USA przygotowuje wojnę domową na Ukrainie

Wojna domowa na Ukrainie przygotowana przez USADeputowany parlamentu Ukrainy z Partii Regionów, Olieg Cariew, ujawnił przygotowania przez USA wojny domowej na Ukrainie. Powiedział on o tym z mównicy parlamentarnej podczas porannego posiedzenia w środę 20 listopada 2013 roku

„Do mnie jako deputowanego Ukrainy zwrócili się działacze organizacji społecznej „Wolia”, ktorzy przedłożyli przekonywujące dowody na to, że na terytorium naszego państwa, przy poparciu i bezpośrednim udziale amerykańskiej ambasady, realizowany jest projekt „Techcamp” w ramach którego prowadzone są przygotowania do wzniecenia wojny domowej na Ukrainie”- poinformował Cariew.

Według stwierdzenia członka Partii Regionów ten projekt ma na celu przygotowanie specjalistów ds. wojny informacyjnej i dyskredytacji instytucji państwowych w nowoczesnych mediach, potencjalnych rewolucjonistów do organizacji działań protestacyjnych i obalenia rządzącej władzy. Kuratorem tego projektu jest, rzekomo, ambasador USA na Ukrainie, Jeffrey Payette.

Według informacji Cariewa, pod pretekstem szkoleń w posługiwaniu się nowoczesnymi mediami, amerykańscy instruktorzy przekazują wiedzę o wykorzystywaniu sieci społecznościowych i technologii internetowych, do celowego oddziaływania na opinię publiczną, aktywizacji potencjału protestacyjnego w celu organizacji akcji siłowych i radykalizacji walki o władzę.

„Absolwenci szkoleń projektu „Techcamp” teraz aktywnie realizują działalność wywrotową na Ukrainie, otwarcie rekrutują w sieci internetowej podobnie myślących ludzi do organizowania masowych zamieszek, prowokacji i akcji protestacyjnych, powołując się przy tym na poparcie Ambasady USA”- powiedział deputowany.

Ponadto poprosił on żeby potraktować jego wystąpienie „jako parlamentarną interpelację o podjęcie przez odpowiednie organy państwowe wyczerpujących środków w celu powstrzymania i niedopuszczenia w przyszłości, ze strony innych państw, w tym USA, do przypadków ingerencji w wewnętrzne sprawy naszego państwa”.  (według materiałów www.obozrevatel.com).

źródło: wolna-polska.pl

Wspomóż nasz rozwój i Udostępnij:

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
wdmpapiez Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
papiez
Gość
papiez

Ukraino trzymaj się tylko sojusz z Rosją może wam nie odebrac jeszcze trochę godności my Polacy po wejsciu do uni jesteśmy dziadami. czyzby amerykanie realizowali scenariusz polski z lat 1980?????.

wdm
Gość
wdm

Ja wiem czy sojusz z Rosją? Wszyscy od lat dają jakieś dziwne wskazówki niepodległym krajom, UE lub Rosja,jakby taka wartość jak NIEPODLEGŁOŚĆ wcale nie istniała, a prawo narodów do samostanowienia było jakimś niezdrowym wymysłem. Moim zdaniem Ukraina winna być niezależna zarówno wobec Rosji, jak i wobec UE, to jest jedyny polski interes, podobnie jak w polskim interesie jest dążenie do Niepodległości… Pozdrawiam