Ukraiński wywiad twierdzi że Polski Tu-154 został zestrzelony przez Rosjan

Polski Tu-154

Tak uważa generał Rady Bezpieczeństwa Ukrainy Grigorij Omelczenko — podaje „Prawda.ru”, powołując się na wywiad generała dla ukraińskich mediów.

Omelczenko zajmował się śledztwem w sprawie katastrofy Tu-154 na prośbę zagranicznych kolegów i ze względów osobistych, bo jak mówi, w katastrofie zginęli jego bliscy znajomi.

Samolot był skazany na katastrofę — powiedział Omelczenko. Generał jest przekonany, że Rosja rozpracowała wieloetapową operację specjalną, żeby nie doszło do wizyty Kaczyńskiego w Katyniu. W tym celu zaangażowano czarnych magów z Ministerstwa Obrony Rosji.

„Ustaliłem, jak zaangażowano osoby zajmujące się czarną magią (w Ministerstwie Obrony Rosji działa tajny Naukowy Instytut Badawczy zajmujący się astrologią wojskową). On właśnie sporządził kosmogram dla braci Kaczyńskich, załogi samolotu, a nawet dla samego samolotu” — oświadczył Omelczenko.

Polski Tu-154

 

Polski Tu-154

Polski Tu-154

źródło: pl.sputniknews.com

5 thoughts on “Ukraiński wywiad twierdzi że Polski Tu-154 został zestrzelony przez Rosjan”

  1. Nie wiem czy Rosjanie posługują się czarnymi magami, ale wiem że banderowcy zrobią wszystko żeby doprowadzić do wojny Polski z Rosją.

  2. Widać że prawda niedługo wyjdzie na jaw, bo FSB próbuje ośmieszyć temat.

  3. Różne głupoty na temat katastrofy smoleńskiej czytałem ale to jest szczyt. Nie wiem czy ludzie po prostu są tak tępi że wierzą i wypisują takie głupoty, czy naprawdę niech coś lepiej yebnie, bo……………

    1. Po prostu nie jesteś dobrze poinformowany. Ale o tym, że Hitler korzystał z różnych wróżbitów i astrologów to chyba wiesz? Że takimi sprawami interesował się sir Newton?

      1. Szaleńców nigdy nigdzie nie brakowało,teraz po prostu są w przewadze, pytanie jaki sens mają takie bzdury, choć może niektórzy zobaczą na niebie ewskadrę spiżowych, bądz złotych smoków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *