Ukraiński wywiad twierdzi że Polski Tu-154 został zestrzelony przez Rosjan

Polski Tu-154

Tak uważa generał Rady Bezpieczeństwa Ukrainy Grigorij Omelczenko — podaje „Prawda.ru”, powołując się na wywiad generała dla ukraińskich mediów.

Omelczenko zajmował się śledztwem w sprawie katastrofy Tu-154 na prośbę zagranicznych kolegów i ze względów osobistych, bo jak mówi, w katastrofie zginęli jego bliscy znajomi.

Samolot był skazany na katastrofę — powiedział Omelczenko. Generał jest przekonany, że Rosja rozpracowała wieloetapową operację specjalną, żeby nie doszło do wizyty Kaczyńskiego w Katyniu. W tym celu zaangażowano czarnych magów z Ministerstwa Obrony Rosji.

„Ustaliłem, jak zaangażowano osoby zajmujące się czarną magią (w Ministerstwie Obrony Rosji działa tajny Naukowy Instytut Badawczy zajmujący się astrologią wojskową). On właśnie sporządził kosmogram dla braci Kaczyńskich, załogi samolotu, a nawet dla samego samolotu” — oświadczył Omelczenko.

Polski Tu-154

 

Polski Tu-154

Polski Tu-154

źródło: pl.sputniknews.com
Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:
  • 12
    Udostępnienia

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
kzet69wiesławMaciek RewiczratKimBury Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kzet69
Gość
kzet69

„W tym celu zaangażowano czarnych magów z Ministerstwa Obrony Rosji.

„Ustaliłem, jak zaangażowano osoby zajmujące się czarną magią (w Ministerstwie Obrony Rosji działa tajny Naukowy Instytut Badawczy zajmujący się astrologią wojskową). On właśnie sporządził kosmogram dla braci Kaczyńskich, załogi samolotu, a nawet dla samego samolotu” — oświadczył Omelczenko.”
Ludzie wy sobie zdajecie sprawę jakie idiotyzmy wypisujecie? Nawet Macierewicz jeszcze nie doszedł do czarnych magów, szacunku trochę dla ofiar i ich bliskich, bo sam dobrze znam 2 osoby które w tej katstrofir straciły najbliższą osobę!

wiesław
Gość
wiesław

Nie wiem czy Rosjanie posługują się czarnymi magami, ale wiem że banderowcy zrobią wszystko żeby doprowadzić do wojny Polski z Rosją.

Maciek Rewicz
Gość
Maciek Rewicz

Widać że prawda niedługo wyjdzie na jaw, bo FSB próbuje ośmieszyć temat.

rat
Gość
rat

Różne głupoty na temat katastrofy smoleńskiej czytałem ale to jest szczyt. Nie wiem czy ludzie po prostu są tak tępi że wierzą i wypisują takie głupoty, czy naprawdę niech coś lepiej yebnie, bo……………

KimBury
Gość
KimBury

Po prostu nie jesteś dobrze poinformowany. Ale o tym, że Hitler korzystał z różnych wróżbitów i astrologów to chyba wiesz? Że takimi sprawami interesował się sir Newton?

rat
Gość
rat

Szaleńców nigdy nigdzie nie brakowało,teraz po prostu są w przewadze, pytanie jaki sens mają takie bzdury, choć może niektórzy zobaczą na niebie ewskadrę spiżowych, bądz złotych smoków.