USA planuje III wojnę światową

3 wojna światowa

Poczynania USA na arenie międzynarodowej mogą świadczyć o podsycaniu konfliktów i dążeniu do III wojny światowej, na której Ameryka odniosła by ogromne korzyści i niesamowicie się wzbogaciła. Celem jej ataku mogła by być też Rosja i Iran dlatego Putin szuka sojuszników gotowych do wspólnej obrony z Azji.

USA planuje III wojnę światową a celem wojny może być zniszczenie gospodarki Rosji i Iranu. Putin w ostatnim czasie daje znaki potęgą z Azji, że szuka sojuszników gotowych do wspólnej obrony.

Iran za namową Izraela był wcześniej na celowniku USA lecz miał on syryjską gwarancję pomocy w przypadku konfliktu wojskowego więc aby cały plan zrealizować trzeba było stopniowo iść do celu czyli na początku obalić władzę w Syrii. Plan obalenia tego państwa się jednak nie powiódł bo wojska Assada walczą do dziś obracając Syrię w gruzowisko ale Syria jest skutecznie blokowana przez państwo islamskie, z którym jest w otwartej wojnie, więc przestaje być zagrożeniem dla USA.

3 wojna światowa

USA boi się wojny przeciw kilku państwom nawet, jeśli są to tylko dwa kraje, dlatego nie zaatakowała Iranu póki Syria nie została zneutralizowana. Ponieważ walki w Syrii nie dają spodziewanego rezultatu, więc Izrael nalegał, by USA zaatakowały Syrię i prezydent Barak Obama był gotów to zrobić, ale potrzebował wspólników a tych zabrakło. Nikt nie chciał wspólnie z USA napadać na Syrię zwłaszcza, że wyraźnie Rosja ją wspierała. Z powodu rosyjskiego wtrącania się w obronę Syrii, Babilon Wielki (żydowska finansjera) wywołał konflikt na Ukrainie licząc, że państwo to stanie się bazą dla wojsk amerykańskich przeciw Rosji. Umieszczenie tam wojsk zwłaszcza na Krymie byłoby z powodów militarnych zaszachowaniem Rosji. Wojska NATO niebezpiecznie zbliżyłyby się do Moskwy. Rosja nie miała innego wyjścia jak tylko pokrzyżować plany USA i to zrobiła wspierając powstańców krymskich.

Zaskoczenie na świecie było wielkie a złość jeszcze większa. Babilońska Nierządnica zaczęła przygotowywać USA do wojny przeciw samej Rosji. W grudniu 2014 roku NATO przyznało się do gromadzenia sił wojskowych przy granicy z Rosją. 

NATO gromadzi siły militarne przy granicy z Rosją

Jesteśmy gotowi do obrony nie tylko naszego kraju, ale i Europy” – powiedział (19.01.15) prezydent Ukrainy Poroszenko. To nie jest nic innego jak deklaracja lojalności i propozycja „dajcie nam kasę to zrobimy zadymę” bo wiadomo, że sami nie są wstanie poradzić sobie nawet z powstańcami. Poroszenko w imieniu Ukraińców obiecuje aktywny udział w wojnie. Tak należy rozumieć tą deklarację.

I USA od dłuższego już czasu odczytują takie sygnały prawidłowo. Amerykański kongres podjął decyzję o dozbrojeniu ukraińskiej armii przyznając na ten cel 75 milionów dolarów. Jak powiedział dyplomata, obecnie pomoc USA dla Ukrainy znajduje się w kategorii „nieśmiercionośnych” środków pomocy wojskowej i jest „coraz bardziej zaawansowana technologicznie, nowoczesna”.

Rosja nie chcąc być państwem zależnym od Wielkiej Nierządnicy zaczęła swoje przygotowania, czego efektem jest podpisanie wzajemnej współpracy wojskowej z Iranem. Oba państwa są na liście do zlikwidowania i doskonale zdają sobie z tego sprawę a że nie chcą tanio sprzedać swojej skóry to umacniają sojusze wojskowe.

Federacja Rosyjska i Islamska Republika Iranu podpisały międzynarodowe porozumienie w sprawie współpracy wojskowej. W teorii polega to na wspólnych ćwiczeniach w celu dopasowania swoich sił do współpracy, czyli w praktyce oznacza to ćwiczenie wspólnych walk przeciw wrogim siłom.

Rosja wzmacnia siły zbrojne. trzeba przyznać że Rosja robi to na własnym terenie podczas gdy USA dozbraja kraje w sąsiedztwie Rosji.

Z punktu widzenia Biblii do wojny pobudza sekta żydowskich bankierów nazywana Wielkim Babilonem, Wielką Nierządnicą, Matką Nierządnic, Synagogą Szatana, itp. Jest to mała, ale niezwykle wpływowa grupa ludzi niewahająca się nieść śmierć nawet kosztem własnego narodu, którym tak samo gardzi jak każdym innym. Organizacja ta zostanie zniszczona, co spowoduje upadek całego systemu międzynarodowego handlu i stanie się początkiem nowego porządku światowego, ale na szczęście na krótko.

Autor: Krzysztof  źródło: pomazanca.blogspot.com
Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

3 thoughts on “USA planuje III wojnę światową”

 1. Ktoś zastanowi się…o co tu chodzi ? …a wiadomo jak się nie wie o co chodzi …to chodzi zawsze o władzę i pieniądze !I to ludzkość w przyszłości zgubi !

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Czytać Biblię? Czys ty się z chujem na głowy pozamieniał?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. Co za bzdury, zacznij czlowieku czytac biblie a nie ja przekrecac!!!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.