Tajemniczy obiekt na wodach Grecji. „To może być UFO”

ufo google earth

Tajemniczy obiekt znajduje się kilkadziesiąt metrów od brzegu plaży Nea Michanion w Salonikach. Współrzędne znaleziska – 40°27’4.62″ 22°51’39,78″. Na zdjęciu Google Earth obiekt przypomina jasne, idealne koło z „kropką” pośrodku na tle ciemniejszej wody.

Surowa geometria tego obiektu wywołała burzliwą dyskusję na forach i w sieciach społecznościowych. Proponowane są różne wersje pochodzenia i przeznaczenia „koła” w Grecji. Najbardziej popularna jest opinia o pozaziemskim pochodzeniu podwodnego obiektu. Inni użytkownicy sugerują, że jest to krater, fundament zburzonej latarni morskiej lub inna część architektury (podstawa kolumny itp.).

Niektórzy komentatorzy uważają, że jest to okręt podwodny, jakiś obiekt wojskowy, który na pewien czas zatrzymał się przy brzegu — ponieważ nikt wcześniej go nie zauważył. Użytkownicy Google Earth przypadkowo odkryli „krąg”, gdy szukali miejsca pożarów w Grecji. Nurkowie udali się już na miejsce zaznaczone na mapie satelitarnej.

Ufolodzy już twierdzą, że jest to miejsce upadku statku kosmicznego przybyszów, który rozbił się nad Grecją 200 lat temu. Na szczęście geolodzy znaleźli bardziej wiarygodne wytłumaczenie dla blogerów. W ich opinii jest to starożytny wygasły wulkan, nic więcej.

źródło: pl.sputniknews.com

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
bikdKto nie skacze ten za TuskiemHmm Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bikd
Gość
bikd

to jest super meduza z zębami i kłami

Kto nie skacze ten za Tuskiem
Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

A myślałem że to kolejny ponton z inżynierami na pokładzie poszedł na dno…

Hmm
Gość
Hmm