosyjski prezydent, cytując Einsteina.

„Zrozumienie tego, że III wojna światowa może być końcem cywilizacji, powinno powstrzymywać nas od skrajnych i bardzo niebezpiecznych działań na arenie światowej. Po II wojnie światowej ustanowiono strategiczny parytet między czołowymi potęgami militarnymi. Strach przed wzajemnym zniszczeniem powstrzymywał uczestników międzynarodowego ruchu” — powiedział rosyjski prezydent podczas konferencji.

A jak ryzyko wybuchu trzeciej wojny światowej oceniają rosyjscy parlamentarzyści? W komentarzach dla portalu Regions.ru politycy wyrazili opinię, że do wybuchu takiej wojny raczej nie dojdzie, ponieważ wszyscy zdają sobie sprawę z tragicznych konsekwencji takiego globalnego konfliktu.

„Ja także wykluczam, że wybuchnie trzecia wojna światowa, w każdym razie w takim kształcie, w jakim my ją rozumiemy. I ja wciąż o tym mówię: wojna może wybuchnąć tylko, jeśli akt agresji zostanie skierowany przeciwko Rosji, wszystko poza tym — to konflikty lokalne.(…)

Trzeciej wojny światowej nie będzie, ponieważ na Rosję nikt napadać nie będzie, a jeśli to się stanie, to faktycznie czwarta wojna światowa będzie na kije i kamienie” — uważa senator Franc Klincewicz.

„Po pierwsze, mam nadzieję, że trzeciej wojny światowej nie będzie. I faktycznie, jeśli ona nastąpi, to czwarta wojna zacznie się od łuków i strzał” — uważa deputowany Dumy Państwowej Oleg Smolin.

„Zgadzam się z odpowiedzią prezydenta. Myślę, że politycy, którzy dziś rządzą supermocarstwami, doskonale rozumieją, że w przypadku wybuchu trzeciej wojny światowej wszystko zakończy się bardzo szybko i fatalnie dla całej ludzkości. (…)

Dla tych, którzy analizują informacje, jest jasne, że jeśli posiadana obecnie broń zostanie użyta w przypadku wybuchu trzeciej wojny światowej, to doprowadzi to do krachu ludzkości. (…) Czyli wszystko zacznie się od początku. Dlatego dla wszystkich jest logiczne i jasne: jeśli punkt krytyczny zostanie przekroczony, wszystko zakończy się szybko i smutno” — uważa Jarosław Niłow, deputowany Dumy Państwowej.

 

źródło: pl.sputniknews.com

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCAchińczyk Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA
Gość
NIE BEDZIE ZADNEGO KONCA

Zadnego konca nie bedzie.I jak juz wspomnialem.Durna ludzkosc sama sobie armagedon zrobi. Jesli juz go nie robi.Ale po co ja to debilom mowie? Adminie pizdowaty.Nie radze mnie blokowac.Ile razy ci kurwo mam przypominac ze mamy XXI wiek a nie sredniowiecze.Prawda boli,to sie kurwo czyjas wypowiedz dyskredytuje,bezmozga tępa cipo.Tak postepuje czlowiek myslacy?Tylko bezmogie tępe scierwa banuja wypowiedzi.Pozdrowcie swojego szefa Trumpa,Putina,Jaroslawa tlustego gnomiastego zyda TW Balbina Kaczynskiego,Watykanska /Polska Mafie w koloratce.Zadnego Nowego porzadku Swiatowego nie bedzie.Jestescie pizdami,by ten plan wcielic w zycie

chińczyk
Gość
chińczyk

NI Hui ia