UFO w kształcie trójkąta dostrzeżone przez astronomów na powierzchni Księżyca

trójkątne UFO Księżyc

Ziemski księżyc to dziwne miejsce … najwyraźniej.

Od tajemniczych domniemanych struktur na powierzchni Księżyca po historie, że Apollo nigdy nie wylądował na Księżycu, w ostatnich latach pojawiły się niezliczone „kontrowersyjne” teorie.

Ale zanim jeszcze w ostatnich latach zaczęły pojawiać się szalone teorie na temat struktur na Księżycu, dwóch rosyjskich naukowców Michaiła Vasina i Aleksandra Shcherbakowa, opublikowanych w lipcu 1970 roku, artykuł w sowieckim czasopiśmie Sputnik pt. „Czy Księżyc jest tworem obcej inteligencji?”

Dokument zaproponowany przez dwóch ekspertów przedstawia argumenty, które wyjaśniałyby niezliczone zagadki związane z Księżycem i jego powstaniem. Shcherbakov i Vasin zaproponowali, że masywne maszyny zostały użyte do stopienia skały i utworzenia długich jam w obrębie Księżyca, rozprzestrzeniając stopiony odpad na powierzchnię Księżyca.

Teraz astronomowie dostrzegli na księżycu tajemniczy statek w kształcie trójkąta, który według teorii spiskowych wywodzi się z tajnej bazy na powierzchni księżyca.

Wideo i obrazy pokazują niezidentyfikowany obiekt poruszający się po powierzchni Księżyca, a łowcy UFO twierdzą, że sceptycy nie mogą tego zignorować.

Materiał został uchwycony za pomocą teleskopu o dużej mocy, zdjęcia ukazują gigantyczny, czarny trójkątny kształt na tle skalistej powierzchni księżyca, informuje Daily Mail .

Film został opublikowany na YouTube przez Secure Team 10, konto YouTube, które śledzi tajemnicze wydarzenia na Księżycu, a także filmy z UFO.

Ten materiał filmowy jest tylko jednym z wielu dziwnych znalezisk, które łowcy UFO i amatorzy astronomowie zauważyli na Księżycu.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MaitjSikorka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maitj
Gość
Maitj

Polecam kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UCwXFxXgYPh0edZ9zWi-331A, będziecie przecierać oczy ze zdumienia 😉

Sikorka
Gość
Sikorka

UFO … kolejne bajki. Jakość tego filmu jest topornie amatorska wiec to żaden dowód.