Ukraina: początek akcji antyterrorystycznej w nocy na przedmieściach słowiańska (WIDEO)

Słowiańsk trwają walkiNocne walki na przedmieściach Słowiańska. Według mediów rosyjskich starcia trwają nadal, a ukraińska armia wysłała czołgi i transportery opancerzone.

W nocy doszło do walk na przedmieściach Słowianska – podaje agencja Interfax. – Słychać było strzały i wybuchy. Według naszych informacji na drogach dojazdowych są już BTR-y – mówił w nocy Mykoła z tzw. sił samoobrony”. Źródło agencji Interfax donosiło też o napadach na patrole samoobrony. O ataki podejrzewali Prawy Sektor.

Ultimatum minęło, separatyści nie złożyli broni i atakują kolejne obiekty. “Akcji antyterrorystycznej”w większości przypadków nie przeprowadzono. W Kijowie znów zapłonęły opony – protestujący domagali się “zdławienia separatystów” na wschodzie kraju.

Na drogach w Obwodzie Ługańskim stoją blokady proukraińskich aktywistów, a w Doniecku połowa milicji przeszła na stronę separatystów – napisali raporty z prośbą o zwolnienie ze służby – tak sytuację na wschodzie kraju opisywała w nocy na swoim profilu na Facebooku deputowana Łesia Orobec. Pisze też, że w regionach zajętych przez separatystów bardzo wzrasta poziom przestępczości, bo funkcjonariusze koncentrują się na ochronie budynków państwowych.
Sytuacja na Ukrainie robi się coraz bardziej napięta i rozwija się bardzo dynamicznie.
Słowiańsk trwają walki
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
toja Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
toja
Gość
toja

co to za państwo które wysyła przeciwko swoim obywatelom czołgi i samoloty ?