USA upadną, islam zatriumfuje: szczegółowa zapowiedź III wojny światowej

USA upadna iii wojna swiatowa

W dokumencie z XIX wieku z niezwykłą dokładnością opisano skutki i przyczyny I i II wojny światowej. Wspomniano też o trzeciej wojnie światowej…

Powód do rozmów o III wojnie światowej pojawił się po tym, jak naukowcy rozszyfrowali list generała armii Konfederacji, wybitnego masona i amerykańskiego prawnika Alberta Pike’a, datowany na 15 sierpnia 1871 roku. W dokumencie adresowanym do włoskiego polityka Giuseppe Mazziniego w szczególności znaleziono scenariusze dwóch globalnych konfliktów, a także dokładną zapowiedź III wojny światowej, która według oficera nastąpi w niedalekiej przyszłości.

Pike napisał, że I wojnę światową najprawdopodobniej rozpętają Iluminaci, aby obalić monarchię w Rosji i ustanowić ateistyczny reżim komunistyczny w kraju. II wojna światowa, jak czytamy w dokumencie, miała zostać sprowokowana, aby zdusić rosnący w siłę nazizm w Europie. Efektem tego konfliktu, jak napisał Pike, powinno być wzmocnienie komunizmu na świecie, a także utworzenie niezależnego państwa żydowskiego. Jak wiadomo, trzy lata po zakończeniu II wojny światowej na mapie świata pojawiło się nowe państwo Izrael, a w wielu krajach w Europie i na świecie pojawiły się komunistyczne rządy.

Amerykański prawnik, który zmarł w 1891 roku, dokładnie przewidział dwa najkrwawsze konflikty XX wieku, które nastąpiły kilka dekad po jego śmierci. III wojna światowa, jak wierzył Pike, nastąpi na gruncie różnic religijnych. W liście do Mazziniego twierdził, że związane jednym celem pewne wpływowe siły w Izraelu i krajach islamskich jednocześnie będą sztucznie podsycać niezgodę na podstawie tych samych różnic. W rezultacie doprowadzi to do wojny między najsilniejszymi krajami muzułmańskimi a państwem żydowskim.

Do obu stron, jak przekonywał przepowiadający, w trakcie konfliktu dołączą różne kraje, które, podobnie jak wszyscy uczestnicy III wojny światowej, zostaną zniszczone. Ta konfrontacja, jak twierdził Pike, pochłonie miliony ofiar, zniszczy wiele krajów i narodów, a także doprowadzi do nowego porządku świata, gdzie islam wzniesie się i zajmie kluczową rolę. Stany Zjednoczone upadną, podobnie jak wszyscy sojusznicy Izraela.

Pike w swoim liście nie wspomniał o datach rozpoczęcia konfliktu. Jednocześnie eksperci pracujący nad rozszyfrowaniem wiadomości zauważyli, że w ostatnich latach napięcie w relacjach między Izraelem a krajami świata islamskiego rośnie z niespotykaną siłą, co może świadczyć o nadchodzącym dużym konflikcie.

 

zrodlo: pl.sputniknews.com

13
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
JanekJan WinnickichaurrilqvwvpJan Winnicki Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Moje pełne poparcie dla masonów i Nowego Porządku Świata. To jedyna szansa świata na XXI wiek. Bez rządu światowego nie poradzimy sobie z obecnymi kryzysami. Problem w tym, że ci iluminaci są słabi. Muszą bowiem wywoływać kryzysy aby móc rządzić tak jakby tego nie mogli realizować za pomocą dolara, Banku Światowego, MFW, rosyjskich oligarchów czy chińskich neototalitarystów. Państwa narodowego, obecne religie i trendy w ekonomii nam nie wystarczą.

chaurril
Gość
chaurril

„Albertowi Pike przypisywano opracowanie w latach 1859-1871 planu dla trzech wojen światowych, a także co najmniej dwóch wielkich rewolucji, po których miał zapanować „Nowy Porządek Świata”, wspomniany wcześniej przez założyciela bawarskiego zakonu Iluminatów, Adama Weishaupta. Poza tym postawiono mu zarzut satanizmu i promowania kultu Lucyfera. Do dziś w literaturze antymasońskiej można znaleźć informację, iż w 1871 roku napisał „podręcznik” dla masonów najwyższego, 33. stopnia wtajemniczenia. Pisał rzekomo w nim: „Tłumom musimy powiedzieć: Czcimy jednego Boga, lecz Boga naszego adorujemy bez zabobonu. Wam jednak, suwerennym wielkim instruktorom generalnym, mówimy to, co macie powtarzać braciom 32, 31 i 30 stopnia: Religia wolnomularska,… Czytaj więcej »

chaurril
Gość
chaurril

Autorze tekstu, proszę wyedukuj się w temacie, zamiast pisać po łebkach i półprawdy, lepiej skopiuj link który podam poniżej, oszczędzisz sobie czasu jak i irytacji czytelników, o ile nie dadzą wprowadzić się w błąd: https://pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Pike

chaurril
Gość
chaurril

Co do treści artykułu, nie mam pojęcia skąd autor wyczarował i przypisał Albertowi Pike takie stwierdzenia jak ” dokładnie PRZEWIDZIAŁ(?!) dwa najkrwawsze konflikty XX wieku, które nastąpiły kilka dekad po jego śmierci. III wojna światowa, jak WIERZYŁ (?!!) Pike, nastąpi na gruncie różnic religijnych. ” Panie autorze, totalny brak profesjonalizmu oraz popis ignorancji w podejściu do tak istotnego tematu. Albert Pike w rzeczywistości w latach 1859- 1871 OPRACOWAŁ plan dla trzech wojen światowych, a także co najmniej dwóch wielkich rewolucji, po których miał zapanować Nowy Porządek Świata, wspomniany wcześniej przez założyciela bawarskiego zakonu Iluminatów, Adama Weishaupta. Do tego ta nie… Czytaj więcej »

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

„wybitnego masona” (śmiech) – gdyby faktycznie [!] był członkiem loży masońskiej, to by wiedział, że Izrael ma zapewnione zwycięstwo! Masoni bowiem bardzo dobrze znają Biblię, i to trzeba im zaliczyć na plus. Poza tym, żaden szanujący się mason, nie zdradza nic nikomu, czy to w liście, czy na ucho. Jak dla mnie – fałszywka.

Lucyna
Gość
Lucyna

Nic dziwnego. Tą stronę prowadzi ktoś na pasku Kremla. Przecież to widać.

jajaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gość
jajaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

biblia to 90 proc klamstw

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

Jeśli się jej nie zna. To jest literatura dla ludzi mądrych.

chaurril
Gość
chaurril

Jan Winnicki, dlaczego Twoim zdaniem Izrael miałby mieć zapewnione zwycięstwo?
Poza tym przeczytaj sobie, parę linijek które mimo wszystko trochę mogą człowiekowi uświadomić skalę tego globalnego spisku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Pike

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

Nie mam zamiaru nic czytać – sam sobie czytaj.

Izrael ma zapewnione zwycięstwo.

qvwvp
Gość
qvwvp

Być może zwycięstwo tak, ale napewno nie bez walki. Która zresztą już trwa.

chaurril
Gość
chaurril

Gratuluję argumentacji, p. Winnicki. Łatwiej uniknąć merytorycznej dyskusji opartej o twarde fakty i sprowadzić uzasadnienie do infantylnego wywodu w stylu: -Dlaczego? -Bo tak.

Jan Winnicki
Gość
Jan Winnicki

p. Chaurril – mam zasadę: nie o wszystkim na publicznym (oczko). Pozdrawiam