USA rozdrażniły Rosję. Właśnie jedzie broń na Ukrainę ! FILM

411 kongresmenów poparło uchwałę, która wzywa między innymi do uzbrojenia ukraińskiej armii, tak by mogła skutecznie bronić suwerenności terytorialnej Ukrainy. Tylko 10-ciu kongresmenów z obu partii zagłosowało przeciw.

Tak wysokie poparcie rezolucji (40 do 1) w warunkach amerykańskiego porządku i praktyki ustrojowej zobowiązuje prezydenta Obamę do podjęcia adekwatnych kroków. Jak dalece USA odchodzi siłą głosu kongresmenów od polityki resetu stosunków z Rosją forsowanej przez lata przez obecną administrację? Przecież jeszcze niespełna rok temu prezydent Obama programowo nie zauważał poczynań Putina w regionie Europy Wschodniej, na Zakaukaziu i Azji Środkowej.

Dostawa broni na Ukrainę

Nie można też już zarzucać Zachodowi, że wyłącznie reaguje na politykę faktów dokonanych. Putin nie ma dziś grosza na zbrojenia, nie wspominając o projektach infrastrukturalnych budowy gazociągów do Chin i Turcji. Musi się liczyć z rewoltą we własnym kraju z powodu spadku wartości rubla, dwucyfrowej inflacji i wątpliwej kondycji sektora bankowego.

Jeśli zdecydowałby się na militarną eskalację konfliktu czeka go prawdziwy Armagedon. Zarówno Kongres jak i Parlament UE powzięły bowiem kroki prowadzące do eliminacji rosyjskich banków z systemu rozliczeń transakcji międzynarodowych tzw. SWIFT. Nie możliwe byłoby również rozliczenia transakcji bezgotówkowych wewnątrz Rosji kartami płatniczymi Visa i Mastercard.

Z dnia na dzień system finansowy Rosji uległby całkowitemu paraliżowi. Czy rzeczywiście Rosja nie ma już nic do zaoferowania swoim obywatelom? Tylko biedę, pożogę wojenną i poczucie osamotnienia w oblężonej zewsząd twierdzy? Jeśli tak, to politykę Rosji zredukowano do poziomu kreskówki, a sam Putin gra rolę pozbawionego zahamowań Schwarz charakteru.

Więc chłopcy i dziewczęta szykujemy się na wojenkę . Dobrze prezydent zrobił organizując pospolite ruszenie typu gwardia narodowa . Szkolimy sie ze strzelania z łuku do samolotów lub rzucania koktajlem w czołgi , bo co nam zostało ? Zachód nas obroni he he he . Tak jak przed II WŚ . Mamnadzieję że się mylę .

Jeszcze nikt nie zagłosował.
Proszę Czekać...

5 thoughts on “USA rozdrażniły Rosję. Właśnie jedzie broń na Ukrainę ! FILM”

 1. Tak powoli ,powoli wojenka się i rozkręci, z kim będziemy walczyć?

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 2. Rozsmieszaja mnie te artykuly ten film przedstawia pomoc dla Łotwy!

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 3. To jest kanapka z kupą bez chleba.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 4. A dajcie spokój z tą wojną. My nie syjoniści by dążyć do niej za wszelką cenę.

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...
 5. I dobrze nie chcą asymilować się z pokojem , a chcą wojny to obama nie będzie się pieprzył z tymi chujami

  Jeszcze nikt nie zagłosował.
  Proszę Czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.