Iran USA wojna

Orzeczenie sądu ma miejsce pomimo faktu, że żaden z porywaczy nie był irańskim obywatelem, i pomimo faktu, że nie znaleziono żadnego bezpośredniego związku między atakami z 11 września a Iranem. Przypuszcza się, że Iran nie zapłaci pieniędzy a wtedy USA wraz Izraelem będą miały pretekst do wojny.

Sąd uznał Iran, bank centralny kraju i Korpus Strażników Rewolucji Islamskich za odpowiedzialnych za śmierć ponad 1000 osób w atakach z 11 września. Sędzia okręgowy George Daniels nakazał Iranowi zapłatę „12 500 000 $ za jednego współmałżonka, 8 500 000 $ za jednego rodzica, 8 500 000 $ za dziecko i 4 250 000 $ za rodzeństwo” dowodzą dokumenty sądowe.

W jaki sposób sąd podjął tę decyzję pozostaje tajemnicą. W sumie 15 sprawców z 9/11 było obywatelami Arabii Saudyjskiej, podczas gdy dwóch było ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jeden był z Egiptu, a jeden był z Libanu. Dokładnie ani jeden z nich nie pochodził z Iranu.

Nawet Komisja, której zadaniem było zbadanie ataków, nie znalazła dowodów na bezpośrednie wsparcie ze strony Iranu. Jedyne wzmianki o Iranie w raporcie mówią, że niektórzy porywacze z 11 września podróżowali przez Iran w drodze do Afganistanu, bez konieczności ostemplowania paszportów.

Iran nie odpowiedział na żadne z orzeczeń. W ubiegłym roku irański minister spraw zagranicznych Mohammad Javad Zarif odrzucił takie oskarżenia jako absurdalne.

Wszystkie państwa, które porzucały dolara były potem atakowane

Co więcej, Iran ogłosił niedawno, że porzuca dolara amerykańskiego jako walutę w handlu zagranicznym. Należy zauważyć, że na krótko przed inwazją Stanów Zjednoczonych na Irak, Irak zrobił to samo. Libia także porzuciła dolara, po czym jej przywódca został zamordowany i przeciągnięty przez ulice a kraj został obrócony w gruzowisko.

Niemal natychmiast po zamordowaniu Muammara Kaddafiego, wspierani przez Stany Zjednoczone rebelianci w Libii utworzyli własny bank centralny i otrzymali zezwolenie od USA i ONZ, aby legalnie sprzedawać ropę naftową za dolara.

Jaki los czeka Iran?

Iran zapewne nie wypłaci żadnych pieniędzy USA. Najwięcej dowodów wskazuje, że to Arabia Saudyjska wspomagała terrorystów z 9/11. USA musiały szybko coś wymyślić aby mieć pretekst do włączenia się do wojny Izraela z Iranem, która zbliża się na Bliskim Wschodzie.

Tylko tym razem Ameryce nie pójdzie tak łatwo bo za Iranem stoi cała muzułmańska nacja.

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ŻarPatPiotrekKto nie skacze ten za Tuskiem Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotrek
Gość
Piotrek

Natura i wojna (y) są ślepe ,tzn.nie są sprawiedliwe – giną na nich również ludzie dobrzy i dzieci.
Sprawiedliwy jest tylko Bóg .

Pat
Gość
Pat

O tej sprawiedliwości powiedz niewinnym dzieciom w krajach które zaatakowały Usrańcy I Usrael

Żar
Gość
Żar

Dobzi ludzie giną powoli nawet podczas „pokoju”. Giną tracąc swą dobroć z powodu wrednych polaków.

Pat
Gość
Pat

Żeby Zydomasoneria się nie przeliczyla z Iranem, prawda jest taka że gdyby się go nie bali to by dawno z nimi było to samo co z krajami wkolo Irak syria itp. Iran powinien ich rozpierdolic w mak, gdyby nie te pierdolone zydy, obrzezance jeb. To by był pokój na świecie, ich zjebana rasistowska religia …., pluje na was, przepraszam jeśli urazilem kogoś moja niska wypowiedzią Ale krew mnie zalewa gdy słysze o tej nacji.

Kto nie skacze ten za Tuskiem
Gość
Kto nie skacze ten za Tuskiem

Ktoś w końcu osądzi terrorystów z USA a jak nie to zrobi to natura… Go Yellowstone go asap..