Trójkątne UFO TR 3B

Tajemniczy „niezidentyfikowany obiekt latający w kształcie trójkąta” jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych UFO.

Oglądane w niezliczonych okazjach na całym świecie UFO w kształcie trójkąta jest prawdopodobnie najlepszym dowodem na to, że UFO niekoniecznie oznacza pojazdy Pozaziemskie.

Obecnie wszystkie dowody potwierdzają teorię, że tajemnicza maszyna nie jest niczym innym jak ultra-tajnym pojazdem latającym należącym do rządu Stanów Zjednoczonych.

UFO w kształcie trójkąta USA
Czy rząd naprawdę odwrócił inżynierską technologię obcych i zbudował UFO w kształcie trójkąta? Zdjęcie: The Object Report.

TR-3B

Nazywane TR-3B, UFO w kształcie trójkąta zostało zauważone przez kierowcę, który wracał do domu z pracy, gdy udało mu się nagrać za pomocą telefonu komórkowego, jednen z najlepszych filmów tajemniczego latającego obiektu.

Przeglądając nagranie, zauważył, że rzeczywiście dostrzegł coś niewytłumaczalnego, jasny trójkątny obiekt, latający w oddali.

Film wideo zgromadził już tysiące „lajków”, a mężczyzna, który je nagrał przeprowadził anonimową rozmowie z The Daily Star z zachowaniem anonimowości i opublikował materiał wideo.

TR-3B
TR-3B

TR-3B

„Wygląda to jak samolot TR-3B z okręgami pod każdym rogiem trójkąta, jeśli to ma sens”, powiedział jeden z widzów, który był wspierany przez innych, którzy wydawali się podzielać jego zdanie. Inny komentator wspominał nawet, że pomagał w budowie takich statków „w tajnej bazie rządowej w latach 60.”

Wielu ekspertów UFO jest przekonanych, że „Tirangle-Shped UFO” to w rzeczywistości tak zwany  TR-3 Black Manta, samolot inwigilacyjny Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, stworzony do opracowania w ramach  czarnego projektu.

Jedyne dowody jakie posiadamy na istnienie takiego samolotu, opierają się w dużej mierze na spekulacjach na temat kilku zgłoszonych obserwacji tajemniczych latających samolotów nad Antelope Valley, obszaru pustyni w południowej Kalifornii.

Ten odcinek pustyni przyciąga ludzi zainteresowanych zjawiskami nadprzyrodzonymi, jak również obserwatorów UFO i ludzi zainteresowanych „czarnym projektem”, ponieważ zrealizowany jest on w pobliżu kilku znanych wojskowych obszarów badań i testów, takich jak  Edwards Air Force Base w Kalifornii, oraz  Zakład Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych 42 .

Kilku ufologów twierdzi, że ten rodzaj niewykrywalnego samolotu (TR-3 Black Manta) jest wynikiem dziesięcioleci badań i inżynierii wstecznej zaczerpniętej z obcych statków kosmicznych, które rozbiły się na Ziemi dziesiątki lat temu.

Plotki i zdjęcia sugerują, że TR-3 był użyty w wojnie w Zatoce Perskiej, aby zapewnić oznaczenie celów laserem dla bombowców typu Lockhade F-117 Nighthawk. Uważa się, że TR-3 został wyprodukowany przez Northrop.

Ciekawostką jest, że w Rosji, Europie i Australii pojawiło się kilka doniesień o obserwacjach niezidentyfikowanych obiektów latających w kształcie trójkąta.

Eksperci od UFO twierdzą, że dziwny samolot w kształcie trójkąta jest prawdziwy i jest wynikiem technologii inżynierii zaczerpniętej z obcych pojazdów, gdyż wyprzedza on wyglądem, przyspieszeniem i zwrotnością wszelkie pojazdy powietrzne jakie znamy.

W każdym razie, daj mi znać, co myślisz i zamieść swoje komentarze poniżej!

TR 3B: Najlepiej zachowana tajemnica amerykańskich sił powietrznych

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia napisów

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BokoMichaelKevenKuki Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Boko
Gość
Boko

A zwróciliśmy uwagę na cienie ludzi pojazdów maszyn a samolotu?

Kuki
Gość
Kuki

mam ubaw po pachy w tej chwili, na zdjeciu u góry a póżniej na filmie istnieje to samo zdjęcie tyle że odwrotnie. Jak to możliwe że wszystko wygląda identycznie ustawienie każdego ludka i ciężarówki a jedno pokazuje ten niby samolot od prawej strony a drugi od lewej strony hmmmm

Keven
Gość
Keven

ja ja ja… a świstak leży i pije piwko

To zdjęcie jest komputerowe.

Michael
Gość
Michael

To są amatorskie fotomontaże, które nie silą się nawet na realność, ale taka technologia może istnieć, a kluczem jest pierwiastek o liczbie atomowej 115 i nazwie Ununpentium. Liczba atomowa tego pierwiastka nie jest przypadkowa bo dylatacja czasu przy połowie prędkości światła równa jest 1,15… i ściśle wiąże się z grawitacją i zagiętą przestrzenią.

Warto poczytać nawet jako ciekawostkę:

https://www.matrixdisclosure.com/element-115-ununpentium-moscovium/

Michael
Gość
Michael

To wszystko to dzieło człowieka, który przygotowuje grunt pod przedstawienie biblijnych Nefilim (czyli dzieci upadłych aniołów) jako obcych niosących oświecenie, którzy cały czas doglądają ziemi. Hollywood co chwilę wypuszcza nowe filmy a to o dobrych a to złych kosmitach, super potężnych mocarzach i bohaterach, nawet bajki dla dzieci są tego pełne, wszystko po to żeby oswoić ludzi z ich istnieniem. Na igrzyskach w Los Angeles w 1984 (Miasto Aniołów) zrobiono nawet dziwne przedstawienie. https://www.youtube.com/watch?v=84fMrVVTz-I Twz. „obcy” znani w Biblii jako Nefilim już raz dowodzili ziemią w imię dobra ludzi co skończyło się Potopem i końcem tamtejszego świata. Sam Chrystus ostrzega… Czytaj więcej »