„USA zamierzają rozpętać III wojnę światową”

III wojna światowa Chiny USA Rosja

USA zamierzają rozpętać wojnę, aby zniszczyć Rosję i Chiny, pisze francuskie wydanie AgoraVox.

Jak pisze autor artykułu Thom Aldrin, dla swojej hegemonii Stany Zjednoczone są gotowe rozpętać wielką wojnę i nie zrobiły tego do tej pory tylko dlatego, że szukają usprawiedliwienia, aby pokazać się jako ofiara Rosji.

Według niego wcześniej kraj zrobił to samo z Irakiem, a teraz wykorzystuje „pionki” na Ukrainie do prowokacji. Aldrin powiązał z tym również usunięcie flagi Rosji z budynku konsulatu Federacji Rosyjskiej w San Francisco w październiku.

Ponadto autor uważa, że ​​Ameryka wykorzystuje media w celu dyskredytacji Rosji, ale jego zdaniem zaufanie do amerykańskich prorządowych dziennikarzy zostało podważone „kłamstwem o Iraku”.

źródło: pl.sputniknews.com

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
XiDawidttteis77rat Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Xi
Gość
Xi

Toż to nius z przed dekady, i już mocno nieaktuarialny, bo USA wygrała właśnie letnią wojnę.

Dawid
Gość
Dawid

Jestem za upadkiem ISIS. Popieram PIS na na 1 Milion procent

ttteis77
Gość
ttteis77

„jak wiecie, góry nie da się przenieść. A jednak się da, po kawałku. Jeżeli potrafią wysłać coś na orbitę to i mogą z niej ściągnąć. Wysyłacie surowiec, kumulujecie go, łączycie w całość i góra gotowa. dwu kilometrowa skała nad naszymi głowami, dać jej jeszcze rozpęd w stronę ziemi i kataklizm gotowy”

rat
Gość
rat

Jak niedługo Trump zginie, może się okazać że zabójstwo Kennedyego jest powiązane. Ale to moja prywatna teoria, a i jak się „czepiam” do części „artykułów” jest tytuł i treść i można to czytać